bugün

telefon konuşmasının son anına kadar tüm dürtülerini dizginleyen erkeğin; veda sözcüğünde kopmasıdır.
(bkz: Allahım erkekleri neden tek model yarattın)
yavşaklığın son haddindeki erkektir. akıllara mehmet ali erbili getiren erkektir aynı zamanda.
niyetini belli etmiş, delikanlı erkektir.
kendini son ana kadar dizginlemeye çalışmış ancak hormonlarının beynine vurması nedeni ile kendini tutamayıp en azından bir fantazi cümlesi yakalamak isteyen eğer o cümleyi yakalarsa telefonu kapatmayarak bende senın şuranı mıncıklamak istiyorum şuranıda öpmek istiyorum nasıl yapsak hoşuna gider gibi cinsel arzusunu son noktaya ulaştıracak repliklere imza atan er kişidir.

(bkz: telefonu kapattıktan sonra suya sabuna acil ihtiyaç duyan kişi)

(bkz: kızın telefonda olduğuna şükretmesi gereken durum)
"ebenin a.ından" cevabını hak eden erkektir. * *
KAFA KARIŞIKLIĞINI GiDERMEK iSTEYEN ERKEKTiR. ŞiMDi HOŞLANDIĞI KiŞi ELiNDEN ÖPERSE, HOŞ OLMAZ...
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
(bkz: tomruk)
(bkz: kütük)
(bkz: kalas)
(bkz: kereste)
vb..
gayet doğal bir soru soran erkektir.
"daha konusursan ölünü öpecem" diye cevap verilmesi elzem erkektir.
bir erkeğin böyle bir davranış içerisine girmesinin, temel olarak iki nedeni olabilir. birincisi hanım kız, bu er kişi ile; gereğinden fazla samimiyet kurmuş ve laubalilik düzeyini arttırmış olabilir. ikincisi ise er kişi azgınlıkta boyut değiştirmiş patlama noktasına gelmiş olabilir. her iki durumda tehlikeli olabilir. o hanım kızın, bu diyalogu telefonda yaşamış olması, kendisi için sevindiricidir.
"vazgeçtim öpmüyorum, aaaaaa sapık mısın nesin ayol geçen gün de üzerimde ne olduğunu sorduğunda şüphelenmiştim zaten" şeklinde bir cevap verecek aptal bir sevgiliyi hak eden erkektir. aynı zamanda hayal gücü de geniştir kendisinin. * *
arkadaşı "en çok neremi beğeniyorsun?" diye sorarken normal karşılayıp, kaptığı topla ceza sahasına giren kişidir.
abazanlığın son aşaması.
zarf atan erkektir.*
garantici erkektir. herhangi bir yanlış anlaşılma ve karışıklık olmasını istemez.
aranan erkek.
kaytan bıyıklarından diye yanıt alınca ne yapacağını şaşıran erkektir.
ne bu şimdi sözünden hiç sıkılmayan erkektir ,saçma sapan konularda bile boş konuşmayı beceerebilen tiki kızın yanına yakışan erkektir ,erkeğinde cilvelisine hiç tahhamül edilemiyor gördüğünüz üzre.
sevgilisiyle telefonda konuşan erkektir. kulaklarınızı kapatın, dinlemeyin ayıptır yahu. öbür türlü ya tutarsa fikrindedir aman dikkat!
kızın ne tepki vericeğini merak eden erkektir.
içi fesat olan erkektir.her erkek gibi...