bugün 218 başlık
kapat

koltuk altı kıllı kadın

1. 5 5
    sene 1999 depremlerden çıkmış bir memleketin liseli olmanın ergenliği ile annesinin pazarda poşet taşıma görevili taçlandırmış bir genç...

O zamanlar kendisinde tüy bile çıkmazken sakala özenti duyan bir genç...

Neyse konumuza gelelim.

Semt pazarlarının kalabalığında tüm dikkatleri üzerine çeken kadındır! işin ilginç yanı vallahi billahi bunu götümden uydurmuyorum bu kadının boynunda acılı kolyenin ucunda "ccc" vardı o zamanlar "ccc inci siker ccc" yoktu tabi ama bu kadın o zamanlarda "ccc" kolyesi taşıyordu tabi o dönemler ki yer yer hala bugün bile "ccc"li çakmak taşıyan ergenler vardı ki 99 yılında çok vardı!

Bu kadını nasıl farkettiğime gelirsek bu kadın etine dolgun boynunda ki "ccc" nin hakkını verircesine balık etlilerden biraz fazlası olan bir kadındı...

Pazardan gömlek alırken ve gömlek almanın heyecanı ile gömlek seçmenin heyecanını yaşarken bu kadın meğersem yanımda imiş... ablamız erkeğine gömleğini seçmiş ve parasını ödemek isteyen bir hal içerisinde gömleği satan kişiye "kardiiiiiişşşş şunu alır mısın?" diyerek para uzatıyor fakat abimiz "goomlleeeeğeee ğeğğeğeeeeelll" diyerekten bağırdığından* ablamızı duymuyor abi ablamız henüz ilk kez abimize seslendiği için sesi sakin ve tiz bir şekilde çıkmakta benimde dikkatimi çekmemektedir. Ki o şekilde abimiz duymuş olsa idi bu ablamızı ben böyle bir başlık açmamış ve liseden bu yana aklımda "koltuk altı kıllı kadın" imajı hiç bir zaman zihnimde yer etmemiş olacaktı... Fakat bu bağıran abimiz duymayınca olan oldu abla sinirlendi tekrar tekrar "kardddiişşşş" demesine rağmen duymadı abimiz ablamı sinirlendi ve o "ccc" nin de hakkını vererek gerçek yüzünü ve koltuk altında ki kıllarını gösterdi "garrrdaaaaşşş alsana yahu şu parayııııı aaaaaa" bu ses tonun kalınlığı ve kılların göz alıcılığı ile sağ tarafıma gayri ihtiyari sağıma doğru kadını görecek şekilde kafamı çevirdim...

ilk gözüme çarpan tabiki o kıllar oldu sonra "ccc" kolye sonra favorileri ve en son cüssesi... Aman allahım dedim ben ki sakal isteyen ben ki yüzümde sakal çıkması için kendini tek bıçaklı permatikle kesen insan.. bu kadar mı tiksinir kıldan! bu kadar mı iğrenir...

Lan bu kadınların koltuk altında da kıl mı çıkıyor sorularıyla başbaşa kaldım ve bir an önce gömleği satan abinin kadından parayı almasını sağlamak için "abbiii baksana yaaa" diye kadına yardımcı oldum dedim gitsin uzaklaşsın buralardan... tabi yine duymadı bu bağıran klasik pazarcı abimiz bende uzandım tezgaha paçasından çektim.. o zamanlar sevimliyim abla hemen sağol canım deyip kafamı okşama çalıştı ama bu cüsseden ve kıllardan korktuğumdan kaçırdım kafamı...

Sonra parasını verdi ablamız ve kalabalığı boynunda ki "ccc" ile koltuk altında ki kıllarla yara yara uzaklaştı...
  2. 4 0
    öyle bir durumda hemen en yakında ki taşı alıp kafaya vurcan omurilik soğanını patlatcan. başka türlü imha edemezsin. sarmısak yada kutsal su da kurtarmaz.
  3. 1 -1
    insanda kusma isteği uyandıran kadındır.
  4. 0 0
    julie roberts kesmemiş bi keresindee.. fake falan da diildi sanırım..
  5. 0 0
    hakikaten hoş değil.
  6. 1 1
    farkeden bir durum değildir. erkek yada kadın en kısa yoldan iğrençtir arkadaş.
  7. 1 1
    o kadın sevgili olsa taklmayabilecek durumdur. ama bütün kadınlar böyle olmamalı!
  8. 1 1
    koltuk altı kıllı erkek kadar hoşgörü gösterilmeyeceği açıktır toplumumuzda.
  9. 1 -1
    (bkz: cinsellikten soğuma sebepleri)
  10. 1 -1
    sıçarak ağda yapmak istediğim kişidir. ulan o kıl ne lan soğudum hayattan.
  11. 0 0
    pis kadındır.
  12. 0 0
    (bkz: koltuk değil kol altı)
  13. 0 0
    kadın? yanlışlık olmasın?