bugün

pisi pisi şeklinde çağırıp, kedi size yaklaşınca çıkarabileceğiniz garip bir ses sonucunda * kedinin korkarak kaçmasıyla sonuçlanacak olay. ****
özellikle karanlıkta yolda karşılaşınca öyle bir bakar ki sanki maaşı almış evine gidiyor pezevenk.
garip bir 15 saniye.
aptal aptal sırıtarak "senin kafanı/gözünü/bacağını yerim" diye iletişime geçme sebebidir.

kedilerle göz göze geldiğinizde eğer kedi yavaşça göz kırparsa sizi sevdiğini, güvendiğini gösteriyordur. itina ve sevgiyle karşılık veriniz.
içimizde kedileri yiyecek kadar aç kalmış ve çıldırmış muhoları göstermiştir.

Kadın kurtarın kendinizi pisiler.
düşman gibi bakıyor bizim puşt (bkz: erkek kedi)
Evinde Kedi besleyenler için Buzdolabının kapağını her açıldığında karşılaşılan durum.
görsel
sokak kedilerinin gözüne bakınca donuyorlar. ben tekrar bakışlarımı ayırana dek öyle bakışıyoruz. bu esnada onlar asla hareket de etmiyorlar.
Kimi kedilerle imkânsızdır.

Anlık Göz göze gelebilirsiniz lakin uzatmaz, " hay senin tipineee" deyip g*tünü dönüp gider.
Genelde bu tür, lordlar kamarası mensubu kedilerdir..
mesela yolda yürüyorum bir kedi oturuyor veya yatıyor ama bu kediyi daha önceden tanıyorum korkan kaçan bir kedi. ona doğru yaklaşırken eğer hiç ona bakmazsam sanırım onu görmedim sanıyor ve hiç kıpırdamadan öylece gözlerini bana dikip tetikte bekliyor ve yanından geçip gidiyorum.

sonra başka zaman yine o yatarken/otururken denk geldiğimde bu defa yine bakmadan yaklaşıyorum o yatmaya devam ediyor, saliselik bir hızla eğer göz göze gelirsek veya başımı ona doğru çevirdiğimi fark ederse ışık hızıyla uzuyor. komik lan.

çoğu zaman kedileri test ediyorum, eğlenceli bir şey.
güncel Önemli Başlıklar