bugün

kişinin kullanmış olduğu telefon numarasını bilmemesidir. cep telefonlarının yaygınlaşması, hatların ucuzlaması ile çok sık rastlanan hadise.
telefon numarası sorulduğunda bi dakika deyip telefonundan bakan insan modelidir.
(bkz: biri beni mi cağırdı)
öğretmen ve öğrenci hattı olmak üzere 2 Avea,1 telsim öğrenci hattı,faturalı ve kontörlü olmak üzere 2 turkcell hattı olan,herkesle telefon aracılığıylaa ucuz iletisim kurmaya calısan insandır kendi telefon numarasını bilmeyen daha doğrusu bilemeyen...
herkese yalan numara verdikten sonra kendi numarasını gerçekten unutmuş insan tipidir
her kampanyadan yararlanan insandır.
her yeni bir sevgili bulduğunda yeni bir xxxxxx hat alan kişinin modelidir.
genelde sürekli hat değiştiren insanların yaşadığı durumdur ama sebep unutma ise alzheimer başlangıcı olabilir.alexander graham bell'i unutmakla başlar telefon aletine tamamen yabancılaşmakla noktalanır.
tek kelimeyle sorumsuz insandır. *
muhtemelen hattı yeni alan insandır. yok değil ise maldır.
kendisini çaldırarak kendince çözüme koşan hödüktür.
vay böyle insanlar. soruyorum telefon numaranı alabilir miyim diye, ben bilmiyorum tel no. mu ama sen numaranı ver ben çaldıriim seni diyor. o vakit alabiliyorsun kişinin telefon numarasını.
kendi kendini telefonla hiç aramamış insandır.
genelde 40 yas üzeri, muhtemelen bayan kişiliklerde görülen istendiginde yanında eşi veya arkadası varsa onun rehberinden bakılmak suretiyle ancak ulaşılabilen numaranın sahibi insan tipi.
Kendiminkini gectim yedi sulaleninkini ezbere biliyorum.
rahatikedir.
güncel Önemli Başlıklar