bugün

kerevizi sevmeyenler için harika ve beklenmedik bir tad. sarmısaklı yoğurt ve rendelenmiş kereviz birleşimi.
portakalın içini oyduktan sonra, salatayı içine koyup, ardından da süsleyip servis edildiğinde pek bi sempatik oluyor.
unutmadan içine havuç da rendeleyebilirsiniz.ok, kib, bye.
çok tatlı ve yiyimi rahat bir salata.
bugün denediğim ve gerçekten beklediğimden iyi olan salata. makarnayla da güzel gitti hani. havuç da rendeledim içine, dereotu, sarımsak, yoğurt ve mayonezle mükemmel bir birliktelik oluşturdu. tek sorun ellerimin şu an kereviz kokuyor olması. *

edit: arkadaşlaar, ceviz de çoğ yakışıyormuş. arthas menethil sağolsun, bu bilgiyi bizimle paylaşmaktan çekinmedi. *
oruç oruç nereden aklıma geldi bilmiyorum. cevizli yoğurtlu mayonezli filan. olsa da yesek.
kereviz sevmeyenlerin ön yargısını kıracak salata. müthiş bir lezzet.

edit: kerevizi patates sandığımızı sananlar için: kereviz limonlu suya rendelenir. mayonez ve yoğurdun karıştırıldığı kaba sıkarak ilave edilir. isteğe göre de sarımsak konur. afiyet olsun.

yine edit: öyle nick varmış lan.
(bkz: kerevizi patates sanan kız) patetes salatasi tamam amma kereviz nedir allah sen ya.
kerevizi patates sananların dahi bayılarak yiyebileceği salatadır.

(bkz: kerevizi patates sanan kız)
içine havuç, zeytin yağı ve biraz mayonez katılacak olursa über bir lezzet olacaktır.
bene... morto bene !
Akdeniz diyetinin güzide bir köşesinde bulunan salata türü .
Zeytinyağlı şekilde yapıldığında içeriğindeki a ve c vitaminlerinin emiliminin daha iyi olması, ayrıca kalp ve damar sağlığında faydası olmasının yanında, ödem atılımı için yapılan bir diyette güzel bir yerde alabilir .lakin uzun süreli günlük tüketimi, afrodizyak etkisini göstermesine sebep olabilir.
kereviz sevmeyen biri olarak kerevizi tek tüketebileceğim şekil. lezzet olarak pek fena olmuyor, yemeğine beş basar.
Kereviz, Yemeğini çok sevmesem de çiğ halde tüketmeyi sevdiğim bir sebzedir.
Rendelenmiş kerevizin sarmısaklı yoğurt mayonez karışımıyla buluşturulmasıdır efendim.
Bugün yapacağım salata.
Kereviz, tavuk, nohut, yoğurt, ceviz ile güzel bir şey ortaya çıkacağını düşünüyorum.
Nohutları yağda baharat ile çevireceğim biraz kıtır olsun. Cevizi de en son eklerim nohutun içine. Kerevizi çiğ kullanırım. Ve haşlanmış tavuk.
En son yoğurt ile birleştiririm.
güncel Önemli Başlıklar