bugün

fake hesaplarla sözlükte cirit atıp siyaset başlıklarında ortalığı birbirine karıştıran iki ergendir.

sözlükte moderatör olmadığı için ortam böyle provokatörlere kaldı tabi.
ikisi de değerli bir ideolog, donanımlı bir kuramsalcı bence.
Militarist la bunlar ülke yönetmeyi sadece terörle mücadele olarak algılıyorlar ülkeyi ver bunlara 2 günde mafya devleti yapıp hiç etsinler.
siyasal islamın başımıza bela olmasına sebep olan klasik ulusalcı dinozor kafası işte, nur serter, önder sav, yılmaz özdil ve daha nicelerinin muadilleri. kendileri gibi düşünmeyen herkesi vatan haini saymak, insanlara tepeden bakıp her şeyi çözdüğünü zannetmek, iktidara toz kondurmayıp sürekli muhalifleri gömmek vs.

magic yine biraz daha soft diğerine göre, hakkını da yemiş olmayalım.
28 şubat, ikna odaları... sayayım mı daha? %20 bile hayalken kaşıya kaşıya %50'lere çıkardınız siyasal islam tabanını.

hala da çok bir halttan anlıyormuş gibi ahkam kesip akıl vermeye kalkıyorsunuz insanlara.
hayır yani boş boş konuşuyorsunuz gerçekten.

siyasal islamı ulusalcılar bela etmişmiş başımıza fln. hele hele.

laf söyledi balkabağı.
Evet ulusalcılar bela etmiştir müdahale edilebilecek yerde müdehale etmemiş olaylara hiç karışılmayacak yerde karışmışlardır.

Gerçi hırsız sağ kesimde bazı şeylerin müsebbibidir.
Ne diyon amk müdahale zamanı o zaman değil daha öncesi 2001 2002 o sikik medyanın ortalığı karıştırdığı dönem kulaklarının üstüne yattılar.
çok ayıp eden ikilidir.

muhalefet edecekseniz, sadece chp'nin çizgisinde muhalefet yapacaksınız tamam mı çocuklar? aksi takdirde aktroll ilan edilirsiniz, hatta siyasal islama hizmet ettiğiniz bile söylenebilir.

hele kürtleri ve hdp'yi hiç eleştirmeyeceksiniz tamam mı?
chp'nin hdp ile nasıl yakınlaştığını, canan kaftancıoğlu'nun yaptığı soysuzlukları eleştirirseniz ağzınıza acı biber sürerim.

bu ülkede tek mulahefet var o da chp-hdp ittifakıdır.

bu ittifakı sakın eleştirmeyin tamam mı çocuklar?

sezgin tanrıkulu'nun cezaevinde ziyaret ettiği pkk'lıları ve fetöcüleri de görmezden geleceksiniz.

özgür özel'in pkk kanalında canlı yayına çıktığını söylerlerse de hemen onlar da osman öcalan'ı trt'ye çıkardı diye savunacaksınız tamam mı?

hah aferin.

işte o kadar.

hadi şimdi bu yukarıda çizdiğim şablona göre muhalefet yapın da chp görünümlü kürtçü hdp'lilerin ağzının tadı kaçmasın...
Cihangir solcularını, kürtçüleri ve siyasal islamcıları bayağı kudurtan ikilidir..

Ayrıca siyasal islamı başımıza ulusalcılar bela etti derken?? Solcu aklı ancak bu kadar çalışır işte..

Ulan kancıklar, yetmez ama evet kampanyasında çalışanlar solcular ve liboşlar değil miydi?? Sonra da akape hepsini işi bitince ısırdı.

Düşüncelerimizle totosunu yaktığımız kişiler yine iftiraya başvurmuşlar.. Formatın delinmeyeceğini bilsem hepsinin içinden geçerim de işte. Hımm donuzladığım kişiler entari girmiş. Birini donuzluyorsam hep boştur derim. Bu başlıktan da görülmüş oldu..

