bugün

fenerbahçe ile ilgili doğruları söylediği için fenerliler tarafından. saçma, salak bahaneler ile karalanmaya çalışılan yazar.

adam tescilli hırsız fenerbahçe diyor haksız değil.

fenerliler ne diyor size nasıl koymuştuk diyor. tipik fenerli savunması.
kendi çapında eğlenen yazar. yok bir de aciz zihniyet yazmış akabinde. bravo tebrikler!
(#18923281)
not: dünyanın amk, sana bir şey olmasın!
tanım: trabzonspor'u tutmaktan gurur duyan yazardır.

biz boşuna tescilli hırsız fenerbahçe yazmadık sağa sola. bu gün ne kadar haklı olduğum bir kez daha mahkeme tarafından onaylandı. pfdk'dan sonra mahkemede fenerbahçenin hırsızlığını tescilledi.

uefa'nın fenerbahçeye ceza vermediğini öğrendiğimde yüzüm gayet normaldi çünkü bende tam olarak bunu bekliyordum. platini türkiye'de ki kokuşmuşluğu bildiğinden kendisini devreden çıkartmak için fenerbahçeyi kabul ediyoruz, dedi. disiplin kurulu ise hiçbir açıklama yapmadı. nedeni şudur ben feneri kabul ettim ama disiplin kurulu kabul etmedi diyerek kendini olaylardan sıyırmaktı. bunada gerek kalmadı mahkeme tarafından verilen kararlar aşikar...

şimdi, ezik arkadaşların bana yolladığı kapak kendilerine kör tıpa oldu sanırım. özür isteyenlere selam eder, gözlerinden öperim...

(bkz: tescilli hırsız fenerbahçe)
Uefanin fenerbahceye ceza vermedigini ogrendiginde yuz ifadesi nasildi acaba yazari. Intihar etmis olmasindan endise duyuyorum, zira uefa ceza vermeyerek fenerbahce dusmanlarina tescilli kapak hediye etmistir. Gule gule kullansinlar efendim.
(#15464478)

Çok fena yanılmış soZluk yazarı. Bir donem her yere tescilli hırsız fenerbahce yazmakla meşgul idi. Fenerbahçe'nin suçsuzluğu uefA tarafından da tescillendi.

Özür beklediğimiz yazar...
taknığınız at gözlüklerinizi ben çıkartamam güzel kardeşlerim, konuyu çok güzel çeviriyorsunuz.
ergenli mergenli laf sokmaya çalışmanızda komik oluyor yaş aralığınızı yansıtıyor... sabaha kadar anlatsam anlamazsınız zira kapasite belli...
sen benim bulup yayınla dediğim şeyleri bulup okursan bu sorularının hepsinin cevabını benim yıllar evvel verdiğimi görürsün. işine gelmez tabi gelsede okuduğunu zaten anlayamadığını yukarda belli ettin!

son bir hatırlatma yapayım pfdk sadece fenerin şikeci hırsız olduğunu tescillemedi aynı zamanda trabzonsporun 2010-2011 sezonu şampiyonluğunun çalındığını, taraftarının ve yönetiminin en başından beri ne kadar haklı bir mücadele verdiğinide tescilledi...

okuduğunu anlama özürlü, gerçekleri görme özürlü... hem suçlu hem güçlü yüzsüz ve arsız... işte fenerbahçe'nin profili!

ön yargılı insanları, grupları vb. kaale almıyorum bu muhabbet benim için burada bitmiştir.
tanım: okuduğunuda anlayamayan tescilli hırsız fenerbahçe taraftarı tarafından eleştirilen yazar...
cümle tam olarak şöyledir eğer fener şampiyon olsaydı şike muhabbetleri şimdikinin milyon katı olucaktı... şimdi aklı başındaki fenerliler helal olsun diyor. sadece kendini bilmezler konuşuyor...

--spoiler--
bursa sampiyon olunca sikeli lig iddialari temizlendi, fenerbhace sampiyon olsaydi lig sikeli olacakti...
--spoiler--

yani okuduğunu anlamayayıp bu cümleyi sıçan senmişsin. bir de üzerine diyorsun ki;

--spoiler--
sanki biz dedik bursaspor niye samioyn oldu... sanki biz ts liler gibi agladik. biz hepimiz bursasporu tebrik ettik , sesimiz de cikmadi, bursanin sampiyonlugunu kutladik oldu bitti...
--spoiler--

güldürmeyin beni bursanın şampiyonluğunu nasıl kutladınız? O YAPTIĞINIZ 2 DAKiKALIK KUTLAMA KENDiNiZi ŞAMPiYON SANDIĞINIZDANDI... aziz yıldırımın adnan polat'la olan telefon konuşmasını hatırlatırım size. geçen sene bursa şampiyon oldu bu senede trabzonspor şampiyon olursa anadolunun önünü alamayız minvalinde olanı...

