bugün

olamamaktır aslında. insanın içinde olmayandır. narsistliktir. sanırım böyle biriyim.
duygusuz, hissiz adamın işidir.
Belki bir gün yirmi üç yaşınızın tam ortasında sizi buluverir!
Son zamanlarda yaşadığım durumdur. Çok kafa karışıklığı var sözlük bu yüzden önceden aşk sandıklarım da değil miydi onu bilmiyorum.
hayatta hep bir parçanın eksik olmasıdır. spor yaparsın, müzik yaparsın, kitap yazarsın, okursun, okulunda başarı elde edersin, paran pulun olur, her şeye sahip olabilirsin düzenli bir hayat yaşarsın ama aşk duygusunu tatmıyorsan boşa yaşıyorsundur. sevdiğin bir insanla beraber geçirdiğin 5 dakika her şeyden üstün be.
Zeki olduğunuza delalettir.
ilk başlarda rahatlık gibi gözükse de ilerleyen zamanlarda aslında büyük bir lanet olduğu anlaşılır.

ha aşık olduk da ne oldu derseniz o ayrı. ama büyük eksiklik.
hissedilen duyguların karşılığının aşk mı yoksa başka bir şey mi olduğunu dahi bilmemek çok kötü. eğer hep anlatıldığı gibi aşk bu kadar yüce bir duyguysa ben hiç yaşamadım. ya da yersiz bir şekilde yüceltilen ve adına aşk denen şeyi yaşayıp her defasında hayal kırıklığına uğradım.
aşık olup olup hevesin kursağında kalmasıdır.

sessiz aşk biriktirenler derneği üyesi.
Aşık olmak insanın elinde olmadığından mütevellit henüz karşına çıkmamış olmasıdır.
En doğrusudur. Aşık olma, alışma, bağlanma. Hayattaki üç büyük kuralım. Sadece taşağını geç. Mümkünse bunu bile yapma.
kimseye aşık olmamak değilde aşık olunacak insan bulamamak daha doğru olur.
sen olma aq.
Olabilir. Bende öyleyim mesela. Karşımdaki kişi ne kadar sempatik olursa olsun o kerteye gelemiyorum. Ya dostane bir tutum oluyor ya da yüzeysel. Böyle aşırı bir sekilde etkilendiğim bir kişi oldu onda da küçüktüm zaten. Belki ileride karşıma çıkar kimbilir.
bir çok sebebi olmakla beraber duygularını yitirmiş insandır.
çok aşık oluyorum ama sevişince geçiyor.