Ayrıca teorisyen de yakın bir arkadaşım. Kimseden gizlemem bunu. Kimsiniz lan siz?? Hiçbirinizden çekinecek halim yok çok şükür. Çoğunuz boş beleş adamlarsınız. Tanıma ihtiyacı bile duymam.

iftira atacağınıza adam akıllı argümanlarla gelin bize. Karşımda görsem o lafları yedireceğim insanlar, burada laga luga yapıyor. Sosyal medyanın tek avantajı, iftiracılar için bu galiba.
anlaşılan yine birileri eski akp’li günlerine dönmeye çalışıyor.

dewamke çocuklar, çok iyi gidiyorsunuz.
Süper ikilidir.

Bu başlıktaki çakma japon solcusu, format delicisi, kankacılık lobisinin baş kişisi sanırım zırvalıyor...

Mehmet ali birand'ın pkk ile ilişkisi var diye "ölü insanlara mı düşmanlık sergiliyorsunuz" diyen çakma hümanist, solculuk ayağına kürtçülük yapan avel, beş kuruşluk aklıyla burada bir şeyler zırvalıyor.. Aa avel ne komik adamsın sen ya.

istediğim partiyi eleştiririm formata uyduğu sürece. Kimseden korkum yok. Linç ekibiniz de benim üstümde işlemez. Hepinizle de tartışabilecek kapasitem var çok şükür. isterseniz yancılarınızı da getirin de bir bükeyim alayınızı.. Özellikle kürtçüleri ve yalakaları solcuları yani kakao gibilerinden bahsediyorum..
Bazı solcuları çıldırtmış ikilidir..

ülke yönetmeyi sadece terörle mücadele olarak algılıyorlar....

Evet bu da bazılarını kudurtuyor. Ulan dingil, teröre harcanan 2 trilyon, bak trilyon diyorum. Trilyonun ne olduğunu biliyor musun ılık oğlu ılık?? O 2 trilyon batıya harcansaydı, şu an bu ülke daha gelişmiş olurdu. Eğitimde, sağlıkta, bilimde kısacası çoğu şeyde en azından bir yol alırdık. Holklorııın kordoşlığıı lafı, o giden 2 trilyonu ve akan asker kanını telafi etmiyor.. Terörü bitirmeden çoğu şeye yatırım yapacak bütçeyi çıkaramazsın. Bütçenin %15'i orduya aktarılıyor bu yüzden.

Ulan solcu kafasına göre her şey ne kolay ha.. iki kardeşlik, paylaşma, eşitlik lafı uydur, her şey düzelir bu eblehlere göre. Sizin ağababalarınız da bu lafları uydura uydura 70 lerde ülkeyi kana bulamıştı.. Sizin insanlığınız falan sadece kendinize ve yalakalık yaptığınız kürtçülere.

Türk ölür, sesiniz çıkmaz. Türk ezilir, sesiniz çıkmaz. Türkün parası gider, yine sesiniz çıkmaz. Kürdün parmağına kıymık mı girdi, ülkeyi inletirsiniz..

Şu anki siyasal islam belası, solcuların, liboşların, fetöcülerin, dinci yobaz tayfasının yediği nanelerden çıktı hep. Solcular azıcık yiğit olsa, yetmez ama evet kampanyasındaki yoldaşlarının akapeye hizmet etmesini eleştirirler.. O kokuşmuş solcu beyni bunu yapmaz işte.. Ancak kendilerini şişirmeyi, yalan söylemeyi ve karşı tarafa iftira atmayı bilirler.. Kendilerinin zihniyetini çözünce birileri, paçaları tutuşur. Kakao takiyyenin da bayağı tutuşmuş.. Altına mı doldurdun, çakma japon?? Senin o sol jargonların bana sökmez. Ben sizin ne mal olduğunuzu çok iyi bilirim.
adam fevkaladenin fevkinde bir teorisyen vesselam.

adeta büyülendim, konuş hocam, sen konuştukça kinami hdpkklısı inlesin.
ikisinin de dedesi geçmişte sahtecilikten yargılanmıştı. çaylak olurum korkusuyla kemoş teorisyen hesabını fazla öne sürmüyor magicovento hesabı ile aktif oluyor. bunlar dededen üçkağıtçı hileci tipler ayrıca sürekli siyasi girmelerine rağmen çaylak falanda olmuyolar hayret..
Bazı kankacı iki yüzlüleri de kudurtmuş olan ikilidir..

siz kendinize muhalif olanlara niye kürtçü sonra solcu gibi yaftalar yapıştırıyorsunuz..... Hebele hübele.. Oo kankacılık..

