korkunç hikayeler

entry 35 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  kulaktan kulağa anlatılarak yayılan doğruluğu ispatlanmamış,tüyler ürpertici efsanevi hikayelerdir.Bunların en ünlüsü arabada giden dört genç yolda otostop çeken bir genç kızı arabalarına alırlar.yol boyunca sohbet ederler ve evine kadar bırakırlar.ancak genç kız arabada çantasını unutur.ertesi gün gençlerden biri çantasını geri vermek için kızın evine gider.kapıyı açan annesine kızı sorar ve acı gerçekle karşılaşır.kız uzun yıllar önce ölmüştür.
  #351481 :)
 2. 2.
  (bkz: kime göre neye göre)
  #351484 :)
 3. 3.
  çocukluk çağlarında birkaç arkadaş toplanır ve ne yapalım diye düşünürken içlerinden bir akıllı hadi birbirimize korkunç hikayeler anlatalım diye bir fikir ortaya atar. 1-2-3- 4 derken içlerinden birinin oturduğu yerin ıslandığı farkedilir. o gece artık o çocuk için hayatının en korkunç hikayesi olmaya adaydır.
  #351554 :)
 4. 4.
  Amerika'da bir baba ve oğlu beraber bir karavan yolcuğuna çıkmışlar. Alternatif bir tatil yapmayı planlıyorlarmış. Belli bir yol güzergahı çizmedikleri için macera olsun diye anayoldan sapıp, dar bir yola girmişler. Bayağı bir yol gittikten sonra çöl gibi bir yere varmışlar. Etrafta in cin top oynuyormuş. Bu sırada adam benzinlerinin azaldığının farkına varmış. Hemen haritayı açıp en yakın yerleşim yerini aramışlar. Karavan bir süre daha gittikten sonra, benzin bittiği için yolda kalmış.
  Baba kasabaya gidip benzin alıp geleceğini söylemiş. Ancak çocuk bulundukları yerden hiç hoşlanmamış. Babasına kendisini de götürmesi için yalvarmış. Ancak adam çocuğun onu yavaşlatacağını düşündüğü için, karavanın kapısını kilitleyeceğini ve kısa sürede döneceğini söyleyerek çıkmış. Cep telefonunu da çocuğa bırakmış. Çocuk korku içerisinde beklemeye başlamış. Bir saat geçip babası geri dönmeyince paniğe kapılmış. Bir zaman sonra, karavanın tavanından "pıt pıt pıt" diye sesler gelmeye başlayınca telefona sarılıp, eyalet polisini aramış. On dakika sonra kasaba şerifi karavana ulaşmış. Şerif ve yardımcıları kapıyı kırarak açmışlar. Çocuk dışarıya çıkar çıkmaz babasının kasabaya gittiğini, ama çok geç kaldığını nefes nefese anlatmaya başlamış. Kaynakwh: Kaynakwh: KorkunÇ Efsaneler KorkunÇ Efsaneler
  Ama şerif çocuğa bakacağına karavanın altında durduğu ağaca bakıyormuş. Sonra yardımcısına "Çocuğu buradan uzaklaştırın" deyince, çocuk arkasını dönüp ağaca bakmış ve düşüp bayılmış. Meğer karavanın üzerine pıt pıt diye damlayan, ağacın dalına asılmış olan babasının kafasız cesedinden akan kanın sesiymiş.
  #9042481 :)
 5. 5.
  17 Ağustos gecesi Adapazarı'nda yaşlı bi teyze, gece saat 2 buçukta ana caddedeki apartmanlardan birinin zillerini çalmaya başlamış. Kimse kadına kapıyı açmamış, hatta uyandırdıkları için, camı açan bağırıp çağırmış. Üst katlardan bi adam, "Gecenin bu saatinde ne istiyosun teyze?" diye sormuş. Kadın, "Karnım aç oğlum. Bi parça ekmek var mı?" deyince adam, "Yok, yok. Allah Allah, gecenin bu saatinde ne bu yahu?" demiş. Yatağa döndüğünde karısı, yaşlı kadının aç olduğunu öğrenince, "Keşke verseydik" demiş.

