bugün 316 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

kemal aydogan

 1. 0 0
  ankara d.t.c.f tiyatro bölümünden mezun bir tiyatro sevdalısı. aynı zamanda oyun atölyesi'nin tiyatro yöneticisi. 1999 yılında kurulan ve o günden beri kemal aydoğan ile yoluna devam eden oyun atölyesi bu açıdan güzel oyunlara imza atmıştır. bunlar arasında oyun atölyesi'nde bu sezon izlenebilir olan evlilikte ufak tefek cinayetler ve hırçın kız'da mevcut. bunların dışında;
  2004 yılında azrail'in gözyaşları,
  yine 2004 yılında othello,
  2005 yılında jeanne d'arc'ın öteki ölümü,
  2006 yılına ise, atinali timon oyununu yönetti.
  ortaya koyduğu oyunlara bakılacak olursa neredeyse shakespeare'in tüm oyunlarını sahneye koyma gibi bir isteği söz konusu. bu mevzuda geyet başarılı olduğu rahatlıkla söylenebilir. ortaya koyduğu her reji birbirinden keyifli ve oldukça güzeldir. tiyatro dünyasında kendini takip ettiren biridir. keyifle takip ediyoruz.
  #3056693