Çünkü ben bu adamın entarilerini çok iyi inceledim o yüzden. Bilmiyoruz sanki solcuların azılı birer kürtçü olduğunu.

Gizli akp'li yaaa.. Beni bilen bilir arkadaşım. Ben her türlü yanlışı eleştiririm. Partizanlık yapmam. Partizan eblehler, partilerine taparlar.

En nefret ettiğim partiler, akp ve hdp'dir. Chp'nin şu anki kürtçü konumuna üzülüyorum. Daha geçenlerde özgür özel pkk kanalına çıkmadı mı kardeşim??

Ya size ne anlatsak boş.. Anlaşılan şu sözlükte muhalif olarak anılmamız için sadece chp'li olmamız lazım. Ulan nasıl bir lobi kurmuş bu sözlükte bunlar çözemedim.

Ben yazmaya devam edeceğim, bütün partiler için. Beğenmeyen donuzlar bu kadar basit.
Stepne sağcılar terörle mücadelede Bi arpa boyu yol alamaz hatta siyasal islamcılar ne zaman sıkışsa bunlar el verir sonra sosyal demokratları suçlarlar bu ülkede terör biterse onuda sosyal demokratlar bitirir show yapmadan görev bilinci ile sağ sırf rüzgar amk.
Bazı ingiliz yardakçısı liboşları da kudurtmuş ikilidir.

çok afedersiniz iki m*ll*y*tç*...

Ay çoook affedersin, sen de türk düşmanı, ebleh bir liboşsun be bro. Yani liboş diye bir şey olmasa, senin gibisine yine liboş derdim.. Umarım sen de liboşluktan vazgeçip, ingiliz mandacılığını savunmayı bırakırsın.. Yazık sana çünkü.
Orta Doğu'yu mikser gibi karıştıran, Suriye'nin, Libya'nın parçalanmasına neden olan George Soros'un tasmasını şeref madalyası gibi takmış olan Kılıjdar'ın müridi olmuş, Irak işgaline agresif bir destek vererek hayata geçmesi için gerekli son oyu vermiş neoliberal faşizmin öncüsü Türk ve Orta Doğu düşmanı Biden'ın, emperyalizmin-kapitalizmin ekmeğine yağ ve bal süren etnikçi-mezhepçi akraba evliliği faşist organizmaların sevmediği, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüzün askeri iki yazardır.

Altı Ok'a ölümüne bağlıdırlar, davaları Atatürkçülük davasıdır.

Alevi mezhepçiliği ve Kürtçülük ile hareket etmedikleri için etnik döküntüler tarafından sevilmemeleri de oldukça normaldir.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, herkes onlar gibi soysuz akraba evliliği dağ kaçkını olsun.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, herkes Kılıçdaroğlu "YPG Terör Örgütü değildir." dediği an onlar gibi bunu normal karşılasınlar.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, Özgür Özel Atatürk'ün annesine küfreden Musa Anter'i ölüm yıl dönümünde andığında bu normal karşılansın.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, Özgür Özel PKK'nın kanalına çıktığı an herkes sessiz kalsın.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, Sezgin Tanrıkulu twitter'da Kürd*st*n Bayrağı paylaştığında hiç kimse bunu dile getirmesin.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, Ekrem imamoğlu yönetimindeki istanbul'un Küçükçekmece ilçesine PKK motifli çocuk parkı yapıldığında herkes suspus kalsın.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, TR705 Sezgin Tanrıkulu hapiste Abdullah Öcalan'ı ve FETÖ'cüleri ziyaret ettiğinde kimse bunlardan bahsetmesin.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, Ekrem imamoğlu PKK'lının birini Zabıta Müdürü yaptığında kimse bunlardan bahsetmesin.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, Canan Kaftancıoğlu "Atatürk" diyemediğinde herkes onlar gibi bu rezilliğe alkış tutsun.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, PKK'lı Selehattin Demirtaş ve de FETÖ'cü Osman Kavala hapisten çıkarılsın, kanla kazanılan bu topraklar PKK'lılara ve FETÖ'cülere tek bir kurşun sıkmadan, savaş vermeden teslim edilsin, ülke idari yönetimlere bölünsün.

