bugün

üçüncü nesil bir yazar. *
sözlükte rastladığım en güzel nicklerden birine sahip yazar..
yazilarinda gercekten bilgiden kaliteli espiriden ve degerlendirmeden baska bisey olmayan an itibariyle sozlukte dolanip onu bunu okuyup oy verip degerlendirme yaparken naber lan markasiz demistir. adimi nerden biliyordur. kimdir bu korkunc karanliklarin arkasindan gelen canavar. birde bakmisimdir ki ulan bu benim kuzenimdir. off bee demisimdir. yazdan beri gorusmedigim kuzenimle degerli arkeolog kuzenimle sozlukte karsilasmisimdir. (bkz: duygulandirdin beni lan sozluk) arkasindan hos bes bilmem ne derken onun hakkinda ki duygularimi yazmisimdir. sozluk cok kaliteli bir yazar kazanmisitir. ondan dinlediklerimi genelde yazmisimdir. dinlemediklerimi de o yazsindir. kolay gelsin yazaridir. ankara zirvelerinde siklikla gorebileceginiz saygin kisilik. * dikkatle izleyin bu yazari tavsiyedir.
bir takım sözlük yazarlarının alınganlıklarına üzülmüş yazar. oysaki her yan dağ, tepe, çiçek, kelebenk valla. ağı salla en zar kanatlısından en renklisine kadar. sanki ebem kuşağı...
genel kültürüyle hayranlık uyandıran yazar.
(bkz: lord byron)
söyledikleriyle hayran bırakan yazardır. yaptığım bir salaklığı düzeltmeme yardımcı olmuştur. *
pek konusamadim ama uzaktan gordugum kadari ile efendi oturmus bir kisilige sahip kisilik.
kendisi bilgili olduğu kadar efendi bir insandırda. düşüncelere fazla saygısı olmasada entrylerinde enteresan bir yazadır. kerametinin kendi içinde olduğunu savunur. en sevdiğim insanlardan birinin (bkz: markasiz) kuzeniymiş. güzel ve düşüncelere saygılı yazılarını bekliyoruz. (bkz: sozlukteki feminizm hareketi)
onbeşinci sınıf yazar. bir adam neden kendisini kerameti kendinden menkul diye tarif ederki
(#932404)benim bu entryde gayet rahat ve sokak ağzıyla yazdıklarımı, derli toplu ve okunabilir halde (#932416) entrysi ile anlatmıştır. teşekkür ediyorum.
(#932416) nolu entry si ile takdirimi kazanmış, güzel yazmış yazar. ha tanımam etmem o ayrı.*
zirvede bayan olduğumu görünce şoke olmuş uuser, saygın kişilik, kibar insan, takipteyiz, hadi affettim seni. *
ankara duvarlar sarhoş zirvesinde tanıştığım yazar arkadaşım.
zirvede tanıştığım oturup muhabbette ettiğim yazar. hoşsohbet bir insan doğrusu, keşke biraz daha kalsaydı ama olmadı. bütün zirvelere bekliyoruz efenim, ayrıca tanıştığımıza pek bi memnun olduğum yazar kişisi.
zirvede tanışamadığım ama hakkında bana çok şey anlatılan yazar.*
ayın 16' sın da vatani görevine başlıyacak olan yazar. şimdiden hayırlı tezkereler diliyoruz. **
(bkz: en buyuk asker bizim asker)
(bkz: poset)
yiyeceklerimi kötüleyen yazar.
zirvede tanıştıgım ve sohbetınden keyıf aldıgım yazar arkadasım. lakın ben nıkımı soyleyınce yuzundekı ıfadeye anlam verememıstım * megersem yanlıs anlamıs da benı caktırmamıs * *
maçta oynamayacak olmasına rağmen zahmet edip zirveye gelmiş, kendisiyle tanışma şerefine bizi mazhar etmiş yazardır. herkesin tanışması gereken gayet hoşsohbet birisidir. kazasız belasız bir askerlik geçirip tekrar ankara'ya dönmesi ve ileriki zirvelerde aramıza katılması en büyük dileğimizdir.
ayrılmadan önce görüşemediğimiz için kahrolduğum yazar, kusura bakmasın bilmiyordum gideceğini. bilsek böyle kuru kuru uğurlamazdık, daha havalara atıp en büyük asker bizim asker diye bağıracaktık, nasip olmadı. tanıştığıma çok memnun oldum, umarım askerliğin rahat geçer. hayırlı tezkereler.
yarın askere gidecek olan yazar. beş ay boyunca vatanına hizmet edecek olan ve bana les kitabını vererek beni sevindiren, askerden dönmesini dört gözle bekleyeceğim arkadaşım.*
zirve resimlerini mail atarak bizi sevindirmiş yazar. teşekkürleri bir borç bilirim. umarım yine görüşeceğizdir.
bu akşam 20.00' de askere gidecek olan yazar. hayırlı teskereler diliyor sağ salim dönmesini istiyoruz.
" hayirli teskereler olsun " dedigim vatan evladi ayrica bir kiymet.