bugün

Gururumla oynayan yazar.

Az önce takip etti şimdide vazgeçti.
tanıdıkça sevebileceğiniz bir yazar. ayrıca hoş gelmiş kardeşim benim.
mezarlıktaki bebek başlığında hikaye paylaşan yazardır. başarılı olduğunu düşünüyorum. kolay gelsin. güzel gidiyo kardeşim devam.
inşallah yazdığı hikaye gerçek değildir yazarı.
Aynı kalitede yazmaya devam edip silik yemediği taktirde kısa süredr kukla gibi bir fenomene dönüşecek olan yazardır. Silik yeme ihtimaline karşı (tabi çok ileriden söz ediyorum) nick altından bir sonraki nickini paylaşmasını tavsiyr ediyorum. Bu sayede silik yediği anda diğer hesabından takip edebiliriz arkadası. Kök salar uludağa.
tanrının var olup pasif olduğunu savunan ama bu konuda polemiğe girmeden evde kendi kendine savunan yazar.
Çaylallığa düşürülmüş değerli yazar. Oytunu silmeyip bu adamı çaylak yapan zihniyete tüküreyim. Ne güzel hikaye dinleyecektik.
sözlük formatını bilmediği için çaylak olmuş yazar. evet.
neden bilmem, bu aksam gozlerimi yasartmis yazardir. belki basaramadiklarimi hatirlattigi icin, belki baska bir seyler icin. bilmiyorum. her sey gonlunce, istedigi gibi olsun dedigim bir yazardir.
sözlükte yüzlerce ırkçı ve vasat altı troll varken anlamsızca çaylak edilmiş yazardır. bir de uzun uzun çaylak yapıyorlar bu adamı. tamam formatı siktiği doğru ama en azından sözlüğü çekici kılan heriflerden biriydi. varsın siksin. ne olacak yani? yapılmayan şey mi sayın moderatörüm.
Yine çaylak yapılmış lan.
nickini gördüğüm yerde .. aa bi dakka ben bunun nickini artık göremiyorum. evet.

(bkz: donuz)
Oscar ödülünü almaya giderken beni de götürecek olan yazar. Söz verdi. Ben de yazdîm buraya. Ayrıca sevdim seni yazar.
Pes'te elime veren yazar, arkadaşı olmayanlardan mesaj almıyormuş, 1 aydır sana mesaj atmaya çalışıyorum lan.

Edit: joystick'i.
Bu aralar çok deistim.
Samimi ve iyi yazar.
11 . Nesil çaylak.

Yeni nick alsun bence.
Kendune Nevroz.
Japon askeri seni.
güzel yazan bir yazar, karşılıklı artıladığımız, hoş sohbetli ve fazlaca kibar iyi kalpli birisi.
bu şekilde devam edebilir.
hoş sohbet yazar.
kendi kendine yetebilen yedi yazardan biri. ilk defa denk düştüm; takipçisiyiz.