bugün

havada 3 saat asılı kalabiliyor. (hava akımı yoksa)
asisi buundu hatta denemelerde ama yogun bakimda hastalara bir suru ilac ve serum satmak varken oyle cabuk piyasaya cikmaz trump bastiriyomus ama tip kongresi ilacin komlikasyonlari yan etkileri bilinmeden piyasaya cikmamasi icin direniyormus... en asagi 8 ay alir asisinin piyasaya cikmasi diyolar
Korkutan iddia.
Yüzeyde 17 gün kalip, ne yiyip içiyorsun, neyle besleniyorsun diye sormazlar mı bu corona saykosuna?!

Eve giren her ambalajı, her ürünü temizlemekten, 5667755 saat uğraşmaktan imanım gevredi sözlük!
Eski günleri özlüyorum, market poşetlerini şakkadanak yerleştirdiğim o konforlu günleri!

Çin' in de, çinlilerin de, yarasa çorbasının da, koronasının da taaaaaa......!
Bu korona ile cidden tanışmak istiyorum.
Adam azimli, tüm bu önlemlere rağmen yasiyorsa ve bulaşıyorsa gelsin bulaşsin zaten reis.
Kaçişimiz yok buyuksun abi.
Tamam ya sen ölümsüzsün.
Ya kafayı yedik herkes farklı bir şey söylüyor. Bu kadar bilgi kirliliği olmaz abi. Ömrümüzü yedi monakodumun virüsü. Her saat başı duş mı alacağız ne yapacağız? Bu nasıl bir işkence modeli lan! Ellerimi yıkamaktan derisi çatladı artık. Allah'ım o günlere ne zaman döneceğiz ya rabbi? Market poşetinin üzerine masa örtüsü niyetine simit, peynir, zeytin, domates koyup kahvaltı yaptığım günlerim vardı be hey gidi!
Almanya bu virüsün tüm nüfusa bulaşacağını çoktan kabullendi. Tek istediği ulusunun aynı anda hasta olmaması, sadece bunun için uğraşıyor. Tıbbi kaynakların herkese yetmesi için bu gerekli, yani sırayla hastalanmaya çalışın diyor. Bizde bunu yapmalıyız.
Ne olursa olsun, korunma tedbirlerinden, taviz verilmemesi gerektiğine, delildir. Resmî uyarılara kulak asalım, lütfen.
Bize bir șey Olmaz 17 gun az, biz 18 yıldır akp virusu ile yașiyoruz.
hani 14'tü
14 değil mi

yazık bize.
Ne yaptı bu oç ölümsüzlük iksiri mi içti Allah belanı versin korona.
bu virüs tam bir ters köşe oldu, başlangıçta yatıştırmak amacıyla anlatılan her şey yalanlandı ve daha olumsuz tespitlerle korku salmaya başladı.
Ben bile yüzeyde 17 gün canlı kalamıyorum abi. Ne azimli virüsmüş arkadaş! Umarım sarılamayacak yaralar yaşatmaz dünya toplumlarına
inanmak istemediğim haberdir. Ölümsüz müsün bu ne.