bugün

bakımsız, iğrenç kızlardır. üşenir bunlar kıllarını almaya. yabancılarda örnekleri çoktur.
hayır seksi mi olduğunu zannediyorlar anlamış değilim.
insanı yalnızca cinsel ilişkiye girilebilinecek bir obje olarak kabul eden insanların şaşırmasına neden olan; yalnızca koltuk altlarını traş etmemiş, edemememiş sıradan insanlardır.
en kısası 3,5 saat olmak üzere kısa süreli kusmalara neden olabilir.

(bkz: yan etkileri)
koltuk altları yalanması gereken kızlardır. * *

edit : eksi veren cücükler, kızın en tatlı yeri orasıdır valla bak, tecrübeyle sabittir, ne demiş atalarımız soğanın cücüğü, tavuğun büzüğü, kızın koltuk altı kılı makbuldür *.
(bkz: koltukaltı kılı kadar akıllı olmayan denyolar)
en kötü bir jilet bile alamayacak kadar parası olmayan yada işine gelmeyen kız modeli.
(bkz: japonlarin kukularinin orman gibi olmasi)
madonnanın da içlerinde bulunduğu iğrençler grubu.

(bkz: iğrenç)
erkeklerde nasıl iğrenç duruyorsa aynı durum kızlar içinde geçerlidir.
killari sarimsakli mayonezle tras edilip yalanasi kizlardir.

edit: sarimsak sevmiyorsaniz normal ve hatta light mayonez de kullanabilrsiniz, onu da ben mi dusunecem yani. *
daha igrenci de koltuküstü kıllı olan kızlar esprisidir.
genellikle belçikalı, hatta fransız olan kızlardır.
(bkz: genellemenin böylesi)
cogunlugu metalci kizlarin olusturdugu insanciklardir.
yakısıyorsa sorun içermeyen durumdur.
(bkz: nefes alsın yeter)
edittin:taam taam sakin olun bu kadar eksi oy alacagını bilmiodum neyse artık;
(bkz: nefes almasada yeter)
dogal, imrenilesi kızlardır. aman sevgilimle aşnafişne yapacagım, agda nerde, jilet nerde gibi dertleri yoktur. örüp boncuk takarak onlara görsel bir boyut kazandırma becerisine sahip olma olasılıkları yüksektir.
koltukaltı böyleyse aşağısı kim bilir nasıldır sorusunu akıllara getirir de dışa vurulmaz. geneli pistir ve ter kokarlar. görünce kaçmak gerekir.
(bkz: kokarca) *

Edit: Sözlükte birilerinin koltuk altı kıllı sanırsam. söylediklerime gücenmiş gibi.
bu kızlar aynı zamanda bıyıkta bırakırlar.
koltukaltı kıllı olmasa da bence bayanlarda koltukaltının gözükmesi hiç hoş bişey değil.kıllı olanı hakkında yorum yapmak bile istemiyorum.leş kargası gibi pis kokan,yanına yaklaşamadığım kızlardır.
(bkz: bayılırım)
her durumda iğrençtir iticidir. bazıları görünmeyeceğini zannederek kollu kıyafetler giyerler yada kollarını kaldırmamaya çalışır.ama öyle de bir görünür ki, erkek olsam kaçarım.
koltuk altı kılı olan erkek gibi normal insandır.kız erkek farketmez.
kıl benim değilmi kardeşim ister keserim ister kesmem.
dogalliktan hoslananlar icin sorun olmayan durumdur.
(bkz: havva)
Bu tarz kizlar kendi aralarinda birkac gruba ayrilirlar.

A - Koltukalti killari siyah olan killar
B - Koltukalti killari sari olan kizlar
C - Koltukalti killari X olan kizlar

Kil rengi sari olan kizlar genelde erkeklerin tercihidir , saclari siyah ama en azindan koltukalti killari sari diye , sarisin bir kizla beraberim diyerekten kendilerini kandiranlar vardir. * * *
anlaşıldıktan sonra kendisine bakmıyor kanaâti getirilip, 3 saat 57 dakika 12 saniye için ayrılması gerekilen kızdır.
güncel Önemli Başlıklar