bugün

kokoreş yemesinin dışında, içtikten sonra işkembeciye gidebilme ihtimali sevilecek kız kişisidir.
takıntısız, yanında soğan yiyebileceğiniz, yandan geçen kıza güzelmiş diyebileceğiniz, şakalaşabileceğiniz süper kızdır. hele bi de kokoreçi fahri ustadn yiyosa.
Her kokorec yiyen hatun kisisi ille de butun sakatat alemini sevecek diye bir kural yoktur.Ama kokorec faydali bir besindir.*
şirden yiyen hatuna da tercih edilecek hatun kişisidir aynı zamanda.
kokorec sevmeyen erkeklerin iğrendiği ama kokorec sevenlerın bağırlarına basktıkları en bi kral kız tipidir. her şeyden anlar, eğer tekirdağ ise rakı bile içerler.
gecenin kaçı olursa olsun soluğu kokoreççide alan kişidir. hızını alamayıp üzerine iki üç tane de midye dolma atabilenleri vardır ki o konuya hiç girmeyelim.
sevilesi hatun kişilik. karşılıklı zevkle yenilir.
(bkz: olsa da çıksak)
(bkz: lan bu başlık bütün hatunları toplamış)

şaka maka bizim mahallede bir ablamız yiyor hep. acılı acılı.
tuvaletteki halini merak ediyorum. hayır sapık değilim.
surat ifadesindeki acıyı merak ediyorum. hayır harbi sapık değilim!
bir de çıkardığı sesleri merak ediyorum. eee yeter be evet sapığım ulan!! *
çok olumlu karşılandığına şaşırdığım hatun kişidir. kendini bildi bileli kokoreç yiyen bir hatun olduğu halde kimsenin değerini bilmediği hatunlara da değinilmelidir.
çok doğal olan bir şey değil ama tadına bakıldığında herkes yemeli gibi bir durum olusuyor yani.
eğer tertemiz yapılıyorsa öyle de güzel yer ki denecek kişidir.
yaninda kola veya ayran icsin ki yiktirsin kisisidir. son derece normal sahane hatundur.
eğer kokoreçin içine domates, marul, turşu gibi ek malzeme koyduruyorsa ve birde utanmadan bunu severek yiyorsa umursanmamalıdır. ama bol kimyonlu, acılı yiyorsa helal olsundur. hele bir de çiğköfte yanında rakı seviyorsa, hele bir de adana kebabını urfa ya tercih ediyorsa, hele bir de pinhani dinliyorsa, sumaklar ona geliyorsa tadından yenmez.
ağzının tadını bilen hatundur, komplekssizdir, en asil duyguların hatunudur.
eğer geceyse ve bünyede yorgunluk varsa ve o saatte yiyecek doyurucu bir şeyler yeme ihtimali bulunmuyorsa, karanlıkta büyük bir ekmeğin içinde çok fazla ne yendiği anlaşılmadığı için kokoreç yeme ihtimali olan kişidir.*
gurmedir.
değişik lezzetlere açıktır.
baharat sever ve arnavut olması muhtemeldir.
uykuluk da tatmış olabilir bu hatun kişi.**
(bkz: iste ses işte yorum işte fizik işte kokoreç)
kusursuz kadındır.
damak zevkine her zaman güvendiğim hatun modeli.
Hatunun dibidir. Yalnız bu model sonra midyeye limon da sıkar o daha bi tatlidir.
Yanına ayran da söylüyorsa ağzının tadını biliyordur. Evet.
yiyorsa da şuna benzerini yesin. evet.
https://www.youtube.com/watch?v=c9Ls5OjVG4g
Hatunun dibidir.
Bu hatun kişisi ben oluyorum. Ay iğrenç falan demeyin. Tadını bilen biliyor. Bir de acıysa yerim bir yarım *
hem eğlenilecek hem evlenilecek kadındır.