Bu iki yazarı sevmeyenler istiyorlar ki, herkes Atatürk düşmanlığının bir diğer ismi olan "sosyal demokrat" olsunlar...

Kusura bakmayın etnikçi-mezhepçi faşist, sözde sosyal demokrat akraba evliliği organizmalar, siz belki de son 30-40 yıl içinde büyük şehirlere göç eden dağ, mağara, ahır kaçkını ailelerin etnik döküntü evlatlarısınız ama herkes sizin gibi olacak diye bir şey yok.

Siz bu ülkede söz hakkı olmaması gereken canlılarsınız zaten, yaşadığınıza şükredin.

Çünkü hepinizin atalarına baksak, kesin kez Selçukluya, Osmanlıya ya da genç Cumhuriyetimize karşı yapılan bir isyana katılmıştır.

Ama sizlere rahat batıyor.

Bakın, baroları, mimarlar odasını, Türk Tabipler Birliğini, kadın hakları örgütlerini, lgbt örgütlerini, küresel iklim krizi örgütlerini ve hatta bağımsız aktivist örgütlerini bile ele geçirdiniz, haklı davasında olan insanları koyun güder gibi güdüyorsunuz, onları manipüle ediyorsunuz, HDP'nin isteği doğrultusunda hareket etmelerine neden oluyorsunuz, yetmiyor y-CHP sizin zaten şu an, sizden olmayanı dışlıyorsunuz.

Seyit Rıza yoldaşı yüzlerinizi, Atatürkçülükle kapatmışsınız ve iğrenç bir maskeli balo oynuyorsunuz.

Bir de istiyorsunuz ki, bunu fark eden zeki insanlar, sizin bu mezhepçi Alevilik ve etnikçi Kürtçülük hareketinize ve planlarınıza laf etmesin...

Siz ne kadar bağnaz insanlarsınız yahu?

Ulan bu ülke yönetimi y-CH-P-KK HD-P-KK ittifakınıza, yani Siyasal Alevicilik ve Siyasal Kürtçülük ittifakınızın eline geçse ve güç sizde olsa hiçbir şekilde sizlere muhalif olanlara karşı tepkisiz kalmaz, hepsini susturmak için elinizden geleni yaparsınız...

Zaten Kılıjdar elinin uzandığı televizyon kanalı Holk TV'de y-CHP içerisindeki tecavüzlere sessiz kalmadığı için Barış Yarkadaş'ın programını sonlandırmadı mı?

Zaten Kılıjdar ve siz onun etnik döküntü müritleri sizlerin Atatürk düşmanı kabileci canlılar olduğunuzdan bahseden kim varsa ad hominem üzerine itibarsızlaştırma hareketi düzenleyip iftiralar atmıyor mu?

Öyle bir partizanlığınız, öyle bir bağnazlığınız, öyle bir kabile içgüdüsüyle köpek sürüsü gibi saldırma yetiniz var ki, ben sizlerden tiksiniyorum.

Tiksiniyorum çünkü sizler Siyasal islamcılığa da, AKP'ye de aslında bu ülkeyi, Ulu Önder Atatürk'ümüzü sevdiğiniz için karşı değilsiniz.

Nasıl ki AKP'liler dindar olduğu için AKP'ye oy veriyorsa, sizler de mezhepçi birer Alevi ya da etnikçi bir Kürtçü olduğunuz için tüm yanlışlarına rağmen, Amerika emperyalizminin ve kapitalizminin Türkiye ayağı konumuna getirdiğiniz y-CHP'yi bu bağnazlıkla savunuyorsunuz.

Gerçekten utanmazsınız, gerçekten utanmaz, arlanmaz birer Soros tasmalılarının tasmalısı konumundasınız.

Bu ülke hiçbir zaman sizler gibi insanların eline bırakılmamalı.

Bunu her geçen gün kanıtlıyorsunuz.

Nerede kadrolaşsanız kendinizden olmayanı, Türk'ü, Türkçüyü, Atatürkçüyü, Kemalist'i, Ulusalcıyı, Türkiye'ye dair en hafif bir sevgi kırıntısına sahip olanı susturuyorsunuz, dışlıyorsunuz.