  Teyze zillere basmaya devam etmiş. En üst katta yeni evli bi çift oturuyomuş. Kadının ne istediğini öğrenince kapıyı açıp yukarı çağırmışlar. Evin hanımı, hemen yiyecek bi'şeyler hazırlamış. Kadına eşlik edip beraberce yemişler. Yemek bitince kadıncağız, "içimde bi huzursuzluk var. Bi an evvel dışarı çıkalım" diye yalvarmaya başlamış. Genç çift, sırf kadını kırmamak için sokağa inmiş. Daha dışarı adım atar atmaz da her yan sallanmaya başlamış. Depremde o kocca apartman yerle bir olmuş.

  O binada oturanlardan sadece yeni evliler ve kocasına, "Keşke yemek verseydik" diyen kadın ölümden kurtulmuş. Onu da 3 gün sonra enkazın altından çıkarmışlar.

  http://www.korkma.net/ent...-korkun%E7-hikayeler.html
  #9042540 :)
 6. 6.
  Evdeki HayaLet *~ +100
  Merhaba biz istanbuLdan ipek ve Ayşenur bi gün kuzanim 'in (ayşenurun) evine gittik, Orda KatiL Bebek Chuky 'i izLedik.Sonra kuzenim 'in korkunç bebeği'yLe chuky gibi oyun oynadık. 1 kaç dakika sonra kuzenim bana bıçaklar qibi vurdu veee... o annn bayıLmışım... Ve bunu şimdi öğreniyorum ---= her neysee... gözLerimi açtığımda kuzen 'imLe gördükLerime inanamadım... Evde kimse yoktu )ve bizde çok korkuyorduk). Odanın kapsı kendi kendine açıLıp kapanıyordu ve sanki bi insan kapıyıı açıyor qibi oLuyodu... Çünkü kapının koLu aşağı doğru iniyordu... Bu oLay Tamamen qerçektir.

  http://www.canim.net/hikaye/16880-.html
  #9042556 :)
 7. 7.
  --spoiler--
  18 yaş üstü lütfen okumayınız korkabilirsiniz gerçektir

  Arkadaşlar ben burak gerçekten korkabilirsiniz ben ewde bir gün tektim arkamdan bir şey geçti ama göremiyordum çok hızlıydı ne oldugunu anlamıyordum ewde birisi olsada bir odada tek kalsamda yine gelir arkadaşlar nasıl başladı biliyormusunuz benim komşum var onla onlarca film kiralıyıp izledi komşum büyük ewli ama kankayız işteya herneyse korku filmleri izlemiştik o gün arkamdan birisi geçti o günden beri başladı sizde hisediyorsunuzdur ne oldugunu bilmiyorum ama her neyse korkutmak istiyor eger böyle birşeyle karşılaştıysanız sakın korktunuzu belli etmeyiniz sakın eger belli edersiniz yüzünüze çarpabilir nerdenmi ögrendim araştırmalar bunu gösteriyor eski gazeteyi internetten bakınız eger bulamazzanız büyüklerinize danışınız büyük dedelere yani dikat edin 3 harfli ve korkutucu şeylerin ve büyülerin gerçek oldugu dorudur çevredikilere dikat edin unutmayın asla korkmuycaksınız bunu arkadaşlarınıza anlatın küçüklere degil salıcakla kalın.
  --spoiler--
  http://www.canim.net/hikaye/17220-.html
  #9042569 :)
 8. 8.
  korkudan tir tir titreten hikayeler. bazıları gerçekten de çok korkunç olur.

