bugün

bu aralar behind these hazel eyes şarkısıyla beni benden alan süper tatlı hatun kişilik.
buyrun bi tanede link verelim:
http://photos.lacoccinelle.net/01/86/180186.jpg
sac rengini sürekli degistiren şarkıcı. abdnin yeni starlarından. since u been gone şarkısı da çıkış şarkılarından biridir
(bkz: sanal yıldızlar)
(bkz: tek albumluk sarkicilar)
(bkz: because of you)
çok güçlü rakibeleri* olmasına karşın grammy alarak herkesi şaşırtan, geleceği olduğunu böylece kanıtlayan, tarzım olmasa da since you been gone şarkısını klibinden dolayı sevdiğim şarkıcı. oyunculuk da yaparmış, dansçıymış da...
breakaway adlı şarkısı herkes tarafından dinlenmesi gereken ,avril lavigne destekli bir ablamız..
cok tatlı bir konusması olan hatun kişilik.şarkılarında sozcuklerı yutmadan kullanan şarkıcı.
(bkz: Because of you)
birazcık adam döver gibi şarkı söylediğini düşündüğüm şarkıcı.
ismini her duydugumda eskilerde gormeye alisik oldugumuz, simdilerde pek goremedigim klakson calmak yasaktir trafik levhasini aklima getiren sarkici kisisi.
(bkz: şişko)
addicted isimli şarkısıyla,psikopata bağlamış aşıkları ağlatabilir.
american idol adlı sarkı yarısmasında birinci olarak yıldızı parlayan sarkıcıdır.
neredeyse sıradan her günde yaptığım gibi, facebookta ecnebi bayan isimleri yazarak (bilhassa rus) fotoları iyi olanları arkadaş listeme ekliyordum. sonra tatilde öğrendiğim rus isimleri bitince şans eseri kelly yazdım baktım bu abla çıktı. fotoğrafı da fena değildi, tıklayıverdim add butonuna. meğer epey ünlüymüş. o gün bugündür muhabbetimiz iyidir.
Amerikanın pop star yarışması Amerikan idol de 1. olmuştur.
Biz popstar adaylarını sms gönderip yarıştırdıkça sevdiğimiz için yarışma sonunda hiç biri hatırlanmamıştır.
Fakat amerkalı yapınca senelerdir müzik arenasında olan, ödüller kazanan, bi ton hayranı bulunan bir şarkıcı çıkarmıştır.
(bkz: sober)
nedendir bilinmez Joss Stone a benzettiğim insan. zamanında fergie yi de joss stone a benzetirdim. * * *

asli tanım: son albümünden* 3 single çıkartmış american idol.
guzel olmadigi icin elestirilen, because of you sarkisi kalitesiz ama kulaga hos gelen, yaptigi en iyi sarki behind these hazel eyes olan ama sarkiyi because of you kadar iyi satamayan sanatcidir.

(bkz: behind these hazel eyes)
hear me şarkısı oldukça başarılıdır.

Hear me
I'm cryin' out
I'm ready now
Turn my world upside down
Find me
I'm lost inside the crowd
It's getting loud
I need you to see
I'm screaming for you to please
Hear me
Hear me
hear me canlı performansı da oldukça başarılı şarkıcıdır.

http://vids.myspace.com/i...al&videoID=2017975569
breakaway ve because of you gibi klasik olan şarkılarına son albümünden already gone gibi mükemmel bir 3. şarkıyı ekleyen güzel sesli bayan.
bu aralar patates gibi şişmiş şarkıcı.
(bkz: koskocaman kumpirli patates)
(bkz: already gone)
gençliğinde çok güzel olup zarif bir bedene sahip olan ama yakın zamanda iyice kilo alıp güzelliğinin büyük bi kısmını kaybetmiş ama sesi hala güzel olan bayan.
(bkz: stronger what doesn t kill you)