bugün

yeni avatarını sevmedim yazarı.
kiminanir kadir inanır. seyyar kamilin önde bayrak sallayanı..
inci sözlüğe giremeyince uludağ sözlüğe damlayan ilkokullu yazar
"elinin fotosunu cek yolla beaa,
hadi ya elinin fotosunu at bi yeaağğ
yeğağ hadi evli olduğuna inanmam elini çek alyansını göğrim yeeaağğ" diye zırlayıp sonuç alamayınca, çamura yatan şey. hımm seni hınzır seniii.

o başlıktan entriyi "bu göteleği kimse siklememiş ben ne diye uğraşıyorum ki" diyerekten sildim.

kendisiyle tartışmaktan gerçekten çekinirim. zira ağzından köpükler filan çıkıyor. böyle karşısındakinin kadın olduğunu unutup haddini aşıyor filan.

büyüksün abi.

sensin paşam.
bir adet yazar.

khalesi nick altıma çok güzel şeyler yazmış deyince hayretler içinde koşarak geldim.
zira ağzı bayağı bir bozuk yazarların başında gelir kendisi şaşkınlığım bu yüzdendi.
bir de kuyruk yağı var ulan insan hiç mi düzgün konuşmaz kastım küfür değil seviyesizleşme konusu.
tuhaf bi yazar. ama güldürüyor. varolsun.
göründüğü gibi olmayan yazar. trajik hayatını bana anlattı, size de anlatsa niye böyle olduğunu anlardınız.
çirkef yazar.
eski resimlere baktım
daldım bir sigara yaktım
resmine bir mermi çaktım
gelmezsen gelme.
çok tatlı şeyler yazan yazar.
Kafasi kıyma makinesine girse cok yakışıklı olacak yazar. Keske ölse.
yasima inanmayip kucuk oldugumu soyleyen ve bunun icin selami sabahi kesen guldurmus yazardir.
(#23092853) kadını, çocuk doğuran bir aracı olarak gören enteresen insan. allah size akıl fikir versin. iradenizi teslim etmişsiniz allaha, ondan sonra da herkesi aynı şekilde yaşamaya, düşünmeye çağırıyorsunuz.

tecavüz mağduru bir torunun olsa onu ne kadar bağrına basabileceksin merak ediyorum. kadının o çocuğu doğurmama hakkı vardır.
(#23102503) hahahahahaa bkz ile yarmıştır.
(#23102555)

he hü he hü...
pazartesi sabahı ben ve benim gibi mazbut arkadaşlarımın hala çizgi film izlediği saatlerde içindeki canavarıda alet ederek *m arayan, enterasan insandır... hhhhhııııııııııaaaammmm verin banaaaaağğğğğğğ!

görsel

(bkz: sakin ol şampiyon)
gönülsüz ilişkinin hayırsız mahsulü olan bir yazar.
(#23184276) entrysi ile üzmüş bir yandan da düşündürmüştür. günümüzde kızların mantık ve davranışlarını müthiş bir şekilde özetlemiştir. bu kızlarda vicdan yok üstadım.
(#23185149) adam adam!
ilgi çekebilmek için saçma başlıklarla güne başlamış troll özentisi.
çok garip.
anlamsız entry giren yazar.
çirkin mi çirkin ezik mi ezik bir yazar.
eğer kendisine yüz vermezseniz çok fena kötüler, saldırır.
#23267156 kendisini tanımıyorum ama şu entry'siyle soğudum bu yazarcıktan. osuruk falan.
kadir inanır.

(bkz: şaka lan)

(bkz: tamam lan vurmayın)
Nickaltima yazdiklarina koptuğum yazar. Kendini anlatmış heralde. Her gün zorla telefonumu istiyor, konuşmaya çalışıyor nickaltima yazdıklarına bak. Azicik tutarlı davran en azından.
güncel Önemli Başlıklar