  "bir gün genç bir adam eve girmiş. kapıyı yavaşça aralamış. ışığı açmış ve karşısında çıplak bülent ersoy u görmüş. o gün bu gündür parkta yatıp kalkıyor."
  #9042630 :)
 9. 9.
  gerçektir lütfen inanın
  Ahmet Arsoy bir gece rüyasında;ölmüş ağabeyini görmüş.Ağabeyi yarın seni almaya geleceğim demiş.Sabah olunca Ahmet bey kendini sokağa atmış.Sıkıntı ile dolaşırken mezar taşçısının önünden geçiyormuş.Bir mezar taşının üzerinde ''AHMET ARSOY ÖLÜM TARiHi:15.03.1950''yazıyormuş ve ogün 15.03.1950 imiş.Mezar taşı yapan adama ''bu tarihi nereden buldun?''demiş.Adamın cevabı ise şöyle olmuş:''öyle uydurdum''Ahmet bey çok sinirlenmiş ve korkmuş,yakın arkadaşı Murat bey'e giderek hem gördüğü rüyayı hem de mezar taşını anlatmış arkadaşı şu yanıtı vermiş:
  -Hemen evine git bende seninle geleyim bugün hiç dışarı çıkma evde de fazla dolaşma başına bir kaza gelmesin gece yarısına kadar oturalım sohbet edelim,sen de korkularından kurtul.demiş.Ahmet bey arkadaşı ile bütün gün oturmuş,konuşmuşlar,hiç bir tehlikeli olay olmamış ve duvardaki saat nihayet gece yarısını çalmaya başlamış en son tın tın çalarken Ahmet bey:
  -Ohh bee! diyerek kollarını kaldırmış ve eli şöminenin üzerindeki örtüye takılmış ve örtünün üzerindeki ağabeyinin tunç heykeli başına düşmüş ve Ahmet bey o gün bitecekken ölmüş.

  KADERiN ÖNÜNE GEÇiLMEZ

  http://www.canim.net/hikaye/16184-.html
  #9042722 :)
 10. 10.
  Son 30 Dk....(+21 Dir Cocuklara Okutmayınız..!)
  Bir qece kuzenlerimle evdeyken korku filmi izliyorduk ve içerden tıkırtılar geldi ilk önce bişey yok sandık sonra sesler yükseldi ve yavasca ürkmeye basladık.odaları dolasalım dedik saat qecenin 02:30'udu ev büyük olduqu için 3 kişi ayrılamazdık ve hep beraber aynı odaları dolasarak yürüdük biz yaklastıkca sesler dahada yükseliyordu ve biz dahada korkuyorduk.Kapıdan bi kağıt uçtu ve üzerinde I Want To Play A Game(Sizinle Bir Oyun Oynamak istiyorum) yazısı belirdi :S sonra kagıtın arkasında the 30 minute (son 30 dk) yazıyordu =S bizim korkularımız bu kagıt sayesinde daha cok arttı ve bir an önce evden kaçmak istiyorduk ama nereye gideblirdikki
  ? bu saatte tek basımıza içlerindende en büyükleri bendim ayrıca..Dısarıya cıkmaya calıstıgımızda bodrum katından sesler geliyordu biz merak ettik bodrum katına indiğimizde bir katil elinde satırla birisini doğramıs yerler kan içindeydi bu olay 06.04.2004 tarihinde gerçekleşmiştir inanmayanlar gazeteleri karıştırabilirler eminim çıkacaktır .. =(

