bugün

hoş gelmiş onuncu nesil yazar. sürrealist biri çıkması dileklerimle.
ilginc tespitleri dusunceleri olan kisi.

gulduruyordur.
Sözlüğün ne işe yaradığını bilmeyen,türbanlı bayanlara hakaret etmek için olduğunu sanan cahilden bozma yazılar yazan yazar
anne kavramının ne olduğunu bilmeyen, başkalarının yaşam tarzının kendi yaşam tarzıyla aynı olduğunu sanan, muhtemelen başörtülü bir bacımızın abisi veya bir yakını tarafından tecavüze uğradığı için, sürekli başörtülü bayanlara saldıran, seviyesiz, haysiyetsiz yazarcık bozması.

sen git kilisende şarabını zıkkımlan.
Kutsal damacana filminde kilisede sakladığı 'köpek öldüren' şarapları satan adamdır.
arı misali götüne çöp sokularak doğaya salınması gerekendir.
nicki çok güzelmiş keşke değiş tokuş etsek.
(bkz: Oo yazar alırım bi dal)

Dal'a takıntılı yazar.
siyasetten anlamayan, iktidar yanlılarına yavşak diyen mal. yavşak sensin. ezik olunca bunun gibi dallamalar bitmeyecek.
sevdim.
tipi tkpliye benzer.
idare eder.
ŞARABI SEVER KiLiSEDEN DIŞARI ÇIKMAZ.
kendisinden en yakın zamanda şirince böğürtlen şarabı istediğim şarapçıdır.
(şirince'den olmazsa istemiyorum ama)
uç şeyler kovalarken kendi kendini imha edecek olan yazar.
Nickiyle bana aslan asker şvayk' i hatirlatmis yazar.
(bkz: aslan asker svayk)
(bkz: jaroslav hasek)
"bana faydası olmayan kilisenin şarapcısını sikeyim..." demek istediğim yazar.
ulusalcı troll . cehape fetişçisi
Mizahtan anlamayan gericilerin saldirdigi superimsi yazardir. Saygilarimi sunarim efenim.
Sürekli islama b*k atan başlıklar açan varlık.

(bkz: mal a bağlamak)

Böyle devam etmemesini dilerik.
Osmanlıyla derdinin ne olduğunu merak ettiğim yazar.
Kendine aydin süsü vermiş cahil şabalak.
çoluk çocuk kalkmış kenan evren dönemindeki anayasa oylamasına laf ediyor. neymiş? silahların gölgesindeymiş. duyan da sanır ki halkın kafasına silah dayanmış! sanki o günleri gördüler de...

gerçek şu: tüm basın organları tek taraflı propaganda yaptı, anayasaya hayır propagandası yapmak yasaktı, zarflar şeffaftı... fakat kimseye silah zoruyla oy kullandırılmadı. saydığım şartlar %97'yi açıklamaya yetmez...

ya rte'nin cumhurbaşkanı seçildiği seçim çok farklı mıydı? güldürmeyin insanı... agit bile seçimin adaletsiz şartlar altında yapıldığını kayda geçirdi.
sözlükte kızların dikkAtini çekmeye çalışan ergen. Kızlar bu ergene yüz vermeyin.
kızlar, evde 31 çeken bu ergene yüz vermeyin.

Tanım: ergen yazar.