Çünkü sizler de aslında Türkiye'nin değil Amerikan'ın, Türkiye'nin değil Esad'ın, Türkiye'nin değil Fransa'nın, Türkiye'nin değil iran'ın yanında yer aldığınızı çok iyi biliyorsunuz.

Cidden çok utanmazsınız.

Tükürsem tükürüğüme yazık.

Hadi gidin akraba evliliği ile çoğalmaya devam edin ve 140 iq'den düşük organizmalar olarak sağa sola saldırmaya devam edin.

Puh size.
Sözlükteki boş beleş yazarımsıları bayağı kudurtan ikilidir.

"kürdistan bırakın kurulsun propagandaları yapmak yerine vaktinizi üretime ayırın"

Oğğğlum sen ne kanser bir tipsin lan. Tamam lan o zaman. Kürdistan istemiyorsan, kürtlerin alayına sen bakacaksın. 20 çocuklu kürtlere senin gibi türkler bakacak. Ben üretiyorum zaten ellam. Faydalı bir birey olmak için gece gündüz çalışıyorum. Sizin gibi iftiracı, iki yüzlüler için çalışıyorum. Maalesef bu milletin içindeki çürüklere rağmen çalışıyorum.

Boş beleş bir tipsin. Canını nasıl yaktıysam, adımın geçtiği her yere damlıyorsun. Ulan sen hani beni donuzlayacaktın. Demek ki düşüncelerimi okumak istiyorsun. Ayrılıkçı türkler fikri uygulanacak. Seni de o çok bağlı olduğun çorak güneydoğu topraklarına yollarız gerekirse. Zaten bu milletin içindeki çürükler de o fikirle ayıklanmış olacak. Yani senin gibileri.
sayısız silik ve hali hazırda duran hesaplarla insanların aklıyla alay eden kişilerdir.

(bkz: giydirmek bedava) (bkz: benim adim senin)

hep aynı tipteki feyk hesaplar kendilerini hemen ele veriyorlar.

bunların mantığına göre düşünecek olursak ülkede türk olmayan herkesi öldürüp sürgün etmek lazım.

daha geçen şehit edilen 13 vatandaşın içerisinde mardinli olan bile vardı.

bu tip ağır ırkçı ve militarist darbe sevicisi zihniyet olduğu sürece terör falan asla bitmez. tam tersi artarak devam eder.

şunların yazdıklarını burada okuyan adam otomatikmen atatürk düşmanı olur.

tam neo nazi zihniyeti.
birbirleri ile alakaları olmayan iki yazar. kemalist teorisyen karşıt görüşe elinden geldiğince saygılı bir şekilde davranarak görüş ve fikirlerini belirtir, nezaket kurallarını kolay kolay elden bırakmadan entry girer.

diğeri ise küfürbazın tekidir.

bundan sebep birbirleri ile alakaları yoktur. teşekkürler.
vay amk. gizli akpli olundu yine.

senin vekilin pkk kanalına çıktı 2 gün önce. 1 hafta önce hdplilerle aynı telden açıklama yapıyordu bu parti. buna göz mu yumalım?

siz chpnin nasıl bir hale geldiğinin farkında mısınız?

ulusalcı muhalif değilseniz hdplisinizdir. değişmez bu. geçmiş olsun.
Şu başlıktan görmüş olduk ki, bu sözlükte milliyetçilere tahammül yok, kakao denen çakma japon solcusu, onca yazar varken bizi kafaya taktığına göre, cidden bu adamın her solcu gibi milliyetçilerle sorunu var..

Biz milliyetçiliği tercih etmişiz. Solcular gibi boş sloganla, iki yüzlülükle ve kürtçülerle çalışmayız. Bu millet kalbimizdedir.. Görüyorsunuz ki solcu olmak çok daha basit.. Solcular sadece gazla ve sloganla çalışırlar..

Kakao denen gereksiz, kankacıya tavsiyem şu, kendisi popo gifi paylaşmaya devam etsin. Uğraşmasın böyle meselelerle. iq seviyesi bayağı düşük çünkü. Yancılık lobisini sözlüğe taşıyan da o maşallah. Bu sol parazitleri her yerde örgütlenirler zaten..

Biz milliyetçiler buradayız, kudurun.
güncel Önemli Başlıklar