  http://www.canim.net/hikaye/15379-.html
  #9042750 :)
 11. 11.
  bir gün gidiyorum garip bir kokunun burnuma estiğini fark ettim. bi baktım altıma zıçmışım.
  #10229386 :)
 12. 12.
  (bkz: 16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı)*
  #10229404 :)
 13. 13.
  (bkz: dede korkut)
  #10229410 :)
 14. 14.
  (bkz: anan zaa)
  #10229420 :)
 15. 15.
  keloğlanla dev anası.
  evvel zaman içinde kalbur saman içinde, pireler yellenir, deliler osurmadan sıçarken.. ben anamın beşiğinde tıngır mıngır sallanırken, anadolu nun köylük yerlerinden birinde bir keloğlan yaşarmış. bu keloğlan bir gün ormanda yalnız başına aval aval dolaşırken peşine kurtlar düşmüş. keloğlan kaçmış kaçmış ve ormanın kuytu yerinde bir kulübeye rastlamış. inşallah bu eve biri beni alırda canımı kurtarırım diye ümit etmiş. evin kapısını çalmış. kapıyı 2 ye 4 bir karı açmış. boyu 1.85 neredeyse 100 kilo çeken bu kadının, kolları meşe palamutu gibi kalın ve kuvvetliymiş. keloğlan şaşkınlıktan olduğu yere sıçmış. ilk defa bir dev anası ile karşılaşıyormuş. yine de kurt yiyeceğine bu aptal dev anasına sokulayım da belki bir kurtuluş yolu bulurum diye düşünmüş. dev anası keloğlanı buyur etmiş. ağzını burnunu yamarak gülümsemiş. ormanda yalnız başına ne aradığını sormuş. keloğlan sadece dolaşmaya çıktığını ancak kurtların peşine düştüğünü söylemiş. bir süre sonra anam beni merak eder deyip müsaade istemiş. ancak uzun zamandır insan etine hasret olan dev anası fırsatı kaçırmak istememiş. hava karadı. geceyi burda geçir. sabah gidersin demiş. dev anası keloğlana ilk başlarda saldırmamış. hele bir uykuya dalsın o zaman mideye indiririm diye düşünmüş. sonra keloğlan sen yorgunsundur. istersen hemen uyu. şu boş oda müsait demiş. keloğlan odaya geçip uzanmış. dev anasıda kapının önünde uyumasını beklemiş. ancak bir süre sonra bizim kel ayıkmış.
  ulan oğlum demiş ben uyursam bu dev karı beni yir. ne yapıp edip uyumamak lazım bi yolunu bulup burdan kaçmak lazım diye düşümüş. ancak gece karanlıkta ormanda kurtlara yem olmamak için sabaha kadar bu dev karıyı oyalamaya karar vermiş.
  keloğlan odsından çıkmış. kapının önünde pusuda bekleyen dev anası paniklemiş. ne oldu niye uyumadın kel demiş.
  keloğlanda uyku tutmadı çünkü karnım aç anam bana yatmadan önce muhakkak kümesden yeni alınmış taze yumurta pişirirdi demiş. dev anasıda evde yumurta var onlardan pişireyim dese de bizim kel diretmiş illede kümesten taze alınmış olacak diye. gecenin karanlığında dev anası kümese yumurta almaya gitmiş. kümeste yumurta alacağım derken alaca horoz kerkmiş. nihayetinde dev karı horozuda kümeside devirip yumurtayı almış keloğlana pişirip yedirmiş. "ee artık karnında doydu git zıbar" demiş. çaresiz keloğlan odasına dönmüş. ancak aklına yeni bir fikir gelmiş. odadan çıkmış. beni yine uyku