bugün

Aramıza hoşgeldiniz sayın yazar. Umarım burada eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. iyi yazmalar diliyorum.
Hos gelmis yazarimiz

iyi kosturmalar efenim.
Sanırım suri.
Yoksa bu kadar kötü bir Türkçenin başka açıklaması olamaz.

el cevap; Türkçeyi düzgün kullanmak için sözlüğü hayat merkezi haline getirmeye gerek olmadığı kanısındayım. Çünkü buranın haricinde de bir dünya mevcut ve senin kendi dilini her yerde düzgün kullanman gerekiyor.
Her neyse.

Not: güzel Türkçe bir yerlere gelmek için değil, kendini daha iyi ifade edebilmek için gereklidir. Ayrıca, o kadar eğitimini aldıktan sonra bu halde değişik bir Türkçe kullanmak da biraz ilginç hali ile.
cahil cesareti de bu olsa gerek. Ben kendi dilini düzgün kullanmaktan bahsediyorum fakat muhattap olduğum şahıs sıfır iq civarında yüzdüğünden direkt olarak “sen burada laf edersin ammma, dışarıda yohsun yoh” sözünü sarf ediyor.
Hah, eğer konuşma dilin de böyle ise zaten dışarıda sana karşı gerçekten yokumdur. Emin olabilirsin.

Neyse, hadi eğlenmeye devam. Daha da uzatamam. Direkt çirkinleşen bir tiple iki kelam etmeye çalışmaya lüzum görmüyorum.

Dayanamadim editi: entrysini silmiş ya hahaha. Sabır. Ne tiplerle uğraşıyoruz.
Bu arada, seri mi eksiledin çen. Hanimiş.

Eklemedir koca Konak; oha mesaj mı? Bu ben değilim efendiler. En azından doğru düzgün anlaşabileceğim, aynı dili kullandığım biri olmasını isterim.
yalnız eğer eleştiri çekemiyorsan da bu sözlükte işin yok şayet burada herkes herkesi eleştirir ve “her lafa bir söz” burada pek işlemez, yoksa işte ortam böyle cennet mahallesi kıvamına gelir.
sözlük kullanma klavuzu yollayalım arkadaşa.
ha gayret, çaçaron bir yazar olarak nam salmaya ramak kaldı.

üzüldüm kıyamadım, ilk ve son cevabım sana; canım sözlük kullanmaktan haberin yok ya hani, her lafa yeni gelin gibi atlıyorsun, mesajlardan da yoktur diye düşündüm.
gülümse, çekiyorum.

Edit: bütün entrylerini silip kuyruğunu bacaklarının arasında kıstıra kıstıra uzamış. madem öyle dalaşmayacaksın orada burada. yallah.
Evlenilecek kız.
güzel bir dişi yazara benziyor. takipteyiz.
Çok entel olduğumuz için ona "my wife" demeyi tercih ediyorum.
Japonya'da sakura olarak geçer. Japon kültüründe hem mükemmel güzelliği hem de hızlı ve acısız ölümü temsil eder. Tabi bu güzel ağaçın çiçeği Naruto serisinindeki pislik sakura yüzünden asla kötü görülemez.
görsel
Uzun boylu olmasa da, hem akıllı hem güzel yazar kızımız.
güncel Önemli Başlıklar