bugün

kariyer olarak kabineye yakışmadığını düşündüğüm bakan. yanlız tüccar mantığıyla hareket ettiği için çok başarılı olmuştur. kaçak villa naylon fatura gibi suçları olsa bile son yıllardaki en başarılı maaliye bakanıdır.
Eski Maliye Bakanları Cavit Bey ve Hasan Polatkan'dan sonra geLen en yetenekLi Maliye Bakanıdır..
Not:Bu iki bakan da yetenek sewmeyen insanLar tarafından asıLmıştır..
etrafındaki insanların net 250 gramı vardır. istedikeri işi alırlar, işlerinde sorun çıkanlar kendilerine uygun yasa çıkartırlar. eşinin dostunun kıymetini bilen insan.
mahallemizdeki bakkaldan daha kötü türkçe konuşan garip argo kişilik..
çamlıca da belediye meclisinin aldığı şok kararla yıkılmakdan son anda kurtulan iki villanın sahibi.
muhalefetteki baş muhattabına * ''lan'' ve ''oğlum'' gibi şekillerde hitap eden maliye bakanı.
başbakan bana "abi" diye hitap eder diyen bakan.
çamlıca da bulunan villalarını dün itibari ile yıkmaya başlamış bakandır.

yıkma sebebi ise yapma sebebinden daha komiktir. mevcut arsanın üzerine iki adet kaçak villa yapmış ve de yeni çıkarılan imar planı ile bu villa sayısı aynı arsa üzerinde 4 e çıkarılmıştır. kemal abi de hemen kollarını sıvayarak eskileri yıkmaya başlamış.

bırakın milleti kandırmayı. benim de 8 katlı kaçak binam var, yeni plan çıkarıp 16 kata izin verin ben o binayı bir günde yıkarım. adam ikiyi bile yapma izni yokken birden 4 ü buldu. sonra da yıktım diye şov yapıyor. bu millet eşek mi ulan!
chp nin hakkında 3. gensoruyu vermek için hazırlandığı bakan. allah hakkı üçmüş. belki artık utanır da istifa eder.
kendi partisinin milletvekillerinin bile istifaya davet ettiği, istifa etmesi için mektuplar gönderdiği halde bir türlü istifa etmeyen tahminimce hazır iktidardayken bir vole daha nasıl vururum düşüncesine vaiz maliye bakanımız
soru:kemal unakıtan kimdir?
cevap:bakan
soru:kime bakan?
cevap:kendine bakan.
eskilerin en kallavi nylon faturacısı ve bugünkü kabinede maliye bakanı.biz bosuna tezatlıklar ülkesi değiliz.
soyadının acilen degistirilmesi gereken kisilik. daha cok para akıtana uygun oldugunu dusunuyoruz.
hakkında verilen üçüncü gensoru da reddedilmiş bakandır. bu koltuk nasıl bir sevdadır dedirtir. insan utanır ya milleti bu kadar enayi yerine koymaktan.
3. gensorunun iptal edildiği gün, demeçleriyle chp'ye ayar üstüne ayar veren kişi. eğer kendisi hakkındaki iddialar karşısında bu kadar sert ve emin cevaplar verebiliyorsa insan (2 kere şerefsiz bir kere müfteri dedi) mutlaka bildiği, güvendiği şeyler vardır.
bir kemal sunal filmindeki dmdydp partisinin başı olacak karaktere sahip sömürücü.
CHP'nin "bak ben muhalefet yapıyorum" demek için gensoru bombardımanına tututuğu kişidir.Ortalıkta bişi yoktur.Maksat su bulansın siyaset olsundur.
Hakkındaki iddiaların asılsız olduğunu düşünüyorum.çünkü yapılan suçlamaların büyük bir kısmı mal varlığıyla ilgilidir ki Unakıtan siyasetten önce de ticaretle uğraşıyordu.Herkes gibi.Kazancı da sanki Bakanlık sayesinde oldu gibi gösterilmek isteniyor.CHP daha iyi konular bulmalı muhalefet yapmak için.
Mecliste hakkındaki tüm iddiaları yanıtlayan bir bildiri dağıtmıştır.

(bkz: çamur at izi kalsın)
eee dur bak simdi hepsini acikliycam.eeee dur sen dur.eee diyerek ne kadar siyaset ozurlusu oldugunu gosteren maliye bakani.daha cok kendisine bakmasiyla unludur.
un" dan daha fazla seyler akıtan akıtman..
son günlerde yumurta fiyatlarındaki artışın, oğullarının sahip olduğu yumurta üretim işiyle ilişkilendirilmesinden doğan spekülasyonlara cevaben "Tavukların hemoroidal enfeksiyonlara yakalanmasından dolayı eskisi kadar seri yumurtlayamadıklarını ve arz kıtlığı nedeniyle fiyatların şiştiğini" söyleyen değerli bir bakanımız.
eğer bir yakınlığınız varsa bi iş yapmaya karar verip kdv oranını hemen indirtebilirsiniz. hele bir de hiç yapılmayan bir işse değmeyin keyfinize.
en yakın zamanda tanışmak hatta akraba olmak lazım dediğim şahsiyet. zira çok değişik iş yapacak fikirlerim var.
yumurtacı...
rte'nin abisi.
-"bana tüpraşı rusyaya satar mısınız diyorlar bende satarım kardeşim babalar gibi satarım diyorum"
-"ek vergiyi herkes ödesin. ödemeyenin iflahını keser alırım"
gibi beyanlar veren, üç kuruş için özelleştirme adı altında devlet kuruluşlarını yabancılara peşkeş çeken, yumurtacılar kralı * bakan.
bundan daha kötüsü olabilir mi diye düşünüyorum.
düşün düşün işin içinden çıkamıyorum.
yav allahım biz ne yaptık ta başımıza tepemize bunlar geldi?
güncel Önemli Başlıklar