tutmadı çünkü anam bana yatmadan evvel muhakkak taze karılmış ayran içirirdi demiş. dev anası "la oğlum manyak mısın polis misin" bu saat ne ayranı sktir git zıbar demiş. ama kel inat etmiş. ayranı içmeden uyumam demiş. neyse dev anası ayran yapmaya girişmiş. ayranı keloğlana içirtip odasına yolcu etmiş. keloğlan odsında biraz dolanmış saat gecenin ileriki bir vaktiymiş. biraz daha zaman kazanmam lazım diye düşünmüş. çıkıp dışarı son hamlaesini yapmış. dev anası sbaha karşı iyice sersemlemiş neredeyse kendi uyuyacak hale gelmiş. lan kel başımın belası mısın, zıbar skerim belanı demiş. keloğlanda anam bana yatmadan evvel dereden elekle su getirirdi, dere suyunu içmeden uyuyamam demiş. dev anasıda evde su var. bundan iç işte diye çıkışsa da. bizim kel direnmiş.illede dereden elekle gelmiş sudan içeceğim diye. aptal dev karı olayı çakozlayamamış. eleği kaptığı gibi dereye koşmuş. ancak oda nesi. eleği dereye daldımış çıkardaığında içinde su yok. o zaman dank etmiş elekle su taşınmayacağı. ama what fayda?
  sabah olmuş, ortalık aydınlanmış. bizim keloğlanda fırlayıp kaçıp gitmiş anasının yanına..
  dev anasıda elinde elekle ağzını burnunu yamarak eve dönerken bir de ne görsün kel in peşindeki kurt evin etrafında dolaşıyor.. (arkası yarın: dev anasıyla kurdun macerası)
  #20092077 :)
 16. 16.
  gece gece okunmaması gereken hikayelerdir.
  #22181245 :)
 17. 17.
  bi adam gidiyomuş sonra ağaç çıkmış. adam ağaca çıkmış. ağaç durmuş. ağaçlar dururlar. sonra yel esmiş, gök gürlemiş. sonra adam birini grmüş. yaklaşan korkunçlu hayaletmiş.
  #22181281 :)
 18. 18.
  cimbom feneri kadıköyde 6-0 yenmiş bütün golleride sabri atmış.
  #23011021 :)
 19. 19.
  Bu dunyadaki en korkunc hikayeyi "ölmek isteyen bi cocugun"gozlerinde okursunuz.Zira hangi cocuk olmek ister ki ??cocuk bu dersiniz.Hic "bir"cocuk olmek ister mi ???istemez gibi gelir size.
  #24062919 :)
 20. 20.
  Küçükken rüyamda gördüğüm yeşil cadıyı anlatayım. Yaşımı hatırlamıyorum ama baya bi küçüktüm. Neyse
  Hemen hemen her gece gördüğüm bu rüyada karanlık bir geceydi. Tek katlı bir şatoya doğru yürüdüm. Bu yesil cadı aniden önüme çıkar ve bwni korkuturdu. Daha sonra zindana atardı. Cadının yüzünü hala hatırlıyorum. Geceleri uyurken tedirgin oluyordum acaba yine görecek miyim o cadıyı diye. Amk cadısıbir huzur vermemişti insana.
  #25894967 :)
 21. 21.
  auwwww ! tüylerim diken diken oldu ! dostlar evde yanlızım ! evde öküz gibi bir ev kocaman ve ürkütücü...şuanda ciddi ciddi içeriden acayip tıkırtılar duyuyorum...ve koridorda anlamzsız gölgeler görüyorum...sanki fısıldama sesleri geliyor...noluyoruz olum lan !
  #26128653 :)
 22. 22.
  aşırı korkunç mizah içerebilir.
  Temel ile Dursun Trabzon'da kazı yapıyorlarmış. kaz ölmüş.
  #26135301 :)
 23. 23.
  Psikolog adayı, stajyer arkadaşımdan ;

