bugün

ismi alpay değildir.
Bekar ölecek erkektir.
her daim yalnız erkektir.
Daha çok bekleyecektir efenim. Kız seni sevse bile teklif edemez, gurur yapar.
Yalniz kalmayi hak eden erkekdir.
pirensip meselesidir.
Bekler, bekler. Daha çok bekler.
Egosu için yapıyorsa ölsündür. Utanıyorsa sürünsündür.
(bkz: seviyorsan git konuş bence) *
Beklemek alışkanlık yapacaktır onda.
Kimsin lan sen brad pitt mi amunyum.
Belki de teklif gelir. Gelmişliği vardır. Hep yalnız olacak diye bir şey yok. Herkes tipsiz mi mk.
her şeyi kızdan bekleyen erkek tipidir. Karşısından sinyali alsada yaklaşmayan ilk adımı hep kızdan bekleyen sonrada yalnız kalan Elizabeth takılan erkeklerdir.
benim bu ama teklifleride çeviyorum, biraz zamana ihtiyacım var belki.
nahımı da bekleyen erkektir.
benimdir. hayır sevgilin olsa ne olur olmasa ne olur bak bak hayatta başka şeyler var. zaten eğer olucaksa olur ekstra çaba harcayıp kızlara dünya dışı bir varlık görmüş gibi bakıp iletişim kurma çabasına girmeye gerek yok hayır sonra neden bu kızların götü kalkıyor böyle yaparsan kalkar tabi her şey cinsellikten ibaret değil.
benimdir. kendince kadınlık gururunu çiğneyip açılmıştı. olgunluk ve şakayla karşıladım, sorduğum "benden bir beklentin var mı sorusuna" hayır dedi ümitsiz gözlerle. tam kalkıp gidecekti orada kabul ettim, 7 aya yakın birlikteliğimiz, kavgasız günlerimiz oldu.

bilgisayar başında götburger yapan, muhabbet edemeyen, ilgi çekici ve basit bir hobisi olmayan, her boka yorum yapan, insanlarla ortak nokta bulmak isteyip işi yavşaklığa vuran veya asık suratla dolaşan hodorlar başarısız olacaktır.
Umudunu kaybetmemesi gereken erkektir.
mühendislik okuyan çekingen asosyal ağzı laf yapmayan daha çok bekleyecek erkekdir . belki de işin dini boyutuna takmıştır arada kalmıştır ya da çıkıp 3 aya bırakanları ve iğrençlikleri görüpte hiç bulaşmayayım diyendir kendince haklıdır .
Benimdir ama teklif edilmesini de beklemem edenleri de kabul etmem.
bir kıza teklif ettiğimde aşağılayıcı yanıt aldım o günden beri kızlara güvenemiyorum.
istediği çok yakışıklı, zeki ve efendi olsun yinede teklif almayacak erkektir. Kızlar en fazla yeşil ışık yakarlar ama ilk adımı erkeklerden beklerler.
benim efem 28 yıldır hiç bir bayana birşey teklif edemedim , beklediğimden değil karşıdan öyle bir elektirik alamadım , ne zaman bir bayana yanaşsam küfrediyor bende açılamadım.*
Badak olabilir.

Bunlardan biri de benim.
yakışıklı değilse beklediğiyle kalır garibim ara ara saldırın gençler.
Teklif ediyozda ne oluyor. Elinin tersi ile itiyor. Haksızlık bu eşitlik istiyoruz!
Hayatimda hicbir kadina teklif etmedim. Pardon, 1 hafta once falan acilisi yaptim, yazdim bir kiza. Sonra bir baskasina. Ama bunlar ilkti.