bugün

aslında başlık; "bu ülkeyi atatürk kurdu diyen gençlere ingiltere kraliçesinden gelen cevap" olacaktı, olamadı.

bak ne demiş kraliçeniz;
o bizim en değer verdiğimiz elemanımızdı, yani aslında o ülkeyi biz kurduk,
gerçi o olmasaydı da bulurduk, gene bizim dediklerimizi yapacak birini,

yani; bizim yerimize hilafeti kaldıracak,
müslümanları başsız bırakacak,
sizi geçmişinizden koparmak için kılık kıyafetinizi zorla değiştirecek,
hatta tatil gününüzü bile değiştirip sizin dini gününüzde düşünmenizi engelleyecek ve ibadetten tam olarak kopmanızı sağlayacak,
1. dünya savaşında savaştıklarınızdan değil de birbirinizden nefret etmenizi sağlayacak,
kuranı elinizden alacak,
harf devrimi ile sizi batının köpeği heline getirecek birilerini bulurduk,

aslında lawrence ı ilk olarak düşünmüştük ama ondan daha iyisini bulduk, hem lawrence kontr terör ve propagandada iyiydi ama siyasi bir lider olamazdı,

hindistan ve mısırdaki gibi açık açık biz yapsaydık herkes bilir ve kimseye özümsetemezdik, çünkü türkiyenin imparatorluk geçmişi vardı,
içlerinden zannettikleri birine yaptırıp onu kahraman göstererek kabul ettirmek en doğru yoldu,

"geldiğimiz gibi gidecekmişiz" yediniz mi bunu gerçekten? * nereden geldiğimiz gibi gittik sizce?
(bkz: kaynak götüm)
(bkz: dingiltere ne be dingil)
(bkz: iftira atarken çarpılıp yazamamak)
okumadım bastım eksiyi , kaynak yok bir şey yok amk.

sen misin lan yoksa ingiltere kraliçesi , nassın elizabeth teyze ?
troll olmasını dilediğim başlık. la allahım normalde sana inanmıyorum ama sana bi şans veriyorum bokunu yiyim bunun gibileri başımızdan al valla bak nolur sakal bırakır cübbe ve sarıkla dolaşırım yeterki bunları başımızdan al.
kraliçesine laf atıldı diye, ingilteresine dingiltere dendi diye kızan kemalist ergenler rahatsız olmuş,

benim bir abim vardı, bunun gibi batı aşığı dingillere "siz onları köpekleri gibi seversiniz ama onlar sizi köpekleri kadar sevmez" derdi.
Hala kaynak gösteremeden laf salatası yapan iftiracı Türk düşmanı yobazın sıçmığıdır.
ooo dingiltere vay mizaha bak be.
ingiltere bayrakları yarıya indirdi üzüntüden.
mandaya razı olan padişah değil ittihat ve terakkiydi,
bizi savaşa sokan da ittihat ve terakkiydi, gezi benzeri bir ayaklanmayla abdülhamit zaten tahttan indirilmişti hatırlarsanız,

ittihat ve terakki neydi peki?

bugünkü chp yi kuran kişilerdir, bana inanmayanlar google dan bile aratıp bu bilgilere ulaşabilir,

hakaret etmeden, karakterli davranarak elbette.
anana benden gelen mektubu da okudun mu, yanıtı şöyleydi.

evet, gün gelecek bir gün bu ülkede bir çok, ben o.ç yum diye ortaya çıkacak güruh peydahlanacak. onlara ragmen bu ülke dimdik ayakta kalacak, içimizde ki bu arap tayfasını da tek tek zikeceğiz.
ingiliz köpekleri rahatsız,

1. dünya savaşında ülkemizi bölen ingilize halen tek laf yok,
biz sizin ne olduğunuzu biliyoruz zaten gençler, istedik ki sizde farkına varın, başkaları da varsın.
(bkz: vahdettinin kayıp dölü)

Atatürkü kendi soyuyla karıştıran kişi beyanı. Maltadan mı yazıyorsun lan it?
Hala ötüyor kıllı lopez maymun. Kendinin maymun olduğunu biliyorsan sorun yok. iftiracı yobaz.
amac insanlari ulkenin kurucusu ve bu devleti adamakilli bi hale sokan ataturkten sogutmak ve akillarina supheler sokmaktir. kisacasi ingilizlere de korkak osmanlicilara da koyduk mu??
sövmiyim diyorum ama elde değil. ingilizler bırak mektubu verdiği selamı kayıt altına alan adamlar bunu mu kaydetmeyecekler.
(bkz: enteresanmış)
ingiltere kraliçesinin tenezzül edip eldivenini çıkararak çıplak eliyle tokalaştığı tek türk a.gül'dür.