  --spoiler--

  Staj döneminde ki bir Psikolog adayıyım.

  Böyle şeyler anlatılmaz ama yardıma ihtiyacım var.
  Bir hasta var, 10 yıl önce evlenmiş ve gerdek gecesinden sonra ona bir cin aşık olmuş onunla ilişki yaşamaya başlamış. Ama öyle bir şey ki dinde ki herşey uyuyor.

  1.8 Yıldır evini hiç temizlememiş.
  2. Tuvalette buluşuyorlarmış hep.
  3. Ona çok yakışıklı gorunuyormuş.
  4. Zamanla cinlerin dilini ögrendigini söylüyor.
  5. Sabahlara kadar onunla oturuyormuş.
  6. Tam 8 yıldır cenabet geziyormuş, abdest almasina izin vermiyormuş.

  Şimdi sorunum şu, ben olaya dini açıdan da bakıyorum ve böyle bir durum olduğunu biliyorum. Cinlerle ilişki yaşamak mümkün.
  Ama hocam Ateist ve Şizofreni tanısı koydu. Zaten cinlerle alakadar olanlar da Şizofreni belirtileri oluyor onda sorunum yok. Ama bu yeterli degil ki şu anda. Yaşadıkları gerçek.

  --spoiler--
  #26419068 :)
 24. 24.
  kafayı mı yiyiyorum bilmiyorum ama iki gündür evden tıkırtılar gelip duruyor. ama evin içinden yani odalardan.
  dün akşam parfümüm kaybolmuştu her yeri arıyorum yok. şifonyerin üstünden başka yere koymam imkansız. sonra döndüm arkamı, tekrar döndüm şifonyere üstündeydi. tırstım biraz tabi ama geçti gitti. aradan yarım saat geçmedi, oturuyorum internetteyim. birden sigortalar attı, gitti elektrikler. içerden gelen sesler de fazlalaştı... neyse arkadaşla hallettik sigortayı falan da insan tırsıyor tabii. iki gündür tuvalet aynasına bakamıyorum. zaten bu eve geldiğimden beri halüsinasyon görmeye de başladım. yok mu doktor buralarda?
  #26419172 :)
 25. 25.
  bundan yıllar önce bizim köy mezarlığına alkol almak için gitmiştik. genelde mezarlıkta kimse olmadığı için gençler burayı seçerler ailelerinden uzak ve rahat oluyor diye. her şey yolunda mezarlığın duvarında üç arkadaş oturuyoruz ve sohbet ediyoruz. derken güzel sohbet kafalar çıtır bir şey fark ettim. yanımızda olan diğer arkadaşımız hiç sohbete katılmıyordu ve mezarlığa doğru bir yere odaklanmış gözlerini kırpmadan bakıyordu. kendisine "kanka ne yapıyorsun ya sen" dediğimde bir iki saniye durup gözlerini bize çevirmeden "orada" dedi. bir anda kan beynime çıkmıştı ve gözlerim yaşarıp tüylerim diken diken olmuştu. kendisini sertçe dürtüp "lan saçmalama bak ne diyorsun sen?! ne orada!?" diye bağırdım zaman birden ayağa kalkıp "aaaa!!" diye bağırdı ve mezarlığın içine doğru depar atarak koşmaya başladı. biz ne olduğunu anlamadan karanlıkta kaybolmuştu bile. faruk ve ben mezarlığa peşinden gitmek için cesareti kendimizde bulamayıp köye doğru koşmaya başladık ve gördüğümüz ilk kişiye yaşadıklarımızı anlatacaktık. köy kahvesine ulastığımızda bir şok daha yaşadık ve karşımızda gözlerini bize doğru dikip bakan az önce mezarlıkta bıraktığımız arkadasımızı görmüştük. bu nasıl olabilirdi ki o'nun bizden daha önce oraya varması imkânsızdı. yanına doğru korkarak yaklaştık ve "sen bizimle oyun mu oynuyorsun o mezarlıktaki hareketlerin de ne demekti?" diye sordum. Suratımıza şaşkınlıkla ve ne olduğunu anlayamamış bir tavırla "neden bahsediyorsun kanka sen, hiç bir şey anlamadım" dedi. "Lan az önce mezarlıkta içiyorduk birden bire bağırarak mezarlığa doğru koşmaya başladın dalga mı geçiyorsun bizimle sen" dediğimde kahve sahibi yaşlı amca kulak misafiri olduğu bu olaya aradan atlayarak bir şok daha yaşamamıza neden olacak cümleyi kurdu "bu çocuk tam iki saattir burada yeğenim" yıkılmıştık. Tam üç saattir beraber takıldığımız adam aslında hiç bizimle olmamıştı. Peki o yanımızdaki arkadaşımız sandığımız bizimle beraber alkol alan kim, bunları düşünmek cıldırmama neden olabilirdi. Sakin olup durumu anlatmaya çalıştım ve herkes şok olmuş bir biçimde bizi dinliyordu. Bu yaşananlar herkesi derinden etkilemişti fakat bize inanamıyorlardı.

  Gece eve gitme saatim geldiğinde beraber olaya tanık olduğum arkadaşımın da benimle beraber kalmasını istedim, çok korkuyordum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Beraber eve girdiğimizde tüm ışıkları açtık tv'yi de eglenceli bir kanala zaplayıp olayın etkisinden az da olsa kurtulmaya çalışıyorduk. Bu gece kesinkikle uyuyamazdık.

