bugün

Kenan Sofuoğlu, AKP Sakarya il Binasına yerli ve milli Lamborghini Aventador S model lüks otomobiliyle gitmiş.

Bu gördüğünüz Lamborghini AKP den aday olan Kenan Sofuoğlu ' na ait parti toplantısına gelmiş , meclise girip aylık 1600 TL maaşla aile gecindiren insanlar için mücadele edip onlara şükretmeleri gerektiğini söyleyecek bide.

ne diyelim artık.

görsel
Görgüsüz herif. Akp'den milletvekili olması da şaşırtmadı genel başkanlarının kıçından ayrılmıyodu zaten.
adam çalmamış, çırpmamış, bileğinin hakkıyla almış, dünya başarılara imza atmış adam.
adam yaptığı işiyle para kazanırken ölümden dönmüş, gelecek tabi ki...
çalandan hesap sormak gerek kenandan değil.
eee sporcu adamı siyasete sokarsan böyle olur. adam sporcu neapsın garip.
Erdoğan’ın “bu aileden kimse kaldı mı ya” sözü aklıma geldi.

Kalmış bak...
ben bunu asphalt 8'de bile alamıyorum aq.
adam eğer kendi arabası yerine halktan bir arabayla gelmiş olsaydı,
bak görüyor musun, küçük görüyor, lamborghini ile gelmemiş sırf yalakalık olsun diye neler yapıyor denecekti.
adam neyse dürüst ve mertçe o şekliyle gelmiş.
"ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol " derler ya,
adam olduğu gibi gelmiş.
mv adayı olduğu partisini sevmem, oyda vermem, ama yiğidin hakkı yiğide.
bizi böyle tiyatro oynar gibi değişik hallere bürünerek kandıranlar utansın, kenan değil.
görsel
görsel
Kenan Sofuoğlu: "Benim ne vekilliğin konumuna, ne de maaşına ihtiyacım var. Bu bir sorumluluk. Bindiğimiz araç bile muhalefet tarafından konuşulur hale geldi. Hakkını vereceğiz. Ülkemin lideri benden bir şey istedi, ben de seve seve kabul ettim."
bekar bir başına gelir.
evli zevcesiyle seyreder.
fakir Allahıyla beraberdir.
zengin kendini dünyanın sahibi bilir.
ee boş yere mi akplilerle takildi..

şu adama kıl oluyorum zaten ağbi sen sporcusun git aracını sür ülkeni temsil et.
ne işin var akp ile falan.
kenan sofuoglu´nun kullanmis oldugu spor otomobil ile parti binasina gitmesi durumudur.

sahsen kendisinin kullandigi otomobilden daha cok siyasete atilmasini sorgulamaktayim.
gözü kara bir sporcu oldugunu itiraf etmeliyim ama siyasetten bir gram anlamaz.
akp´nin kendisini milletvekili adayi göstermesine hic anlam veremiyorum. hatta kendisinin siyasete atilmasina anlam veremiyorum.