bugün

Tatlandırıcı su ve karbondioksit vardır.
Eskisi gibi burnumuzda yanma olmuyor. Sanırım böcek oranını düşürdüler.
Israil mali her turlu hasere ve mahlukat olabilme ozelligine sahip bi zehri zikkimdir. Siyonistlere para kazandirmamak adina marketlerden koli koli kola alip lavobaya dokmek en mantiklisidir.
(bkz: swh)
Bu inanış esasında şeker üretiminden gelir. Şeker pancarı topraklarından ve sapından ayrıştırılmak üzere su kanallarında yüzdürülerek bantlar yardımıyla öğütücüye girer. Orada pancarın arasında fare filan varsa çatır çutur gider. Ilk önce yediginiz şekere bakin derim.
Kolanın efsanevi gizli formülü.

Deşifre edilmiş artık.
aynen hatta lattelerin içine de fil sıçıyor.

http://bilmiyorsan.com/wp...s/2015/05/starbucks_1.jpg
ben işedim içine evet .
fare kanı içinde de kola var.
(bkz: saydın mı lan)
Kuyruğu yoksa benim için sorun değil. Kuyruğu sıkıntı. IyyypğpmmmsbfMmzzm!!
Bu tür iddialar en çok cola turka denen sözde kola piyasaya çıktığı zaman dillendirilmişti.

O zamanlar üye olduğum mail gruplarından sürekli bu tarz mailler gelirdi.

Keşke millete iftira atacaklarına düzgün bir kola yapsalardı.
Lan o sadece coca cola'da var. Ben niye pepsi içiyorum sanıyorsunuz. Pepsi'de sadece domuz kanıyla, solucan özütü varmış.
fareleri topla hepsinin yemesine icmesine ozen goster boklarini yapmasini bekle kanlarini cikar hepsini topla usenmeden kola yap aq.

beyinsizlik puanim 10/10

ben olsam basardim gida boyasini ne ugrasacam.
Bir dönemin Facebook furyası ama o hamam böceği suyu olacaktı fare değil.
Yediğimiz her şeyin içinde bunlar var. Özellikle ekmek yerken bol miktarda da böcek yiyoruz. Ve böceğin kaynağı ekmeğin üretildiği fırın değil bizzat buğdayın yetiştiği tarla.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler.
ve tersten okuyunca allah yok manası çıkıyor.

müslüman uyuma, cola alıp yere dök!
Abd gibi yerde o kola şişesini önce götüne sokar... o coca colaya da batıracak derecede ceza keserler!
O kadar fare boku bulamazlar.
neden daha önce söylemediniz yerdik de o zaman...
Hıı sen çok biliyorsun.
Derdim sanırım.
güncel Önemli Başlıklar