bugün

Rıza nur'un manevi evladına (h.n.a) hayrandır.

Senin haddine değil atatürk sevgimi eleştirmek güzel kardeşim.
Boş beleş zattır.
Harbi sen düşünme aq.
paralı troll, karaktersiz, köksüz, ırksız, kimliksiz orospu çocuğuna bak, kendini tarif etmiş..

sen nerden bileceksin Türk'ü, vatanseveri, devleti kerhane dölü.
fetöcü ouroboros çocuklarını devlet tokatlarken 2014'ten sonra korumaya başlayan kılıçdaroğlu chp'sinin, mezhep faşisti takipçilerinin sevmediği yazar.

bakın ben fetöcü ouroboros çocukları diyorum ama bunlardan daha büyük ouroboros çocukları varsa da bunlar;

şerefi ve haysiyeti adına insan olmayı öğretememiş anne babaların, fake hesaplarla buraya gelip ahkam kesen 'düz kafa' evlatlarıdır.

es geçmemek lazım.

Fake hesabı ile içinde saklı tutmak zorunda kaldığı kin ve nefreti kusarken asıl hesabıyla dam budalalığı peşinde koşan düz kafa ouroboros çocuklarının sevmediği Ulusalcı Atatürkçü, Milliyetçi yazar.

bakın size bir hikaye anlatayım bununla ilgili...

bir çocuk varmış, o doğmadan önce dağda annesi pkk'lı süryani papazlarıyla keyifli anlar yaşıyormuş.

bu esnada annesi çok mutlu anlar geçirdiği için 'acele etme papaz efendi! ay nolursun! barış kardeşlik ayol! hani kardeştik biji. biji pkk kardeşliğimiz nerede? acele etme papaaaaz! papaaaz aceleee ooovvv!' gibi sözlerle kendinden geçiyormuş...

gün gelmiş çatmış, bu adanalı kadın süryani papazdan hamile kalmış ama bamya boyunda organa sahip kocasına onu tatmin edemediği için böyle bir olaya giriştiğinden dolayı gerçekleri hiç açıklamamış...

kendini de haklı zannetmiş.

sonra bu çocuk olaylardan habersiz içindeki mezhep faşizmi ve süryani kanından doğan türbanlılara-başörtülülere, vatanseverlere olan kini anlamadan yetişmiş. sonunda bu kin o kadar büyümüş ki, kız tavlamak için üye olduğu sözlükte, sürekli vatan-millet sevdalısı insanlara iftiralar atacağı bir fake hesap açma kararı almış...

hatta içinde yanan mezhep faşizmi ve süryani kanıyla birlikte başörtülülerin hepsinden nefret ederken ve onların hepsinin bir terör örgütü üyesi olduğunu söylerken tatmin oluyormuş bu hesapla...

gerçek hesabıyla bunu yapmak işini kaybedeceği ve içeri atılacağından dolayı yemediği için, vpn kullanarak açtığı bu fake hesapla kırk yılda bir yazıp içindeki kini ve nefreti akıtıyormuş...

nasıl oluyorsa bunlar da hep canan kaftancıoğlu'nun içeri atıldığı ya da akp pkk'lıları bombalıyorken oluyormuş ki tüm dikkatleri üzerine çeksin.

ama bilmediği bir şey varmış, 'mhp'ye, ulu önder atatürk'e, ulusalcılığa kökten bağlı bir insan' onun kim olduğunu biliyormuş...

aldığı screenshot'lar ise tüm sülalesinin görebileceği boyda büyükmüş. tüm sülalesi onun bu rahatlıkla vpn kullanırken yakalanmayacağı korkusuyla söylediği şeylerden dolayı vatan sevdalısı insanların gücünü gösterecekmiş...

hikayenin en acıklı kısmı ise şu, babası sandığı kişi gerçek babası olmadığı için, baba tarafındaki sülalesi bu olaya boş yere üzülecekmiş.

ayrıca bahsedilen ss'ler tabii ki bunlar değil.
uludağ sözlük senin gibi paralı bir trollü, provokatörü daha ne kadar burada tutucak, silmeyecek merak ediyorum..
MHP lideri devlet Bahçeli’ye hakaret Edenlerin anasına bodoslama giriyorum evet... ses kimden geliyor peki terör sever provakasyon Peşinde olan orosp çocuklarından..
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Eren Erdem ve Canan Kaftancıoğlu gibi dhkp-c sempatizanlarının yazdığı Fettullah gazetesini çok sevenlerin karaladığı yazar.

Ayrıca Süryani papazının kaçamağı sonucu doğmuş olan fetöcü ouroboros çocuklarının da iftiralar attığı yazar.

Meğerse herkese fetöcü diyen ve aslında kendileri 2014'ten sonra devlet tokatını vurduğu esnada fetö'yü korumaya çalışan bu ouroboros çocukları, 'ypg terör örgütü değildir' diyen kılıçdaroğlu, eren erdem, canan kaftancıoğlu, sera kadıgil, veli ağbaba, barış yarkadaş, şerdil dara odabaşı gibi tipleri çok severler.

Varsın böyle vatan-millet sevdalısı bir yazarı sevmesinler. Ne yazar?..
Ben diyordum neden bu sözlükte 2. Haftam bok gibi geçiyor.