bugün

12 yaşındayken daha 2 yaşındaki yeğenime, daha sonra 17 yaşındayken de 55 yaşındaki amcama sayısız kez refakat ettim. Gece tuvalete götürdüm, yeri geldi altına ördek tuttum. Yaşım 22 olana kadar kendim için hiç Hastaneye gitmemiş olmama rağmen Sami Ulus, hacettepe ve Kırıkkale devlet hastanesinin tüm giriş çıkışlarını bilirdim. Güvenliklere yakalanmadan içeri her yemeği sokardım.

Daha sonra bendeki sıkıntılar başladı. Yaklaşık 15 yıldır da kendi dertlerimle uğraşıyordum ki büyük kızımda ellerjik astım çıktı. Gecenin 3'ünde sayısız acile astım atakları için gittim.

Özetle ben de bu ekipten sayılırım.
Genellikle şanssız genetik sebeplerle olur böyle şeyler,öyle insanlar var ki 60 sene günde 1 paket sigara içiyor 75 yaşında hayatında ilk kez hastane kapısından giriyor çünkü adamın genler sağlam sorsan babası dedeside 90-100 yaşamıştır bunun. bunlardan biride benim dayım oluyor adam kendini öldürmek için 50 senedir günde +1 paket(minimum) en ucuz sigaradan içiyor her hafta sarhoş olucak kadar alkol içiyor sinir stresi hat safhada 60 yaşında kriz geçirdi hastaneye götürdük doktor bu adamda felaket güçlü bir bünye var sigara alkol içmese gözü kapalı 100 yaşarmış dedi 10 küsür gün yoğun bakımda yattı 4 sene geçti sanki hiç kriz geçirmemiş gibi rahatça yaşıyor halen 1 paket sigaraya alkole devam ediyor sebebi ise belli 4 teyzesi var hepsi 100 yaşadı onlara çekmiş genler sağlam.