bugün

kaan kural.
nereye uyuyorsun ya, nefesimi duysan hazır ola geçersin bırakın bu uykucu şirin olaylarını heyhat. kendi kendime konuşup ses kaydına mı alsam.
you took me home , we sat there till dawn , i kissed you good bye , i guess you know why...

kalbiniz kırıksa aday sayısı çoğalır.
Hoşlandığım kişi diyenler olmuş hayır ne anlatabilir ki highlighter muhabbeti mi yapacaksınız. Dinleyecekseniz gidin Emrah serbes i dinleyin.
Hic kimse.

Deli misiniz arkadaslar kim sabaha kadar dirdir dinler. Erkek, disi hic fark etmez.
Ilber ortayli ve cem yilmaz olan kisiler.
yıldız tilbe ve tabii ki gönlümün efendisi..
olmayan kişiler.
(bkz: deniz tekin) çok tatlı be abi :*
yazıkk birisi de dememiş ki;

Celal şengör
gecenin bir yarısı tvde ilber dayıyı saatlerce dinlediğim olmuştu.

hatta program bitti diye bile üzülmüştüm.
al bunlarla rakı yap işte sabaha kadar konuşsunlar sesim çıkarsa en adiyim

(bkz: sıla gençoğlu)
(bkz: nevşin mengü)
(bkz: yılmaz özdil)
(bkz: müjdat gezen)
Sabaha kadar dinlersiniz ama susuyorum.
mesud uz.
https://youtu.be/5D_iNKpWWXE
Sevdicek. Sabaha kadar isterse yemek tarifi anlatsın, yine de dinlerim.
(bkz: caner taslaman)
(bkz: sinan canan)
(bkz: ertan özyigit)
(bkz: pelin çift)
DiLBER AY
KAHTALI MIÇE
SAFiYE VE FAiK
NiHAT DOĞAN
LATiF DOĞAN
VE KISMETSE OLURUN OLUR OLMAZ KONUŞAN BEYiN FAKiRi KELiME DAĞARCIĞI 100 KELiMEDEN iBARET OLAN iNSAN KALINTILARI.
Valla kimseyi dinleyemem sabaha kadar.
Muhabbetine doyum olmayan kişiler.
Sevgili...
hiç kimsedir. harbiden hiç kimse dinlenmez sabaha kadar kendi sesine bile tahammül edemezsin bir süre sonra. hele zorla dinletmeye çalışan varsa terliği vurun ağzına acımayın..
Stefan Zweig, Dostoyevski, Tolstoy, Ahmet Arif, Bukowski, Küçük Prens, Mevlana...
Uzayıp gider bu liste çünkü hepsi sadece kalemleriyle insanlari bir keski misali şekillendiren yazarlar. kim bilir yanlarındayken belki en güzel şekli verirler size. hiç canınız yanmıyacağı ve hiç kırılmıyacağınız şeklinizi ....
Genco Erkal.
Abi geç oldu evdekiker merak eder dedim. Kimse merak etmez keyfimi bozma rakı koy dedi. Gittim içerden rakı getirdim. Ağır ağır anlatıyordu. Bi ara sessizlik oldu. Bitti mi lan dinlemeniz buraya kadar mı dedi. Yok dedik hep bir ağızdan sen anlat biz sabaha kadar dinleriz.
Siktirin gidin lan dedi. şu bardak sizden daha iyi dinler. Gidin evlerinize karılarınızın koynuna dedi.
dağıldık.
mütevazı, pozitif, saygılı, oturaklı, ölçülü mizah yapan, tutarlı kişilerdir.