bugün

kendi kendine triplere giren bir hiçtir aslında. dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanar. ergenlikte bu his doruk noktasına çıkar daha sonraları geçmesi muhtemeldir. o girilen tavırlar hareketler gülünçtür, berbattır. bilinmelidir ki : kimse özel değildir. hepimiz aynı bokun lacivertleriyiz.
Kibrinden dolayi oyle dusunen insandir. Kabul et be kardesim. Sıradansin herkes gibi.
genelde şizofren olan insandır. ya da aptal.
(bkz: peygamberler)
özel not: peygamberlere aptal demiyorum.
(bkz: sonra ben de dedim ki)
Kendini kandırıyordur.
kandırılmış insanın sanrısıdır.
her insan, dünya içinde bir katre. her katre, bir dünya dır. insan özelin en özelidir.
(bkz: alter ego)
ergenlik döneminde yaşadıkları şeylerin etkisinden çıkamayıp bu dünyayı ben yarattım edasında olan egosu taban yapmış olan kimsedir.
herkes kendini ozel sandigi icin aslinda siradandir, isin sirri siradan olmak gencler, hadi bakalim goreyim sizi.
überego'nun en überine sahip kibir abidesidir.
evde demlik demlik çay içer. kızla ilk buluşmada espresso söyler. Ve ekler en büyük zafım espresso. (siktir lan!)
Her insan kendini diğer insanlardan farklı sanır. Neyse ki ben onlardan değilim. Gibi bir ironi ile efenime söyleyeyim kendime ve kendilerinize göndermede bulunacağım.
(bkz: özel bir kadın)
Her insan ozeldir.
Benim bu. Ama biri için filan değil.
muhtemelen pohpohlanıyordur. (bkz: pohpoh) pohpohlanmıyorsa muhabbeti derhal kesin, iflah olmaz yeminle.
Her insan kendine gore ozeldir.
Herkes özeldir.
aşağılık psikolojisi yaşıyordur, ama hepimiz özel olduğumuzu hissetmek isteriz, yada bunu bize hissettiren kişilerle birlikte olmak isteriz. bu gerçekte hiçbir bok olmadığımızdan kaynaklanıyor.
Özel biri değildir.
Olayı abartmadığı sürece normal bir insandır.
kendisinden bir tane vardır sonuÇta. bu da kişiyi özel yapar. hepimiz özeliz. evet.
Hepimiz aynı bokun lacivertiyiz dedirtendir. (bkz: Fight Club)
Keskin sirkenin küpüne uzun yarrağın götüne zarar olduğununun bilincine varamayan insandır.