bugün

iş üstünde hakk'a yürümüş.

tövbe estağfurullah.

görsel

--spoiler--

Olay, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde meydana geldi. Eşine “Sokağa çıkma kısıtlaması var. Halamda kalacağım” diyen Nuray E., Yusuf A.’nın evine gitti. ikili geceyi birlikte geçirmeye karar verdi. iddiaya göre; duşa giren Yusuf A., yatak odasına geri geldiğinde kadını hareketsiz yatarken buldu.

Yusuf A., 112’yi arayarak, kapısında bir kadının baygın yattığını söyledi. Adrese gelen sağlık ekipleri, Nuray E.’nin hayatını kaybettiğini tespit etti. Kadının öldüğünü öğrenen Yusuf A., korkuyla kadının cep telefonunu alıp, kaçtı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri zanlıyı Orhangazi ilçesinde çalıştığı iş yerinde gözaltına alındı. Yusuf A.’nın Emniyet’teki ifadesinde şunları söylediği iddia edildi: Evli olduğunu biliyordum. Gündüz buluştuk. Geceyi de birlikte geçirmek istedik. Cinsel gücü artırıcı ilaç kullandım ama o kullanmadı. Duşa girdim. Çıktığımda fenalaştığını gördüm. Yanına gittiğimde bilinci kapandı. Kendine getirmeye çalıştım ama olmadı. Ben de üstünü giydirip, kapıya bıraktım ve polisi arayıp, olay yerinden ayrıldım. ilişkimiz ortaya çıksın istemiyordum. Sonra ne olduğunu merak edip, geri döndüm. Öldüğünü söylediler. Korkup kaçtım. Ben öldürmedim. (DHA)

--spoiler--

(bkz: bursa)
Adam deepthroat yaptı da ayarını tutturamadı herhalde. Otopside anlaşılır gerçek ölüm sebebi.
inşallah kadının çoluk çoçuğu yoktur. Bir tek Onlara acırım.
Yoksa kocası falan sikimde değil. Muhtemelen bağnaz fikirlerinden dolayı karısını tatmin edemiyordu.
Kocasının ne suçu var mk zihniyete bak?

Sikik hayatlarına tek heyecan katma yöntemi aldatma olan basit insan tipi bunlar.
iyi olmuştur. Ölmesi çok iyi olmuş. Diğer adamın da cezaevine girecek olması çok iyi. Hiç üzülmedim koca hariç fakat o nasıl iyi bir adamsa hiçbir şey yapmadan kadın kendi cezasını allah'tan bulmuş.
Şaşılacak bir haber değil.
Insanın başına ne geliyordu.
ya meraktan ya taraktan.
Hayatının baharında olmuş olaydır.

her ölüm erkendir , geride kalan sırada bekleyen erkeklere allah sabır versin.
karının yüzünde meymenet yok ki zaten.
" allah ölümün de hayırlısını versin " dedirtti.
Performans arttırıcınin zararları işte.
1-0 a razi olamamışlar.
Ayrıca yazıklar olsun.
%90 instagram’dan buldular birbirlerini

oran : 1.10
bilmediginiz seyleri kullanmayin arkadaslar.

sokaga cikma yasagi var halamda kalmaya gidiyorum.
Başlık çok yerinde olmuş. Bu şekilde açılmalı ki din simsarlığı yapıp başı açık kadınlara saçma sapan ithamlarda bulunan dinci tayfa sinirden kudursun.

islamı işine geldiği gibi kullanan evli birinin zina sonucu ölmesidir.
Ben bile sinir oldum adam ne yapsın.
güncel Önemli Başlıklar