- Adnan Polat: (Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye inönü stadında 4-2 yenildiği maçla ilgili olarak yaptığı değerlendirme) Maçı da istediğin gibi aldın, eğer üç olsa maç dönmezdi.

- Aziz Yıldırım: Bu üç büyüklerden birinin şampiyon olması lazım, olamazsak bu Anadolu ile başedemeyiz, haberiniz olsun.

- Adnan Polat: Ama bu federasyondan ben memnun değilim.

- Aziz Yıldırım: Tamam da bu Trabzon'un falan gö..... kalktı.

- Adnan Polat: Ama federasyon bunlara yol veriyor.

- Aziz Yıldırım: Yarın Kayseri de kalkar, ötekide kalkar, hepsi kalkar.

sözde tebrik edip arkadan çevirdiğiniz işlere bak...

--spoiler--
sanki biz dedik bursaspor niye samioyn oldu... sanki biz ts liler gibi agladik "ama hani bize soz vermistiniz, samiyon olucaktik, verin kupamizi, yoksa akp il binasini basariz!!!birbirbir"
--spoiler--

haklı mücadele ağlamak oldu mağdem hem geçmişede meraklısın sen bi hatırlatma daha yapayım ali şen'in şampiyonluğu futbolcular kazanmadı masa başında ben kazandım dediği röportajıda bulup yayınla burda...

96 yılında van spora yolladığınız teşvikle alakalı olan entrymi de bulun. o yıllarda 5-15 yaş aralığında olan sözlük yazarlarıda aydınlansın...
(bkz: bulaşıkspor)
Tescilli fenerbahçe düşmanı ergen.
sürekli fenerbahçe aleyhinde yazarak dikkat çekmeye çalışan acılı trabzonspor taraftarı. bu arkadaş neyin kafasını yaşıyor diye düşünürken imdadınıza başlıkları alt alta okumak yetişir.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/kontamine/
(#15407355) Girdiği entrilerinde mütemaddiyen kendisinin şu başlığının numarasını veren, yok o tutmazsa, olmadı gidip kendisi up'layan kuyruk acılı trabzonsporlu yazar.

Allah rızası için arasıra bir şeyler yazın da gece rahat uyusun. Malum bu sene nerden bakarsa baksın trabzonspor tam bir hüsran.
tescilli hırsız fenerbahçenin mal taraftarları tarafından galatasaraylı zannedilsemde trabzonspor taraftarıyım!
ulan insan bir bakar, araştırır önce hangi takımlı diye ona göre nick altına entry girer!
(bkz: beyin bedava)
şikeleri meşhur galatasarayın cemaat sevdalısı ergen taraftarı.
(#15407459) dün akşamın acısını çıkarmak için sözlükteki anti-fenerbahçelilere yalandan sevgi pıtırcıklığı yapan yazar. Sahada olmadı belki burda olur mentalitesi sahibi.

Küçük bir not: Bugün "bu gün" olarak ayrı değil, birleşik yazılır.
sözlük ergenlerini yatırp yatırıp kaldıran akıl küpü yazar.
fenerbahçe'nin özelliklerini merak eden "hastalık". (bkz: gösterelim anam)
istatistiki bir bilgiye götten uydurma diyip üstüne karşısındaki insanı beyinsizlikle itham edecek kadar beyni olmayan yazar.
(bkz: #8223201)

ahlaksızlığı ele almış insan.

fikirlerini düşünceyle değil küfürle mi savunuyorsun.
saçmasapan bir insan. nokta.
--spoiler--
çok oturgaçlı götürgeç, istiklal marşına ulusal düttürü, anneye doğurgaç gibi saçma sapan sözler çıkmaktadır.

--spoiler--

tdk tarafından böyle kelimelerin üretilmediğini bilmeyen yazar. sen zekisin okumuşsun, türkçe'deki kelimelere böyle saçma sapan anlamların yüklenemeyeciğini biliyorsun da, tdk salak mı ? * sana başka bir fonksiyon yüklemek türk milletine hakarettir.
nick altına entry girmeyi sevmeyen yazar olmakla birlikte. nick altına şikayette bulunan yazarları pekte hoş karşılamayan userdir. gerektiği taktirde özel mesajla yapılan her türlü uyarıyı, yergiyi, tenkiti teşekkür ederek kabul eden sözlük yazarıdır.

edit: ayrıca trabzonsporluyum.
gece gece takdirimi kazanmış cesur yazar.
başlık açamayan yazar.

(bkz: 1mayis taksimden baska yerde kutlanamazmi sorunsal) *
4. nesil yara yani yazar. *
mikrop kaptığı için dezenfekte edilip gerekli müdahele yapılmadan kapatılması, dikilmesi sakıncalı olan açık yara.
güncel Önemli Başlıklar