bugün

insanı derin düşüncelere sokan ruhsuzluk halidir.

-kalk kalk kalk atatürkün heykeli var ilerde uygun adım marş.
Tayti normal görüyordur.
kız çocuklarını okutmayıp günah diye eve televizyon sokmayan irticai unsuru aileden daha normal olacağı kesindir.
Mustafa Kemali hiç bi zaman anlayamicak olmasi ruh hali.
kemalizmin atatürkün kaşını gözünü sevmek değil, onun savunduğu evrensel değerlere, aydınlanmaya sahip çıkmak olduğunu bilmeyen birinin açtığı başlıktır. tabii insanları peygamber gibi putlaştırıp, yaptığı kötü şeylerde bile kafasını yana çeviren, beyninde sorgulama ve rasyonel düşünebilme hücrelerinin eksik olduğu kişilere bunu anlatmak hayli zordur.
embesil yazamayan embesilleri ortaya çıkarıp güldüren ruh halidir.*

(bkz: emsebil)
(bkz: atechso)

edit: sildi tabi utancından.*
[kat: Yeni yobaz olmuş ergen]
bıkkındır. okul, ev, iş, otobüste bile saygı duruşu derken, böyle evrensel değerin ta içine demiş bile olabilir. evrensel değerler uğruna kürtleri ingiliz ajanı, alevileri isyancı, müslümanları gerici diye öldürten birisine neden saygı duyması gerektiği konusunda düşünüp durur.
yobaz ailede büyüyen çocuğun ruh halinden çok daha iyi olduğu kesindir.
ruhsuz olmaktan iyidir.
Sağlıksız olan bir ruh halidir.

Kemalist zırvalar sayesinde iq seviyesi yerlere düşmüştür.Bir de akp yi bunlar öyle bir düşman şeklinde göstermişlerdir ki taşa takılsalar akp'den bilecek kadar paranoyak olmuşlardır.Allah bu zihniyeti gelecek nesillerden korusun.
Gayet sağlıklıdır. Kuzenine hallenmez en azından.

Edit; sonradan psikopat oldum.
görsel
tecavüz korkusu yaşamamasından kaynaklı pek sorunlu değildir.
yazıktır beyni kirletilmiş bir çocuk olur ve büyük ihtimalle ırkçı olur.
yobaz bi ailede buyumus kemalist bi gencin tirnagi olamaz. o ki; her turlu boku gormustur. alt tabaka insanidir. kendini surekli gelistirmistir. kemalist birey ise ailesi tarafindan tesvik edilmistir okumaya ogrenmeye.. benim peder uni okumami istemiyordu ulan. inadina okuycam senin gibilere inat okuycam dedim.. iste bu tarz polemiklere girmemistir.. aslinda sanslidir da. dogustan ozguvenli yetistirilir. cesitli aktivitelere tesvik edilir. cinselligi ailesi ogretir falan. yobaz cwvresinde buyumus genc ise dogustan utangactir. aile pertleri yobaz oldugu icin insanlarla iletisim kurmazlar pek. asosyaldirler. bana da gecmis bu napcaksin. yenmeye calisiyorum son iki yildir. neyse demem o ki sanslidir abi. hayat ona guzel. bi suru fark sayarim onunla benim aramda... suanlik bunlari yazmak istedim.
Gayet iyidir. Özgür ve rahat bir çocuktur.
anitkabirde olunmayan surede izmir marsiyla beslenen ruh halidir. izmir marsinin icten soylenemedigi bir halde ise siren sesi calmadigi surece huzursuz olan haldir. Hadi siren sesi de calmadi birinin en azindan olmasaydin olmazdik demesi gerekir. Yoksa huzursuzluk cok artar ve ruh patlama noktasina gelir.
doğrulmayıp sıçılmış bitakım yaratıkların anlayamadığı bir ruh halidir.

bunların kafayla yetiştirilmiş olanların üniversite sınavlarında sıçıp sıvadığını okudum, sınav bunlarınyüzde 90 inin götüne hosurt diye girmis...çok hoşuma gitti. demek ki hayat, yani sözlük falan olmadan bunların götlerine dibine kadar sokuyo. soksun tabii...boş nüfus.
Genellikle ne yazık ki din düşmanıdır.. insâni değerler vs. değil geçin bunları dinin zararları üzerine ihtisas eğitimi alır. Alameti farikası yoktur sonuçta. Kimse tutupta diğer akımlar gibi kendine has bir tutumu var diyemez. Bu nedenle düşmanlık üzerine bir arada bulunmak daha kolaydır.
Gerçekten o kadar düşünüyorum ama dine karşı düşmanlıkları haricinde hiçbir ortak yönlerini bilmiyorum. ak parti iktidarı öncesinde müslüman geçinenlerde atatürkçü idi şimdi kuvvetlenince atatürkçü olmayı bıraktılar.
Velhasıl şimdiye kadar kemalist cemaatin; başı kapatmak gericiliktir, karma olmayan eğitim cağdışılıktır gibi bir kaç söylemi haricinde kendine has bir söylem duymadım. Hakkaten varsa paylaşırmısınız merak ettim başka neler var.
küçükken kuran kurslarına gidenleri de görüyoruz bugün. hepinizi ellemiştir hocalarınız.
dünyanın her yerinde olan her hangi bir çocuğun sıradan halidir. gene garip olanı başkaları sanmaya başlamışsınız. cinler, şeytanlar diye çocuklar korkutulmaz. kafir de kafir diye kafa ütülenmez. kendi çocuğunu akıl hastası edip de bunu iyi bir şey sanmaz.
Tabiki vatanına milletine bağlı bir birey olarak yetisecegini düşünüyorum. Ama suan ki Kemalistler çoğu bu ilkeyi farklı olarak algıliyor. Ne yazık ki Kemalist ruhu vatan millet olarak değil de sadece alkol eğlence ve eylem yapmak olarak görüyorlar. Böyle olmamalı.
görsel
allah hidayet versin.