bugün

dünyada kabul görmüş bir gerçek. hatta okuyanlar bile diyorlar.
(bkz: hayırlısı).
kesinlikle doğrudur. kızların kitap okuyan erkek görünce dibi düşer.

ilk lisede yaşadım bunu. dolmuşta yarınki sınava çalışıyordum. paat, üniversiteli kızın teki düştü. yav bu ders kitabı, buna mı tav oldun demeye kalmadan, kendimi heybeli'de mehtaba çıkarken buldum.

orada inandım bu teoriye...
Geçerliliği olsada Türk kızları için yoktur denilebilir. Kitap ve biz diye bir kenara atıp sorgulamak daha sonra kız tavlamak icin de mi diye tartışmak gerekir.
saçma önermedir.

(bkz: kız tavlamak için tommiks okuyan ergen)
hayır anlamadım ki arkadaş,

otobüste kitap okusan, kız düşürmeye çalışan, entel, orospu çocuğu oluyorsun.

okumasan da boş gezenin boş kalfası serseri diyecek tipler çıkıyor ne yapalım ?
önerme doğru olsaydı tüm vs melekleri yazarlarla olmaz mıydı? eğer doğruysa da bu yöntem işe yaramıyor demektir.
kabul edilen gerçek.
starbucksta okuyorsa muhtemeldir.
kitap okuma amacı "bayan" tavlamak olan yazarın beyanatıdır. azcık bir kültürlenin lan godoşlar.
Kendini geliştiren entelektüel erkekler de vardır kendi kız tavlama taktiklerinizi ifşa edip genelleme yapmayınız .
erkeklerin kitap okuma amacı her zaman "bayan" tavlamak olmamakla birlikte, kültürünün kaymağını yediği de çok görülmüştür.
Yanlıştır efenim.

Kitap aracı olur yeni arkadaşlıklara.
Ama şunu hiç duymadim.

+ aaa elif safak - aşk oha yavsadi .s .s.
- beraber ikinci ciltini yazabiliriz.
+ olur asqm .s .s.
Her boku karı kız tavlamaya yapıyoruz he. Sıçsak, musluğu da kız tavlamaya açıyoruz. Yoksa elimizi yıkamayız zaten.
degildir nedeni hayata farkli bakabilmeyi ogrenmektir.
Geçen biri cin alinin meceralarını okuyordu çok etkilendigim için reddedemeyeceğim tespit. Ama çok tatlıydı 6 yaşında bir sey. *
dolaylı olarak doğru olandır. okuyan insanda birikim olur ve kadınlar bilgili kültürlü adamları severler.
kitabın ne olduğuna bağlı. ben şahsen roman okuduğum için sorun yok. karı kız romana pek rağbet göstermiyor. aslında pek kitap da okumam da izlenecek film kalmadı o yüzden yani.
Yokluktan ölen yazarı herkesi kendisi gibi sanması.
Sımdı bunu yapanlarda var ama herkeste boyle degıl bu yuzden okumaz kıtabı, kulturlu olmak kendını daha ıyı yapmak ve kıtap okumayı sevdıgı ıcın okur kendını daha ıyı ıfade etmek ıcın okur. Bunu yapanlar ıse kıtabı okumaz zaten okumus gıbı yapar.
salakça bi iddia.

demek ki ...neyse...sözlük abaza herif dolu demektir bu. adama o kadar kaçırmış ki ayarı, artık karııı karrıııı diye, kitap okuma olayını bile bunun içine katmış. valla yazık valla...ben genellikle yurtdışında yaşadığım için hayatımın önemli bi bölümünü, kesinlikle öyle bi düşünceyle kitap okumadım.

şimdi şöyle, köpek seversin, kedi seversin, kedi yüzünden bi kadınla muhabbet kurabilirsin, o olur. ama kediyi kadınla muhabbet kurcam diye, beslemezsin, kediyi de sevmen lazım.

kitap okuma olayı da öyledir. ben mesela aşk romanı değil genellikle tarih kitapları okurum, çünkü bilmek istediğim doneler vardır, haaa bi kafeterya da belki bi kadın kitapla ilgili bişey sorabilir.

ama öyle olacak diye hiç, tek bi satır kitap okumadım hayatımda. kitap okumak tamamen kişisel bir aktivitedir. bunu sosyal bir manada kullanmaya çalışmak, kişisel bir şeye , başka bir şeye, ayakkabı bağlamaya, gömlek iliklemeye, traş olmaya sosyal bi anlam yüklemek, gibidir.

ben mesela herkesin kitap okuduğu bi parkta oradaki havuzun yanına oturup, küçük aynamı çıkarıp traş olmaya başlasam, benzeri bi durum yapmış olurum.

zaten kendi okuma köşemde kitap okurum, genellikle herkes öyle yapar. kitabı alıp dikkat çekmek için o kitabı kafeteryada okumak, garip bi fiildir. kütüphane dışında.

hergün gidip staatsbücherei da dışarı çıkarılması yasak olan kitapları okumuşluğum vardır, o kitapları hiçbi şekilde kötüye kullanmadım, hah işte terim budur, kitabı kötüye kullanmak... kadınların dikkatini çekmek için kafeterya da kitap okuyan adam, parkta traş olan adam gibidir, ve kişisel bir aktiviteyi, kendisinde vuku bulmayan bi sosyal aktivite için kötüye kullanmaktadır. kişisel hiçbi aktivite sosyalize edilmemelidir. bence.

bana çok garip gelen bi olay bu.
saçmalığın dik alası. hangi erkek yaradılış felsefesini 250 gram için okur ? anlar ? fikir üretir ?

ha vardır yoktur bilemem, en azından benim öyle bir düşüncem hiç olmadı.
erkekler hakkında kişiye özel olmayan bir önyargıdır. kitap okurken bu iğrenç dünyayı görmüyorum beyler.
Kızların kitaba geldiğini sanan ergen açıklaması.
görsel
güncel Önemli Başlıklar