bugün

kilo almak isteyen insan için gerekli olan tavsiyelerdir. *

''yiyorum, yiyorum ama midem bir türlü genişlemedi diyorsanız, şu ürünümüzü kullanın!'' tarzı saçmalıklara girmeyeceğim tabi. en basitinden bir kaç tavsiye ile işi bitireceğim, o kadar.

- yatmadan yarım saat önce sanki kahvaltı kadar önemliymeşcesine karnınızı doyurun. hiç bir yürüyüş yapmadan yatağınıza yatıp uyuyun. bunu en az 1 ay tekrarlayın. o zaman görürüm ben seni. direk misin yoksa duba mı...

- makarnayı ekmekle yiyin. hatta pizzaya falan ekmek banın. o derece önemlidir ekmek kilo almak için.

- ailenizdeki bireylerin bitiremediği yemekleri siz yiyebilirsiniz. ağzınız katiyen boş kalmamalı. hiç olmadı kürdan çöpü falan yiyin...

(bkz: bu gecelik bu kadar)
annenizden yardım isteyin. gözlerinin içi parlayacak ve ağzınıza bir şeyler tıkıştırmaya başlayacaktır. bu konuda kimse annelerin eline su dökemez.
sigarayı bırakın! evet ciddiyim sadece sigarayı bırakmanız yetecektir g.tünüzün pantolonlarınızı yırtılacak kıvama getirmesine.
BOL BOL ŞAM FISTIK. YATMADAN ÖNCE DE BALLI MUZlu süt.
spora gidilmesi.

kontrollü kilo alınmalı.

gidilen spor salonunda kilo aldırıcı takviyeler ile kontrollü kilo alınabilir.
günde 5 öğün yemek, her öğünden önce ve sonra 1 adet büyük boy muz ve 1 adet snickers çikolata, yatarkende büyük bardakta süt için. bunun yanında vücudunuzun yağ bağlamaması için günde en az 1 saat ağırlık çalışmaları yapın, 2 ay içerisinde bana yaklaşamasanızda güzel bir şekilde istediğiniz vücut formunu yakalarsınız.
akşama kadar oturup ulu sözlük'te anket doldurun. götünüzü büyütün. hadi bakalım.
vahim durumdaysanız bulk kullanın.
Sevişmeyi kesin, çok kalori harcatıyor.
bünyeyi anneye bırakmak.
PAZARLIK YAPIN, KAZIK YEMEYiN, ANKETÇiLERiN OYUNUNA GELMEYiN. ZiRA ayakta sikerler adamı. aman!
mastürbasyonu azaltın.
gece bol bol tıkınmak.
ekstra tereyağlı, bir buçuk iskender.*
(bkz: bira) için.
(bkz: kelin merhemi olsa başına sürermiş)
geceleri yatmadan önce pekmezle tahini karıştırıp yiyin. pehlivan gibi olursunuz.
benimle takılın efenim. tırt ötesi beslenme metodlarımla 3 aya sumocu kıvamına getirmezsem adam değilim.
kilolu insanların vermekten nefret ettiği tavsiyeler bütünüdür.
geceleri yatmadan önce değil, gece uykudan uyanıp bir şeyler yiyin. yok yiyemem diyorsanız, uykudan uyanıp en azından bir bardak süt için. metabolizma uyurken adeta durduğu için neredeyse hiç çalışmayacak ve sonuç kilo almak olacaktır. *
hergece yatmadan önce bir bardak süt ve bir adet muz
kabız olmayı gözel alın ama..
bol bol patates kızartması yiyin. dolayısı ile bol bol nişasta depolayın. onlar ileride yağa dönüşecektir şüphesiz.
Saçma Başlıktır. Aldığınız Kalori Harcadığınızdan Fazla ise Kilo Alırsınız. Bunun Başka Bir Mantığı Yoktur.Ayrıca Yukarda Bahsedilen Yöntemlerin Aşağı Yukarı Hepsi Yağ Olarak Kilo Almayı Sağlar. Kilo Almak isteyen Arkadaşlar Bir Fitness Salonuna Yazılıp Hocasıyla Ortalama Günde 6 Öğün Olucak Bir Beslenme Programı Oluşturarak Ayda Sağlıklı Olarak 4-6 Kilo Kadar Alabilir.Zayıflıktan Göbekli,Sarkık Memeli Bir insan Evresine Değil de Direk Sağlam Vücut Evresine Geçersiniz.
ne bulursan ye.
biraz oturun, biraz da çikolata tüketin hemen kilo alırsınız.