bugün

ya özel mesaj atan kimsesi yoktur ya da canı sıkılmıştır. **
(bkz: ego tatmini)
(bkz: bugun bunu gördüm)
(bkz: pek ilginç şeyler)
(bkz: yaratıcı gençlere çok şey borçluyuz)
(bkz: sözlükten kendini kaldırmak)
büyük ihtimalle acaba kendime de mesaj atabiliyormuyum diye merak eden yazardır
(bkz: kafayı sıyırmış yazar modeli)*
kendine mesaj atınca sözlük nasıl bir tepki verecek diye ölçmeyi de isteyen biri olabilir..
(bkz: kendi kendine mesaj atana deli derler)
(bkz: hop dur kendine mesaj atmaktan sözlükten atılırsın)
gibi şeyler bekleyebilir.
deneme maksadı taşıyan mesajlar atan yazardır. hatalı entry girmektense olayı öğreneyim diyen yazar modelidir. yalnız değildir, canı sıkılmamıştır, sözlükten birilerini kaldırma peşinde değildir, kafayı da sıyırmamıştır. (ben de değilim) yalnızca yaptığı şeylerin düzgün olup olmadığına bakmıştır.
gece vardiyasında yazan yazarların canları sıkıldığında yaptıkları davranış.
(bkz: kendi kendini tebrik eden yazar modeli)
kimsenin mesaj atmadığı, hiç özel mesajınız yok yazısını görmeyi kendine yediremeyen yazar modelidir...sıkılmış bunalmış kendi kendine eğlenen yazar modeli de olabilir...
unutmaması ya da aklında tutması zor olan birşeyi özel mesaj atarak, işyerinden eve gittiğinde, evde hatırlamak için yapan yazardır.
uzun zamandır mesajlar bölümünün pas tutması üzerine çalışıyor mu diye kontrol etmek amacıyla yapılan eylemdir
"geçen haftanın en çok mesaj gönderen yazarı" istatistiğinde birinci (!) olmak için yapıyor olabilir.*
(#401293)
zall gelenleri toplamak icin ayrı bir klasör yapasa kadar gelen ve silmek istemedigi mesajları kendine yollayarak giden klasöründe toplayan yazardır.
(bkz: adolesan fantezileri)
yeni koyduğu avatarı kontrol etmek maksadıyla deneme 1-2 yapan yazardır.
(bkz: ozel mesajla kendine kufretmek)* *
(bkz: kendine attığı mesajda seni seviyorum yazanlar)
HiÇ MESAJI OLMAMIŞ YAZAR iÇiN KENDi KENDiNi TATMiN ETME DUYGUSUNUN BELiRLEMiSiDiR.
(bkz: beni şımartıyorsun)
mesaj kutusunu not defteri niyetine kullanıyordur.
kendisiyle özel bir konuda konuşmak isteyen, bunu da diğerlerinin görmesini istemeyen yazardır
(bkz: yok artık daha neler)
gelen kutusunu boşaltmış mutlu yazardır.***