bugün

ben ikizler burcu kadınıyım deyin yeterli.

( bana henüz kimse demedi ama diyebilir de.)
Eğlenceli olun, fazla acele etmeyin bırakın ölçelim biçelim ha birde yapmadığımız bir şeyi kafamıza kakıp durmayın size gıcıklığına değildir asla. Biraz rahatız o yüzden onuda aşarız zamanla.
hepsi fasa fiso bunların. Erkegi elde etmek de neymiş. Adam gibi sevin, sadık olun da gerisi gelir zaten.
hoş muhabbet nazik az biraz kültürlü olun biz sizin elinize geliriz zaten.
zordur. evet evet zordur. kotulemek amacli degil ama en anlasilamz burc kovadir nedense. bigun iltifat edip eve birakip sonra bir sure konusmayip soguk davranirlar. daha sonra yine konusurlar sonra eski sevgilileriyle cikarlar. tabi siz o sirada coktaaan abayi yakmissinizdir. bir terazi kadininin dramini okudunuz.
taştan yollardır. ne gerek var allasen kova erkeğine.
en etkili yolu ikizler burcu olmaktan geçer.. bir ikizler kadını için kova çantada keklik olmalı.
SADAKAT,SAMiMiYET,DÜRÜSTLÜK. bu üçü yeterlidir. en azından şahsım için.
ona tatlı büyük memeler gösterin. zaten aklı varsa yumulur. *
Saf ve temiz olun... masumiyetinize inandırın. Onunla zeki sohbetler yapabilin zekice cümleler kurun çünkü bu adamlar derin adamlar. Onun sizinle iken özgür hareket edeceğini düşünmesini sağlayın. Sadakatli olun. Teknolojiden anlamanız bilgisayar oyunu bilmeniz de ekstra katar.
ona küçük sürprizler yapın.
sürekli ilginç şeylere ilgi duyuyormus gibi yapin. iyi bi tarih dergisi tasiyin yaninizda, bak bunu biliyor muydun bla bla. müzeye goturun onu. bak şurada çok güzel islak hamburger yaparlar diyin, goturun.

ama kimse için değişmeyin, kendiniz olun. bunları yapmak istemiyorsanız asla yapmayin.
Bedenimi bayanların eline denek olarak bırakabileceğim durumdur.
ona küçük tüfekçikler alın. bana güvenin, bir kova burcu insanı kesinlikle tüfekleri sevecektir.
akrep burcunda nefret ediyorum demeniz yeterli. tebrikler nikah masasındasınız.
guzel olmaniz yeterli, hatta abazanlik durumlarinda denk gelirseniz onu da aramazlar. yalniz kim bu omur torpusu erkegi elde etmek ister ki. dusunsene evleniyosun ve evde her daim huysuz dedeler gibi hobobo bobobobo diye dolanan bir ayi var.
kitap okumak galiba. Kovanın entelektüelliğiyle ve bilmişliğiyle ancak kitap okuyan bir kadın başa çıkabilir.

aşk romanları falan değil ama tabi. Konular Genetik, uzay, matematik, felsefe, tarih içermeli.
nude atmaktır.