bugün

üçüncü nesil yazar.
nesilde ilk üçe girip derece yaptığı için sevinen kişi.
kanadı kırık yetişmek için koşmak gerek.
(bkz: espiri yapmadım)*
tesadüfen kar$ıla$tıgım arkada$ım..uludagsozluk kucuktur derlerdi inanmazdım..:dunya kucuktur
le peuple migrateur izlerken rastladıgım bir karga ce$idi..
(bkz: durduramıyoruz efendim surekli ko$uyor)
tahminimce kanatlarını kullanması moderasyon tarafından yasaklandığı için koşan, tabana kuvvet yazari...
(#1657556) nolu entry sine bakılıp nickine entry girilesi yazardır. kanatları olmadağından dolayı uçamayan yazardır.***
kosankarga nikini değiştirmeyi düşünen kaza geçirmiş yazarımızdır artık koşmuyor
uzunca bir aradan sonra dayanamayıp sözlüğüne dönen arkadaşlarından iyi dileklerini bekleyen yazarımızdır (bkz: sadece koşmuyor)
kendi adında sitesi varmış http://www.kosankarga.com/ (bkz: hayasızca reklam çalışmaları)
sözlüğü kız tavlama şeysi olarak gören yazardır.
yazdığı bir entryde tek bir doğru kelime olmamasından dolayı düzeltir misiniz diye mesaj attığım, ardından msnini yazarak mesajımı cevaplayan, yeni uyandığı için salaklığı üzerinde olan ben tarafından da eklemek gaflet ve delaletinde bulunduktan sonra ilk söylediği "selam, cam açsana" olan yazar.
böylelerini silmek lazım sözlükten. bu ne ya, sözlüğü kız tavlama yeri olarak gören ve sözlüğe hiçbir katkısı olmayan insan kaynıyor burası. yazık...
zaman hiç çekinmeden hızla geçmeye devam ediyor derken sağlık durumumda iyiye gidiyor ve beni dahada mutlu ediyor. yaşasın hala ayaktayım hala ulusözlükteyim
uludağ modern sayesinde tanımış olduğum sözlük kullanıcısı. yapımcı olsaydım eğer kendisine büyük bir 45lik yapardım.
(bkz: kim aldı lan bunu oyuna)
3. nesil bu.
lakin; nisanda elim bir kaza geçirmiş, beyninde hasar oluşmuş. (entry'lerinde belirtmiş arkadaş.)
bu kaza öncesi girdiği entry'ler formata uygunken; kaza sonrasında kendini bir forumda zannetmeye başlamış. suçu kesinlikle kendisinde aramıyorum. sonuçta, geçirdiği hasatalık yüzünden yakın çevresini bile tanımakta zorluk çekerken, sözlük formatını hatırlamasını bekleyemeyiz ondan.
amma velakin; bu sözlükte moderasyon uyuyor mu? kendisinin sadece en uçuk entry'lerinden oluşan 5 adet ss koydum modern'e. koymadıklarım, koyduklarımı katlar. kendisi birkaç aydır entry girmeye devam ediyor. bu süreçte, entry'leri ya gammazlanmamış, ya görülmemiş ya da silinmemiş. dün 2 saatimi harcayıp entry'lerini deşmeme rağmen, kendisi hala yazar.
işte; moderasyonun ne denli çalıştığını gösteriyor bu bize.

son olarak da; şimdiye kadar birçok format bilmeyenin entry'lerini deştim. çoğunun kolajını yaparken eğlendim. ama bu eleman, benim gibi bir insanı bile çileden çıkardı. zira; kazadan sonra girdiği entry'lerin, istisnasız hepsi formata aykırı. bak bu entry'yi girerken bile sıcak bastı!
bi hava alıp da geleyim bari.
kötü ve üzücü bir kaza geçirdiğim doğru ama şu varki: ufak bir kaza atlatmadım beyin tramvası atlattım hala yazı yazabildiğime çok seviniyorum sözlüğe (bkz: ben masumum hakim bey)
beşiktaş-fenerbahçe maç sonucunu bilmeden artık koyu bir fenerbahçeli olduğumu duyurmak istedim inönü stadında çekilmiş bir fotoğrafım olduğu halde
sol framede adım gözüksün diye girdiğim entrydir
bugün moralimde keyfimde çok yerinde peralens teyim
nicki şirin yazar. koştursun o zaman sözlükte efenim. **
(bkz: kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz)
25 şubat 1985 tokat/zile doğumlu yazar kişisi.
koşuyor mu uçuyor mu çözemediğim yazar.

acımasız ..
dağ padişahı, 3. nesil, ellerinden öperim.
Marmara Üniversitesi
iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Dekanlığına
Fakültenizin 2003-2004 öğretim döneminde işletme Bölümü ......... numaralı öğrencinizim 31 Mayıs 2007 tarihinde geçirdiğim trafik kazası sonucu derslere devam edemediğim gibi sınavlarıma da giremedim. Kaza sonucu vücudumda meydana beyin tramvası sonucu iyileşmem bugüne kadar sürdü.Bugünden itibaren derslere devam etmek, sınavlara girmek istiyorum. Bu hususta mağdur olmamın önlenmesi amacıyla gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.
Saygılarımla

ek:
kaza raporu
hastane kayıtları
vesair belgeler
{o,o}
|)__)
-"-"-
güncel Önemli Başlıklar