Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

koca memeli koca kalçalı küçük burunlu emo kızlar

 1. 2 2
  genellikle sosyalleşme sitelerindeki resimlerden tespit edilebilecek kızlardır. üstten, profilden, sağ üstten, sol üstten hatta sadece saç, tek göz ve burunun yarısının görülebildiği resimler en belirgin özellikleridir. kameranın açısını yukarıdan ayarlayarak koca memelerini ve popolarını saklamayı başarır, narin ve zayıf gösteren yüze odaklanırlar. egzantirik yerlerden asimetrik kesilmiş saçlar ve yanakların aşağısına kadar inen siyah göz makyajı sayesinde yüzlerinin tek ayırt edilebilir noltasının burundur zaten. bir de dikkat edin erkek de olabilirler. zira yapılan araştırmalar bu türün dişi ve erkeği arasındaki farkların çıplak gözle ayırt edilemeyecek seviyede olduğunu göstermiştir.
  #6376787
 2. 2 2
  duygusallık imajının inandırıcı olmamasına neden olan kızlar. sen ye ye sıçma sonra tripten tribe ak.
  #7596639
 3. 1 1
  yedikeri önünde, yemedikleri arkalarında, ceplerinde hergün harçlıkları olur. öbür yanda fakir bir çocukta bunlar yokken o mutlu olmayı bilir. bu emotional bilmemnesi akımında sürüklenen gençler de bütün bu varklıklar içinde mutlu olmayı bilmez. kısacası yüzsüzlerdir.
  #7596652