bugün

sürekli hareket halinde ve yoruculardır, ilişkinizi bir kapris denizine çevirebilirler, zekidirler, yalanlarınızı yemezler, güvenlerini bir kez yıktıysanız asla geri kazanamazsınız, hayatınızın, kendi hayatlarının, hatta dünyanın merkezine oturmak isterler, saç baş yoldurur, kel bırakırlar amma ve lakin hayatınız boyunca bir kova kadını tarafından sevilmediyseniz hiç sevilmediniz demektir.kimse onlar kadar size ait ve sadık olamaz.siz başka kimsenin eline kalbinizi bu kadar kolay ve bu kadar isteyerek bırakamazsınız, başka kimseyi unutmak bu kadar zor olmaz.
kıskançtırlar.
tatlı mı tatlı şeker mi şekerdir.
Kincidir.
Kovadır.
mükemmellerdir.

(bkz: kendimden biliyorum)
Soğuk gözükür ama tanışın derim çok sevimlidir. Kibardır çok ve hümanisttir. insanlara çok değer verir. Yenilikçidir. Kendi dünyasında yaşar. Herşeye çok farklı bir açıdan bakar. Adildir her zaman. Kendi zararına bile olsa doğruyu söyler yada adil olanı yapar. Aşka gelince; aşka çok önem vermez öncelik arkadaşlarıdır, arkadaş olmaktır. Çok zor sever. Seçicidir. Hiç romantik değildir odun gibi bişeydir. Çok farklı şekillerde gösterir sevgisini. Detaylara çok önem verir. Aşık olunca en sadık eştir kova kadını. Ama sorun aşık kalacak erkeği bulabilmek.. Eğer bi kova kadınıyla beraberseniz onu sınırlandırmayın. Emir cümleleri kurmayın. Yalan söylemeyin valla yalan söylediniz mi bittiniz oğlum siz ağzınızla kuş değil dinozor tutsanız telafi edemezsiniz. Onun yanında kendiniz olun ve onu sevmekten korkmayın. O size sizden daha çok değer verecektir.
Kimseyle anlasamaz, sevemez. Kimsede onları sevmez cunku tanimak zor hicbir erkekte bu kadını tanimak icin oyle ugrasmaz. Evde kalanlarin cogunun bulunduğu burc
(bkz: müptezel)

kova burcu kadınıdır o. kova kadını varsa eqlesin zaten. takılırız.
Al evlen dedikleri bu.
Evlenilir mi bilmem de sırtını dayamak istiyorsan her türlü yanında olandır. Kova kadınını yerim beee..
Çok tatlı kadınlarız. Sevin bence. *
Eşittir mantık artı pratik zeka. En yakın arkadaşımın burcudur. Ben mal mal duygusala bağladığım için her zaman aklımı başıma o getirir.
bende kovayım ama karşı cinse bir türlü denk gelemedim bende çok merak içerisindeyim.
ne istiyorsunuz bizden?
kova kadını duygusaldır.
https://pbs.twimg.com/media/B1ncIyBIMAEB57W.jpg
kova taşımacılığında tercih edilen, güçlü, kuvvetli, kaslı kadınlardır.
görsel

(bkz: swh).