bugün

Yadsınamaz bir gerçek.
Uyguladıağı akıllı stratejiler ile hem hdp-pkk bloğunun oylarını almış hem de bunla yetinmeyip istanbul ankara ve izmir gibi büyükşehirin kazanılması noktasında büyük katkısı olmuştur.
Allah ondan razı olsun.
Bir sonraki seçimlerde oylar kılıçdaroğlunun başkanı olduğu chp ve iyi parti ittifakına.
megazeka milliyetçi vatansever kılıçdaroğlundan bu milet razıdır. tek liderimiz odur. kemalistiz. kılıçdaroğlucuyuz. sonuna kadar.

gelmiş geçmiş en büyük türk büyüğüdür. türkçüdür kılıçdaroğlu iyi ki vardır. amin.

eksileyen aktroldur.
kemalistlerin tek ve gerçek lideri değişimin kendisi, sürekli gelişme, ilim ve fendir.

mustafa kemal'in şu sözlerini hatırlayan herkes, başarısızlığa uğradığında ya da kalıplara sıkıştığını gördüğünde gereğini yapmalıdır.

"Ben, manevî miras olarak hiçbir âyet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevî mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında belki gayelere tamamen erişemediğimizi, fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir. Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel eksen üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevî mirasçılarım olurlar."
Kılıçdaroğlu deyip geçmeyin. Sen git Dersimin bağından CHP'nin başına geç, Dersim isyanının intikamı olarak Atatürkçüleri, Kemalistleri CHP'den at. Yerlerine Kaftancıoğlu, Sezgin Tanrıkulu, Veli Ağbaba, Özgür Özel, Barış Yarkadaş gibi Alevi önderleri getir. Kolay değil o öyle. Bir de Alevi hareketini sosyal demokrasi adıyla pazarla saf Atatürkçülere, Kemalistlere. En sevmediğin insan tipleri bile seni destekliyor olsun. Kolay mı lan? Kılıçdaroğlu büyük liderdir. Ağlayın.
Başlık yanlış olmuş.

Kemalistlerin ve Atatürkçülerin tek ve gerçek düşmanı olarak değiştirilmesi gereken bir kısım olduğu konusunda hemfikirizdir umarım değil mi?

Konuya gelirsek, hohooh adamım, hayır, hayır değildir.

Kesinlikle değildir.
değildir

hem dincilere giren çıkanın adı ne ?

ne bu lider kim ayakları ?

k.k. bir siyasi partinin başkanıdır nokta.
Bana liderini soyle sana kim oldugunu soyleyeyim.
Kemalizmin tek lideri vardır ;

(bkz: Mustafa Kemal Atatürk)
başlık yanlış açılmıştır. kemalistlerin, Atatürkçülerin ve türkçülerin tek gerçek lideri başbuğ Mustafa Kemal atatürk'tür. Kılıçdaroğlu denen Atatürk düşmanı, sözde Atatürkçü özde dhkpc'lilerin lideri olabilir ancak.
Girdiği her genel seçimi kaybeden gerçek lider varmış. Erdoğan'ın partisi ne kadar demokratsa chp'de o kadar.
Kitle müsaitti, kemal ne varsa kitledi bunlara. CHP hayvanat bahçesine döndü, tek düşmanları bunları oraya tıkan siyasal islâm ve lideri Erdoğan. Kılıçdaroğlu'nun ardında öyle bir kitle toplandı ki, Tayyip'e sövdükten sonra bunlara ne kitlersen kitle umurlarında olmaz. Hepsi aynı bokun laciverti aslında ama nedense hep karşı taraf bağnaz, çomar, aptal vs vs.
güncel Önemli Başlıklar