bugün

adeta "merhaba, ben ak parti propagandacısıyım" diyerek sözlüğe giriş yapmıştır.

birinci nesilmiş lan bir de. ilk ben başlığını açıyorum.
(bkz: kırmızı merkep) eskiden böyle değildi bu. hatta biz bot falan sanırdık bunu 2007'ye kadar.
seçim öncesi hortlayan birinci nesil.
hayatı çıkar üzerine kurulu olanlar anlayamaz tabi ki. illa bir çıkar var diyeceksek, evet var. ak parti iktidarının 13 yılda kendisine ve ülkesine kattığı değerler en büyük çıkarıdır. yazdıkları da uzun adam ve ekibine teşekkürdür.
dudaklarınn kenarları parlayan yazar.
zor durumda kaldığında ak parti kimliğini cüzdanından çıkarıp masanın üzerine koyanların çıkar değil dava adamı olduğunu zanneden yazardır.
zall'ı saymazsak sözlüğün ilk entrylerini giren yazar kişisidir.
sözlüğün ikinci yazarı.
Aman görmesinler seni su kaçırırlar bir tarafına dedirten renkte merkeptir.
çok eski bir yazar.
Doğu'nun red hair'i.
Akpyi her ne hikmetse babası gibi savunan ama nasılsa (!) Gönüllü savunan arkadaşmış... yenice buranın niye ekşinin ak hali olduğu ortaya çıktı kendisi nedense sürekli olarak iktidarın icraatlarını anlatmış Misal demişki: AKP nin en çok çalıştırdığı bakanlıklardan birisi sosyal politikalar ve aile bakanlığıymış! Demekki o yüzden onca taciz tecavüz olayı yaşanıyor! Akp chp'den sonra belkide en berbat partidir... Kendisi burayı terk etmiş iyide yapmış akp geldiğimiz noktada geçmişte ki shp, anap, ap gibi partilerde her daim refah partisi gibi partilere yenilmeye mahkumdur!
güncel Önemli Başlıklar