bugün

en güzeli burun ve kulaktan yapmaktır. buralardaki tüyler kısacık olduğundan ağzınıza, burnunuza girmezler.
burnundan öpmeye kalkıştığınız zaman bıyıklarını size doğru uzatıyorsa seviliyorsunuz demekmiş.* bir diğer efsaneye göre de kedilerin en savunmasız oldukları zaman bu zamanmış ve aynı yöntemi dost kedilerle selamlaşmak için kullanıyorlarmış.
dünyanın en büyük zevklerindendir. hele bir de öperek uyandırmak var ki evlere şenlik. *
en güzeli iki gözünün ortasından burnunun hemen üstünden öpmektir. mır mır mırıldar.
en güzel burnundan öpülür. bide boynunun altından. mırlar filan bide yerim yani.
mart ayında yapılmaması gereken hadisedir.
dudaklarınızı uzatırsınız, gelir o sizi öper. hem de her seferinde. bir kere olsun geri çevirmişliği yok. diğer aile bireylerine yapıyor mu derseniz yok. sanırım beni çok seviyor. *
özlediğim zaman dakikalarca ara vermeden yaptığım eylem. sinir stres bırakmayan şeydir.
burnundan,, gözlerindn, yanaklarından, uyurken de eğilip patilerinden öpüyorum.
kediyi yeni traşlamışsanız, mis gibi kokuyorsa, bir de çok iyi huyluysa ateşli öpücüğünüzün ardından huylanıp utanacağı kesindir.
--spoiler--
sırtından öpmesi de çok güzel lan *
--spoiler--

(bkz: chinchilla)
zararlıdır. kılı akciğerinize kaçıp oraya bir yapışırsa yumruk büyüklüğünde kiste dönüşebilir.
kedinin tam öperken gözlerini kapatmasıyla olaya iyice romantik boyutun katıldığı hadise.
aylardır hasret kaldığım şey. yanınızdan geçerken adıyla seslenirsiniz, mıırk yapar ve kafayı uzatır öpün diye. şu an gerçekleştirebilmek için çok fazla şey verebilirdim...
insana gerçekten huzur ve mutluluk veren, bütün gerilimlerinizi alan bir harekettir. evet diğer bir yazarın yazdığı gibi
dudağınızı uzattığınız an kendi gelip sizi öpebiliyor.
kızların yaptığı saçma hareketlerden biri. tırmalasa ay pis hayvan diye söylenir bir de.
huzurdur, mutluluktur, sevgidir, bebek kokusu gibidir. ay dur bi sn duygulandım 6 Saattir yapmadığım eylem.
Hayatınız bunca alabileceğiniz en tatlı ve yumuşak hazdır. öpücükten sonra bir de şımarıp sırnaşması yok mu...

(bkz: gerçek sevgi)
O sevimli minnak ıslak burunlarından öpmek, dünyanın en güzel şeyi.
(bkz: sadece kızların entry girdiği başlıklar) *
o küçücük suratlarını öpücük yağmuruna tutmak dünya lezzetlerinden biri. öperken yutacağım diye aklım çıkıyor.
insana mutluluk verir..
günlük yapılacaklar listesinde kesinlikle olması gerekendir. Gerçi bana kalsa her madde için bir kez daha yapılır.
Arzum onan`ın reklamda yaptığı iğrenç harekettir.
tüyleri diken diken eden eylem.

kılların dudaklara dokunduğu anı hayal bile edemiyorum.

(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)

kediler garip yaratıklar. hem bu kadar tatlı olup hem de sinsi olabiliyorlar.
Hırçın bir kediyse, yanağa bir pati ile sonuçlanacak hadise.

Edit: azından mı öbmüş?
sürekli kendi popisini yalayan bir kediyi öpmek mi.
evet çok tatlı.