bugün

Kendisi mahalledeki kedilerin korkulu rüyasıdır.
(bkz: http://www.facebook.com/v...05361309477846&ref=mf)
komik kizdir.
imla hataları dolu bir videodur. sansürlemek ihtiyacı - sansürleme ihtiyacı
vede satanist - ve de satanist
bi - bir
vijdan - vicdan
diycek - diyecek.
(bkz: imla takıntılı yazar) (bkz: hebelehubelehebelehubele)
yalnız bunlar neyse de satanistlik anaokuluna düşecek yakında.
rahatsızdır. ve bu konunun gerçekten üstünde durulması gerekir. bir çocuğun böyle şeyden zevk alması demek, ileride yapacağı önlenemez sapkınlıkların habercisidir.

ki zaten sapkınlık başlamış bile. bu nasıl resimler, bu nasıl çocuk yüreğidir yahu?
rahatlaması için daha etkili yollar önerilebilecek kızdır.
öyle rahatlanmaz... nasıl rahatlancağını bizzat kendim göstericem ona. yakalıyıp.
eğer gerçek ise, resimler fotoşop değilse tedavi edilmesi gereken kızdır. sen nasıl kedi kesersin deyip s*kmeye falan kalkmayın görürseniz, bu bir sağlık problemidir.
gelecekte kasap olacağına ihtimal verdiğim insan...
gerizekalı bir anne babaya sahip, geleceğin tehlike arz eden hastalıklı kişisi,
acıdığım, üzüldüğüm, kızdığım, alabildiğine olumsuz duyguyu yükleyen fotografların sahibesi kızdır.
kedilere yaptıkları yüzünden orospu damgası yiyen çocuktur. bu çocuğun belli ki profesyonel yardıma ihtiyacı vari fakat bunun yerine kolay yola gidiyoruz. direk suçluyoruz. beğenmediğiniz şeyleri yapan kişileri damgalamak ne kadar kolay değil mi? hiçbir çocuk böyle bir şeyi isteyerek yapmaz. onu bunu yapmaya iten koşullara bakmak lazım önce. o koşulları düzeltmeden daha nice böyle çocuklara orospu, piç damgası vurursunuz.
aslında rahatlayıp rahatlamadığı bilinmeyen kızdır.

çocuk istismarcısı şebekelerin eline düşüp tehdit vb. baskılarla bu tür sapkın fotoğraf ve filmlerde yer almak mecburiyetinde bırakılan çocuklar vardır. zira ellerindeki ameliyat eldivenleri kanlı manzarayla tezat oluşturmaktadır. taşkın, sadist dürtülere sahip ve bunları kontrol edemeyen kişi enfeksiyon kapmamak için eldiven giymez.
eğer gerçekse, satanizm ile alakası olmayan, sadece ruh hastası bir kızdır.

satanizmi övdüğümden değil, yanlış bilgiyi sevmediğimden belirtme ihtiyacı duydum.

lavey, satanik incilde "hayvanlara zarar vermeyin" der.

(bkz: #4751582)
ne hale geldik, şaka gibi. al sana ülkeden insan manzarası. cidden bu nesli teletubbies bu hale getirdi heralde.

http://www.misschat.net/f...topic=663.msg1372#msg1372

edit: gece gece miden kaldırmaz diyenler linke basmasın lütfen. gerçekten normal bir insanın yapacağı bir olay değil. psikolojik tedaviye ihtiyacı olan bir kız hem de 15 yaşındaki bir kız nasıl bir ruh halinde yaptı anlayamıyorum. olayın üstüne cümle kuramıyorum.
adı zerrin süküt'tür...
resimlere baktıkça annesini baya bir ziyaret ettiğim kızdır. lan gerizekalı nasıl kıydın o hayvana! duygusal ergen gösterilerini git o gerizekalı emo arkadaşlarınla yap. hayvanımsı yaratık, soyu tükenesice.
aklı karışmış emo. ya da yanlış yönlendirilmiş bilemeyiz. satanistler kedi keser kızım. gerçi kaynak site satanist diye sıfatlandırmış ama formal açıdan bildiğin emo. gerip.
(bkz: ekseni kaymış gerizekalı ergen)
tutup ağzını yüzünü seviceksin bu güzel kızımızın.
(bkz: o kedinin kanı yerde kalmaz kızıııımmmm)
(bkz: kurbanda toplanıp kediye giren satanistler)
gece gece insanda kafa göz dağıtma isteği uyandıran kızdır. bazı modern! yazarlarımız da kurban kesmekten farkı yok diyorlar. bak hocu baştan söyliyim, dindar bi insan değilim. hatta kurban bayramına da tatil gözüyle bakıyorum. ama aynı şey değil lan aynı şey değil. bu orospu küçücük kediye eziyet ediyor lan. bi de böyle alttan alttan bakmıyor mu kameraya. yolunu siktiğim.

not: fenerbahçeliyim.
Zevk aldığı kesindir.
(bkz: kedi kesip rahatlayan kız)
ölü kediyi alıp kesmek kolaydır. tipsiz kızlara bakıyorumda son çareyi emo olmakta karar kılıyorlar hepsi kıçıma benziyor. erkekler için böyle şeylere gerek yok hatım kızım sen iste verirler sana.
Tanım:Kedi kesince kendini bişey sanan emocu kız.
kedinin canlı olduğu bir fotoğraf yok. sanıyorum ki sokaktan bulduğu ölü bir kediyi parçalayarak kendisine satanist imajı vermiş. sanıyorum ki psikolojik sorunları var ve bunu bu şekilde davranışlar sergileyerek kazanacağı saygı ya da ilgiyle bastıracak. ama sorun şu ki her kedi fotoğraftaki gibi sessiz sakin durmaz. bileğine gelecek bir pençe ile damarı kesilip hastanaye yetişemeden yolda ölebilir.
ayrıca kişisel görüşüm; bu kızın kesinlikle psikolojik danışmaya ihtiyacı olduğu yönündedir. özenti ile davranış sergilemeye çalışırsa çok değil bir kaç sene içinde kendisinin tuvalette, koluna sarılmış lastik serum hortumuyla ve elinde şırıngayla vereceği pozları görebiliriz. polis kamerasından olur ama yine de görürüz.
güncel Önemli Başlıklar