bugün 1227 başlık
125

kova burcu erkeği terazi burcu kadını ilişkisi

1. 4 4
    terazi kadını, kova burcunun kendi başına buyruk uçlarda dolaşan ruh hallerini dizginleyebilecek gibi görünsede erkeğin ne zaman ne yapacağı belli olmayan karakterine binayen terazilerin en meşhur özelliği olan denge ve kontrollü yapıları bu ilişkiyi bir süre sonra yürümez hale getirecektir.ancak yine de kova burcu erkeğinin zeki,sınır tanımaz,hafif ukala,kafasına takmayan,duygusal ve entellektüel yapısı terazi kadınını peşinden koşturan özelliklerdir.
  2. 0 0
    (bkz: kova burcuğu erkeği ile ikizler burcu kadının mükemmel anlaşması)
  3. 3 3
    terazi kadını ile kurulmaya çalışan ilişki tüm hangi burçtan kişilikle olursa olsun çelişkiye dönüşür.
    sabır ister terazi kadını.
  4. 4 2
    (bkz: terazi kadınları terazi erkekleriyle ilişki kursun)
    (bkz: kovalar gitsin su falan taşısın)
  5. 3 3
    şirazesi kayık bir ilişkidir. *
  6. 2 0
    - iki kova varsa, ikisi de aynı maddeden yapılmışsa ve aynı dolulukta iseler teraziye sorun çıkmaz.

(bkz: arapgamdi ile burç sohbetleri)
  7. 3 3
    ikisi de hava grubu olduğundan çok iyi anlaşırlar.

(bkz: deli deliyi görünce çomağını saklarmış)
  8. 2 0
    gol olur.
  9. 1 1
    aşk, tutku ve sinir harbi öyle bir dorukta yaşanır ki, kesin eski kırıklardan birinin ahı tutuyor bana, der insan... bindik bir alamete gidiyoz kıyamete modunda bir ilişkidir; hani olsa dert olmasa dert türünden...
  10. 2 -1
    erkek üstte olur.
  11. 2 -2
    kovayı adam edecek burçmuş, lan ikizler gibi olmayın da ne olursanız olun yeminle kusma hissi yaratıyor o burç artık.
  12. 2 0
    kolay erkek ve kolay kadının ilişkisidir. Yani çekilmesi kolay, sıradanın da sıradanı bir ilişkidir.
    Macera için davetlisiniz: (bkz: koç burcu erkeği akrep burcu kadını ilişkisi)
  13. 1 1
    siradan olmayan iliskidir. bi ates grubu burclari gibi olmasa da ayri bi heyecani vardir. bir dr kovalarla da olmamasi kovalarsiz da olmamaso durumu vardir ki terazi kadinlarimim tutkuli yapilarinin amina koyan bir durumdur. en uyumlu burclardandir falan filan ama en zor iki burctur dolayisiyla kolay kadin kolay erkek degil aksine zor kadin zor erkek iliskisidir. kova niyetini bi turlu belli etmez etse de anlasilmaz terazi de bir tartar iki tartar ucuncude postayi koyar. birisi adim atmali arkadaslar.
  14. 0 0
    Burclardan anlamaya zor gelen ilişkidir.
  15. 0 0
    bildiğin faciadır. Daha başlamadan nokta koyulması gereken bir durum. Hani daha yeni yaşadım, oradan biliyorum. Terazi kadınını çözemedim ben arkadaş, bildiğin Beyaz'ın psikopat tiplemesi gibi. Kaçın, durmayın.
kova burcu erkeği terazi burcu kadını ilişkisi ile alakalı başlıklar