bugün

başlık sığmadığı için eksik yazmak zorunda kaldım.

islam düşmanı kemalistler suriyelileri sırf müslüman oldukları için istemediklerini yediden yetmişe herkes biliyor.
kemalisitlere göre suriyeliler gerici yobaz bağnaz kişiler.
allah bilir çarşaflıları için de ninja diyenleri de oluyordur. bir de hoşgörü masalları anlatırlar. sen onu gel benim külahıma anlat.

o göçmenler suriyeden değil de fransadan gelmiş olsaydı ülkemize medeniyet gelmiş deyip adamları baştacı yaparlardı.
"tek gayesi müslümanlık olan mazlum ve mahsun suriyeliler"in türk'e ve türk bayrağına ne garezleri varmış acaba?
görsel

daha vatandaşlığı almadan böyle hainleşen tiplere 3 vakte kadar vatandaşlık dağıtıldıktan sonra ne yapmaz? bunlardan milyonlarca var.

ben yediden yetmişe herkesin neyi bildiğini söyleyeyim:

* milyonlarca suriyeli buraya savaştan mavaştan kaçtıkları için gelmedi. abd fırat'ın doğusuna türkiye cumhuriyetine düşman bir pkk devleti kurabilsin diye getirildiler.

* onları buraya getiren erdoğan en başından beri bunun bilincindeydi. kendi siyasi ikbâli için ülkenin geleceğini sattı.

* burda bile bile suriyeli güzellemesi yapan "gaflet ve dalalet ve hıyanet" içinde tiplerle aynı ülke tabiyetinde olmaktan utanıyorum. senin türklüğün de yalan, ağzına sakız ettiğin müslümanlığın da yalan. demirtaş vesairenin yaptığı hainlik birse senin yaptığın hainlik üç benim gözümde.
güncel Önemli Başlıklar