bugün

git abdest al deyus.
git kemaliste marketten deterjan ısmarla da senin kirinden arınabilsin.
görsel
varsa numarası ara kadıncağızı hastaneye gidip hemen aşı olsun.
Tecrübelerin konuştuğu meseledir. Helal olsun! Sözlük yazarları tecrübelerini başlık sahibine samimiyetle anlatmışlar.

başlık sahibi yazar inşallah kendine sunulan bu tecrübeleri gerçekleştirmeyi düşünmüyordur herhalde!
şeyhül meşayıh zortlayan hoca hazretleri buyurdular ki ;

kim böyle bir durumla karşılaştı, geceleri mertere çıksın.
'' yallah arabistan a git '' denilerek cevaplandırılacak soru.
görsel
Ne mutlu sana. Demek ki primattan insana evrimin en azından ilk aşamasına gelecek kadar olsun evrileceksin. Bence Kemalistlerle daha sıkı fıkı ol ki evrimin hızlansın daha çabuk insana dönüş...
bak ne yap biliyor musun? önüne bir kap al. plastik, cam ne olursa... içine 1 kilo tuz ruhu, 1 kilo da çamaşır suyu koy. güzelce karıştır. mis gibi kokar o. onun kokusunu derin derin içine çekerken güzelce yıkan onunla. bütün mikroplar kırılsın. hâlâ kirli olduğunu düşünüyorsan eline bulaşık teli al onunla güzelce temizle kendini.

Edit: hatta sen bunları kaynat ya... Buharlaşma hızı artsın.
Sakin ol ve elini yumruk yapıp yukarı kaldır. Allah seni ancak böyle affeder yoksa zor
Kemalist dokunanı pisletecek şekilde necis değildir. Gönül rahatlığıyla gezebilirsiniz.
Yetiskin bi kemalist sizi tek dokunuşta inkilap yapabilir.
Kemalist ne yahu Abdülhamidist mi var, Erdoğanist mi var.
ellerinii yıka kardeşim mikrop falan bulaşır yahu sonra hastalanma.
Eğer din ve devlet işleri ayrılmışsa durum kötü dostum. arabistan.exe den tekrar kurman lazım.
Hemen gusül abdesti al.
Artik gavat,hıyar,pezevek ,göt ve sikko değilsin tebrikler.
Kemalistden özür dilemelesin. pis ellerinle ne diye ellersin bi kemalisti orumcek beyinli neanderthal dostum.
Atatürkü seven biri olarak diyorum ki elini hemen çek ve el dezenfektanı ile ovala.
Kemalistten, o paralarla kirlenmiş ellerinle dokunduğun için özür dile seni gidi evrim geçirmemiş asalak maymun.
3 kulfu 1 elham oku.
Zevke gelip bacaginada git gel yaptin mi ? Dayanamayip sag arka ayagini kaldirip ufaktan adamin bacagina isedin mi ?
https://www.youtube.com/watch?v=NKBBDQrc_t8
onlarda insan yahu! abartmayın bu kadar. Birlikte yaşamayı öğrenin artık.