bugün

wta ödül töreninde bakanlarını yuhlayarak gerçekleştirdikleri iştir. insan bu kadar sığ olabilir mi diye bazen kendime soruyorum, neden olmasın azizim diye de cevap veriyorum. hoş sohbet bi insanımdır. gerçekten şu yapılanın hiçbir izahı yok. evet.
Mevzu bahsi geçen kişiler nasıl uluslararası ilişkilerde türkiye'yi rezil ediyorlarsa, aynı şekilde bugün kendileri de rezil olmuşlardır. Adalet yerini buldu, çok da iyi oldu, çok da güzel oldu..
birisi de kadın olan bakanları yuhalayarak büyük bir iş yaptığını, elden gittiğini düşündüğü fakat yerli yerinde duran cumhuriyeti kurtardığını sanan kemalistlerin küçük bir salonda yaptıkları yuhalama türkiye'yi rezil etmez. yani kemalistlerin küçüklüğünü göstererek kendilerini rezil etmesidir.
asıl politikacıların türkiye'yi rezil etmesidir. izleyenlerin mesajı açıktır: "spora politika karıştırmayın, reklam yapmayın". o kadar insan spor izlemeye para verip de gidiyor oraya, siyasi miting değil!
(#17327838)
rezillikle alakası yoktur.

"ava giden avlanır- şova giden şovlanır ."
sonra 29 ekim kutlamak isterler.türkiye cumhuriyetinin seçimle gelmiş hükümetine saygısızlık yaparlar.

nasıl bir orospu çocukluğu diyecektim ki aklıma terörist olmaları geldi.evet orduda bile pkk lı varken orda şurda burda neden olmasın?

çözdüm.

ama ben yine de orospu çocukluğudur demek istiyorum.
orada olup da şu rezillere:'' sabri bey napıyosunuz?'' demek isterdim.

dengesizler.
Adam gibi konuşsalardı alkışlanırdı. yanlış bi yargı olmuş.
Sığ zihniyetlerin ne yazıkki anlayamayacağı tepkidir.
hiç ilişkisi olmadığı halde hava atma amacıyla tenis kortuna gidip konuşma yapan bakana müstehaktır. suat kılıç gitse anlayacağım da binali yıldırım ve fatma şahin'in ne işi var orada?
kemalistlerin kömür dağıtarak susturulamayacağını gösteren bir olaydır.
havalimanında deve kesmekten tutun beraberinde binbir rezilliği getiren şakirt davranışları yanında hakkın yerine getirilmesi olabilecek ''rezilliktir''.
kemalist olmayanların anlayamayacağı tepkidir.

--spoiler--
noooldu, zoruna mı gitti?
--spoiler--
dünyanın hangi yerinde tenis karşılaşması içeriğince; 3-5 bakan, belediye başkanı, vali podyuma çıkar ?

rezillik hava atma merakından doğmuştur.
cumhuriyetin kemalistlere bırakılmayacak kadar ciddi bir iş olduğunu ispat etmiş durumdur. evet.
bir partiye bir kere oy verdiniz diye "önceki oyumuz çöp olmasın barim" düşüncesine kapılıp 3 dönemdir akpye gözü kapalı oy veren ve seçime 3 gün kala yapılan 2 dandik yersiz vaate yine de inanan, milli duygularımızın, bayramlarımızın bastırılıp atatürk sevgimizin sindirilmeye çalışıldığı bu hain hükümetin çıkardığı rezilliği görmek istemeyen zırıl zırıl cahil kişinin öttüğü ses yığını, okutmak istediği yazı topluluğu.
öyle devlet büyüklerine böyle ... neyse. hak etmeseler kimse ses çıkarmazdı bunlara. hak ediyorlar sonuna kadar. daha fazlasını hak ediyorlar da işte elden bir şey gelmiyor.
akp'nin her gün türkiye'yi rezil etmesine gözlerini sımsıkı kapayan akp cariyelerinin ne kadar sosytarı olduklarını ortaya koyar.

depremde ölen çocuğun enkazdan çıkarılma anının fotoğrafı çerçeveletilir, başbakana sunulur; o da otuziki dişi meydanda kabul eder tören sırasında bu fotoğrafı. bununla dünyaya rezil olunmadıysa...

sertap erener eurovizyon şarkı yarışmasında birinci olur, akp'li iktidar gün ortasında istanbul'da havai fişek attırır. eh, bununla da olunmadıysa...

ülkenin başbakanı "pkk ile görüşen şerefsizdir, ispatlasınlar" der, aradan bir süre zaman geçer, bu defa kendi emriyle oslo'da pkk ile görüşüldüğünü söyler. bu da rezillik değildir mi diyorsunuz?

o halde tescilli bir iktidar yalakasısınızdır. soytarılık zor zenaat, ama iyi beceriyorsunuzdur. zira buna dayanmak kolay iş değildir...

neyse ki aklıselim insanlar, sizin gibilerin varlığının çobana bağlı olduğunu bilmektedir. çoban ortadan kaybolunca, kuzucuklar kimden cesaret alacaklar? evet...*