bugün

Siktirsinler gitsinler savaşşınlar yarısı erkek ve elleri ayakları tutuyor. Atalarımız kurtuluş savaşında kaçmadı bu vatansız piçler neden kaçıyor.
kendi soydaşları yardım etmezken niye hepsi bize gelir ki ?
kilistelerse zaten tc ye girmişlerdir. beklemelerine gerek yoktur. arapça bilenlerin izah etmesi gerekir.
Beklemek iyidir beklesin amina koduklarım.

Almak zorunda mıyız?
Hepsi mületici degil ki ajanlar bombacılar hertürlü insan var o yuzden bekletiliyor zaten oraya bölege açıldı yemekleri kapalı çadırları var buda cocuk yapmaya devam demek herhangi bir saldirida alıncaklar zaten sokaklarımda kavga eden dilenen yalvaran suriyeli görmektense orda olmalarıni tercih ederim.
Teroristler de var caresiz insanlar da. Birincil ihtiyaclari karsilanmali yasama haklari saglanmali.yardim etmeye degil Avrupa'nin duyarsizligina ve pkk pydnin destekcisi olmasina karsi cikmaliyiz.
sera gazı ile zehirlenmesi gereken organizmalardır.
Suriyeli alınmasına alınır da ülkenin dört bir tarafına böyle kontrolsüzce dağıtılır mı bu kadar mal bir iş yapılabilir mi.

lan alıyorsan beklet kampta onlarda rahat etsin biz de rahat edelim

Bu saatten sonra suriyede savaş bitmeyecek bitse de suriyeliler ülkelerine geri dönmeyecek zaten

Bakalım bi 10 yıl sonra' yaaee onlar müslüman yardım etmeyelim mi ümmet allah kitap' edebiyatı yapılabilecek mi.
Artık bi zahmet ziktir olup gitsinler. Para dilenirken milleti durten insan mı olur mk.
Kilisten direk otobüslerle avrupaya dağıtılması gereken insamlar.
bu daha bişey değil daha büyük akınlar gelecek diyorlar, amk o kadar adamsınız kalkın gidin savaşın diyesim geliyor ama tam içeriği bilmedne de konuşmak olmaz, yine de insanın aklından geçiyor bu deniz yoluyla kacmaya calısıp olenler durup vatanlarını savunurken ölseler daha cok ıse yaramazmıydı diye.
6000 kişilik pasdaran komandosunun mart ayında halep'teki tekfiri terörist lağımlarına girişeceği temizlik operasyonu ile sayıları 600k artacak kitledir. inşa'allah muhacir kardeşlerimiz trabzon gibi, rize gibi, sivas gibi ensar yurdu illerimize yerleşecekler...