  Aradan bir iki saat geçmişti, biz sakince oturup TV izliyor olayı hatırladıkça gözlerimiz doluyor tüylerimiz dikiliyor sadece sabah olsun istiyorduk. saat gece 3 sıraları falan esrarengiz bir şekilde çalan kapının sesiyle birden ayağa kalkıp birbirimize baktık. faruğun suratındaki çaresizliği görmem kendi çaresizliğimin aynasıydı. Kim di gelen? Bu saatte kim gelebilirdi? Pencereden perdeyi aralayıp baktım ve hayatımda bu kadar hiç korktuğumu hatırlamıyorum. "o" kapının önündeydi. Mezarlıkta bıraktığımız aslında hiç yanımızda bile olmamış arkadaşımız kapının hemen önünde bekliyordu. 10 dakika geçmişti ve kapı sesi her defasında biraz daha şiddetli bir şekilde çalınıyordu. Açmamaya kararlıydık, açamazdık, başımız beladaydı. "O" bizimle uğraşıyordu.

  Biz artık korkunun tamamen üzerinde bir şey yaşıyorduk. Biz açmadıkça o çalmaya devam ediyordu. Bir zaman sonra kapı sesi kesilmişti. faruk ve ben evde hiç birbirimizin yanından ayrılmıyor ve kâbusun bitmesini, adeta rüyadan uyanmayı diliyorduk. Ortalık sessizleşmişti kapı artık çalmıyordu.televizyonun sesini kısıp etrafı dinliyor sanki dilimizi yutmuşçasına konuşamıyorduk bile.

  Gecenin ikinci şoku elektriklerin kesilmesiyle başladı. iki saniyelik bir kesinti sonrası etraf tekrar aydınlanmıştı. biz birbirimize sarılıp dua etmeye başladık. başka elimizden bir şey gelmiyordu. Elektrikler tekrar kesildi ve tekrar geldi. bir saniyelik aralarla ışıklar sönüp tekrar yanıyordu. artık sadece ölmek ve bu olaydan kurtulmayı diliyordum. Işıklar daha sık aralıklarla yanıp sönüyordu. Dış kapıdan gelen tıklama sesi tekrar başlamıştı ve ses dış kapıdan oda kapısına geçmişti. " o içerideydi" oda kapısını çalıyor ışıklar yakıp söndürüyordu. Birden ışıklar söndü ve kapı kendi kendine yavaş yavaş açıldı. Faruk ve ben birbirimize sarılıp kapının olduğu yere bakmamakta gayret ediyorduk. Kapı sonuna kadar açıldı ve içeri bembeyaz yüzlü, parıl parıl parlayan kırmızı gözleriyle kulakları büyük ve sivri, dudakları olmayan ve dişleri sivri sivri bir mahlûk üzerimize geliyordu. Sivri ve uzun tırnaklarıyla elinde tuttuğu eğri eğri sopasını bize doğru uzatarak "siz" dedi. Korkudan bağırıyor fakat Sesimiz çıkmıyordu. ağlıyor ve sadece çaresizce yüzüne bir kez baktığımız mahlûkun kalın ve çatallı sesini duyuyorduk. Devam etti " siz, bu gece cehennem için çağırıldınız, orada artık sizin için bir oda ayrıldı ve ben de sizi oraya götürmek için görevlendirildim, şimdi benimle gelecek ve işlediğimiz günahların cezasını çekeceksiniz" diyerek iyice yanımıza yaklaşmıştı. Etrafımızda madde, mekan ve zaman birden yok olmuştu sadece o yüzüne bile bakamadığımız mahlûkla aranızda bir metre bile yoktu. Birden ikimiz de bayılmıştık ki ter içinde kalmış vücudumla sabaha bağırarak uyanmıştım. Her şeyin bir rüya olduğunu anladığımda tamamen rahatlamıştım ve büyük bir ohh çekerek güneşin verdiği huzur ile güne başladım.

  Hikaye: king akabe.
  #26454111 :)

korkunç hikayeler ile alakalı başlıklar