bugün

Ne denli kendini sevdiğinle ilgili bir soru.

Ben olsam, olmazdım örnekse. Çok seçiyim, çok ne bileyim, ibneyim. Çok fazla ve gereksiz seçiciyim. Kendimin geçmişini sikeyim... Ben kendimi sevmezdim lan.
Olurdum. Benden iyisini mi bulucaktim. Canim kendim iyiki varim.
Amına bile koyardım.
En azından bir sevgilim olacağı için evet olurdum.
Sevgili olmayı bırak aşık olurdum. Egoist falan asla değilim, ama sevdiğim bazı özellikler kendimde mevcut.
Buna tek başıma karar veremem, kendime sormam gerek.
Bu soruya "evet" diyenlerin neredeyse hepsinin, kendisiyle ilkönce barışık, sonra da egoist olduklarını biliyor musunuz?
Olmazdım.
Kendimi çok seviyorum. Valla ben olurdum. Ne var ki bunda? insanın kendi kendisini sevmesinde? Oh canıma deysin, kendimi çok seviyorum amk!
Manyaksınz olm siz hepiniz!!!
kendim gibi bi yıkıkla sevgili olmazdım doğrusu.
sevgililiği bilmem ama evlenirdim o kesin.
arkadaş da olurdum sevgili de olurdum. bana benim gibi bir ben lazım.
Direkt evlenirdim . Bu kendini beğenmişlik değil, benimle sevgili olunmaz , evlenilir.
Ben olurdum. Benim gibisi zor bulunur kafasındayım.
Bu nasıl bir başlık sorusu ya hahaha.
siktirsin ; ona mı kaldım !..
kendimi övmeyeceğim yoğurdum ekşi, yani olmazdım. aslında heralde nşa da ideal sevgili aday adayıyım. hatta teyzeler evladım sen evli misin , yaşın kaç diye soruyorlar heralde tanıdıkları kızlar felan için soruyorlardır. efendi, uzun boylu, okumuş kültürlü, yakışıklı, romantik biriyim ama.

olmazdım nedeni yürüyen kız çok bu durum sevgili için bence kötü bir durum diye düşünüyorum.

artık sıkıldım kızların evlenme tekliflerinden, damızlık gibi görülmemden. manken gibi kızları üzdüm çünkü ben iç güzelliğe karaktere bakıyorum.
Entj kişiliğin öz evladı biriyle sevgili olmak mı...
gay bulma sorusu.
imkanım olsaydı kendimden başkasıyla muhatap dahi olmazdım.
Olmazdım, aksi pezevengin biriyim napcam böylesini.
Olurdum. Hem de ateşli ve çılgın bir birliktelik olurdu bu. Kendime bayılıyorum.
ego, süperego ve id kavramlarının iç içe geçtiği bir sarmal. akıl yürütebilen her canlı işin özünde kendisine aşıktır.

karşımızdaki kişidr bize çekici gelen kavramların pek çoğu beynimizin derinliklerinde hapsolmuş imgelerle ilintilidir. farkında olmadan beynimizde bizim gibi olan birilerini arar dururuz.
empati yeteneğim gelişmiş olduğundan bu soruyu çokça sorarım kendime. sonuç mu evet olurum elbette. kendim gibi birini bulsam yeter bana.
güncel Önemli Başlıklar