bugün

gerçektir efem. erkek dediğin gider karı kız peşinde koşar entelektüelizm ile falan işi olmaz. işte bu kadar sığ bir düşüncedir.
kitap okuyan erkekleri kızdıracak bir iddaa.

duysa siker,

görsel
başkasını çirkin görenlerin aslında kendilerinin çirkin olmasıyla ilgilidir.
birinin çirkin olduğunu öne sürmek, ya da çirkinliğiyle dalga geçmek bana göre aşağılık kompleksinin bir göstergesidir. çirkinse çirkin, güzelse güzel, sana ne lan? kocan mı yapacaksın da çirkin olmasını istemiyosun? önce bi düşün bakalım acaba çirkin dediğin kişi seni güzel buluyor mu? zilli.
sırf bir insanı çirkin diye yakınından uzaklaştıranları yakından uzaklaştırmasına yarayan...

neyse çirkinse çirkindir ama kültürlüyse bu yakışlılıktan ve paradan daha önemlidir hayat bilinci aşılar.
giyimine özen gösterirse, biraz sosyal olursa ve diksiyonu iyise asıl manita bunlarla takılıyor entellik ayağına bide kemik gözlük.
Dış görünüşünden çok kitaplara yatırım yaptığı için doğru önermedir.
(bkz: ben gençliğimde çok canlar yaktım diyen baba)
(bkz: ben gençliğimde çok kavga ettim diyen baba)
(bkz: öğüt vermeyip hayatın ayarını veren baba)
Bende çok kitap okuyorum ve çirkinim. hayırlı ramazanlar.
çaktırmayın işte, kitabı önümüze siper edip kendimizi kamufle ediyoruz.
aynaya bakarak doğruluğunu kanıtladığım tespittir.

millet sevgilisiyle dışarıda zaman geçirirken ben asosyallikten kitap okuyorum.

çünkü çok çirkinim.

t: doğru tespittir.
Bahsedilen yüz güzelliği ise varsın çirkin olsunlar gönülleri çok daha güzel adamlıkları çok daha sağlam zekâları çok daha gelişmiş fikirleri çok daha olgun.
Sonuç:kitap okumak güzeldir.
kitap, yakışıklı yapar.

bunu bilen erkekler zekidir.
angela'nın külleri kitabını okumuş ise çirkin güzel demeyin o erkeği kaçırmayın.
bu bir saçmalık diyebiliyorum sadece herkesin kendine göre bir yakışıklılığı vardır çekemeyenlerin yazdığı bir entry.
doğru bir tespittir.

kitap okuyorum ve çirkinim.

yakışıklı olsam kitapla ne işim olur, dışarı çıkar kızlarla takılır, ortamlara akardım.

çirkinim.
erectov hariç, ben dahil *
(bkz: yakışıklı değil ama karizmatik)
Aman yarabbi bu nasıl genelleme.
Haklılık payı var. "Nerden biliyorsun" diyenler olabilir. (bkz: ben)
Benimdir. Çirkinimdir. Çirkin olmasam sevgilim olurdu zaten. Amk ben kendimin.
(bkz: yakışıklı oğlum benim)
Günlük 30 sayfadan fazla okuyorum ve çirkin değilim ayrıca çirkin veya yakışıklı bundan sizene ulen.
doğru bir şey, ben mesela.
ben bu tezi çürütür üstüne yeni bir tez üretirim kitap okuyan erkek karizması diye.
allah’ım sana şükürler olsun, dinimiz amin.
Kuran ı kerim okuyan ay yüzlüler hariç.
Meğer kültürlü olmakta bile tip kriteri birincil şart olarak aranıyormuş. Kitap okuyorlar ve sizin tipinizi umursayacağına bestseller satırları daha çok ilgisini çekiyor diye nedir bu garez arkadaş?