bugün

bunlar arasına kendi isimleriyle beraber sevdikleri kisilerin soyisimleriyle yada ismleriyle birleştirip daha kötüsünü yapan özenti gençliği de aralarina katabileceğimiz yazarlardır.
(bkz: beynıolmayankafa)
en çokta akıcı ingilizce konuşamayıp, ingilizce nick kullanan tipler vardır. evlere şenlik.
kendi payıma ingilizcem olmasına rağmen yinede beni okuyan sevenlerimin arasında dil bilgisi kıt olanlarıda düşünerek bu yaratıcı ve takdir edilesi nicki aldım.
(bkz: tiftik kecisi)
mymoon, cicibebe, konancan, candy >>> biz şeker, cici mi cici kızlarız. hihihihi

mrt, hknkytn, oqan, qamil, wural >>> nick falan düşünemem, al sana isimden devşirme. pek de takmam zÂten sözlük falan.

bedford çarpmış çılgın ali, nickimisorsanbilmemkacharf, ufo gömen masum köylü >>> eğlenceli adamlarız biz, bak baaak ne kadar yaratıcıyız değil mi ? yaaa

şeklinde ön izlenimlere kurban gitmeleri de muhtemel yazardır.
doğru olan nicklerin entry'ler için bir imza olduğu...yanlış olan ise nicklerden karakter tâhlili yapmaya çalışmaktır.
ben buyuyunce jigolo olcam derdim hep beceremedim simdi butun jigololara bok atıyorum ki izi kalsın.
ben çok belli ediyorum galiba kompleksimi. benim hiç nikim olmadı abi!
tüm söylenenlere rağmen kıllı diye bir nick e araştırılmış ama rastlanamamıştır. öyleyse kıl kompleksi olan kimse yok mudur sözlükte, şimdi bunun araştırılması lazımdır. belki..ve gerçek ortaya çıkarılmalıdır. olmazsa çocukluğa da iniyoruz ama fiyat katlıyor o zaman..
özgür değilim evet ama olmıcak demek değil ... ingilizce bilmiyorum ama öğrenmicem demek değil.
pilotmontu. hiç alamadım. * komplex oldu bende.
sinirliyim, gerginim, sakın bir şey yazmayın, mutluyum bundan dolayı ölebilirim gibi abuk subuk cümleler yazan insanlardır. tek amaçları dikkat çekmektir. kimse bir şey yazmıyordur veya yazmasını bekledikleri insan yazmıyordur, sadece dikkat çekmek için yazsınlar diye bu tür komplekslerini nicklerine yazarlar. özel konuşma penceresindende yazılabilecek cümleleri, kişisel iletisine veya nickine yazarlar. tek dertleri dikkat çekmektir.
kompleksliyim mutluyum yazarlarıdır.**
penisim yok pipim var benim, hemde bir santim, çok kıskanıyorum ırk olarak abileri nickimden belli...* *
hep audrey hepburn gibi olmayı hayal edip durdum, oysa ki koca bir kıçım ve karga gagası gibi bir burnum var, kompleksliyim, pişman değilim.
beni 8 yaşıma kadar kediler büyüttüler.Allah razı olsun hepsinden ama ben de normal bir insan olmak isterdim elbette.
beni turk psikoloklarina gösteriniz der ve yahu böyle nick alinir mi diye kendime soru sormama neden olan önerme. ne güzel 'sol seritte tam gaz giden man kamyon' diye nick alacaktim. * *
hep bir prenses olmak istedim ama yamuk prenses olmaz dediler üzüldüm,kırıldım. kedi cücelerimi de alıp gidiyorum. ne var kompleksliysek kelime oyunu da yaparız ortalığa da zçarız icabında.
tanrım rimelim sürekli akıyor, gözlerimin altı simsiyah geziyorum hep, bu nedenle kimse bana bakmıyor, ayrıca çıkmayan rimel almayı akıl edemiyorum, alacak olsam da param yok.. acıların kadınıyım, ben acılar kadınıyım..