bugün

onlar olmasaydı insanlar daha az acı çeker, daha dışa dönük, dahalarla güzel günler yaşardı. nankör kavramı ölümle cezalandırılmazdı.
bir farenin repliği olabilecek cümledir. bir insan neden bu kadar rahatsız olsun bu hayvanlardan. sonuçta doğanın dengesinin bir zincirini de onlar oluşturuyor. gereksiz olsaydı yaratılmamış olurdu zaten. di mi ama ?
(bkz: genç satanistler rahatsız)
http://farm2.static.flick...36656171_a3c27d1ea0_o.jpg
keşke keşkeler olmasa demek geliyor insanın bu başlığı görünce. imkansızı istemektir.
sanki bir satanist serzenişi ya da yakarışı gibi olan söz öbeği.*
korkuyorum lan ben bu hayvanlardan. geçen çöp atayım dedim namussuz girmiş çöp tenekesine beni bekliyo sanki. çöpü atmamla kedinin tepeme zıplaması ve çığlık atıp oradan kaçmam bir oldu. ölüyodum parçalıcaktı az kalsın he.
bir yaratığın nacizane isteğidir.
ekolojidir, islamdır, imandır, allahtır habersizlerin söylemi.
bir kedi düşmanı olarak sonuna kadar desteklediğim keşke...

keşke olmasalardı...

her kedi gördüğümde tekmeyi basıp onu ciyak ciyak bağırtma isteği uyanmasaydı içimde!

keşke o nankör pislikleri suya atıp atıp çıkarmak, sırf tekrar daha hızlı atmak için çıkarmak gibi niyetlerim olmasaydı...

keşke kuyruklarından tutup sallandıra sallandıra başlarını döndürdükten sonra tam dört ayağının üzerine düşecekken tekrar tekrar sallandırma gibi cani planlarım olmasaydı!

keşke o kedi benim tavşanımı boğmasaydı,

keşke kedi düşmanı olmasaydım...

satanist değilim, kedi sevmiyorum!
(bkz: yaradılanı severim yaradandan ötürü). lakin kedi farklıdır. adeta şeytanın oyuncağıdır. bu yüzden varlıkları olmasaydı insanlar daha az acı çeker, çektirtirdi.
(bkz: keşke kaba etten uydurma başlıklar açılmasaydı)
böyle düşünen insana ne denir ki? sen insanmısın? taweret
kedilerin memleketim insanini gorur gormez neden kose bucak kactiklarini anlamami saglayan fütursuz istek.
(bkz: tövbe haşa) yaratılanı sevmek gerekir yaratandan ötürü.